Uitreikers Qmusic Top 40 Awards zijn bekend

donderdag 26 januari 2023
Foto: © Qmusic 2022

Vrijdag 3 februari rolt de rode loper uit voor de Qmusic Top 40 Awards. Tijdens de meer dan twee uur durende liveshow worden de best scorende artiesten en nummers van het afgelopen jaar bekroond met een award.

De felbegeerde prijzen worden dit jaar uitgereikt door Fred van Leer, Kalvijn, Nina Warink, Romy Monteiro, Loiza Lamers en Qmusic-dj's Mattie Valk, Kai Merckx en Bram Krikke.


Er zijn dit jaar elf awards te vergeven. Nieuw is de Qmusic Top 40 Icon Award voor een artiest die een bijzondere prestatie heeft geleverd. Zangeres Maan ontving deze prijs onlangs tijdens de 3.000e uitzending van de Top 40. Ook zijn er dit jaar maar liefst vier publieksprijzen, die voor ‘Beste Live Act’ (nationaal en internationaal) en die voor 'Beste DJ-act' (nationaal en internationaal). De winnaars van deze publieksprijzen worden bepaald door de luisteraars van Qmusic.

Hier volgt een lijst van alle categorieën met uitreikers:

Grootste Hit Nationaal/Internationaal: Mattie Valk
Beste Artiest Nationaal/Internationaal: Fred van Leer
Beste Nieuwkomer Nationaal/Internationaal: Kai Merckx en Bram Krikke

Publieksprijzen
Beste Live Act Nationaal/Internationaal: Kalvijn en Nina Warink
Beste DJ-act Nationaal/Internationaal: Romy Monteiro en Loiza Lamers

Genomineerden
Eerder zijn de genomineerden van de 'Qmusic Top 40 Awards' bekend gemaakt. Grote kanshebbers op een felbegeerde award zijn dit jaar Kris Kross Amsterdam, Tiësto en Son Mieux, die allemaal in drie categorieën kans maken op een prijs. Internationaal is Harry Styles de grote favoriet.

Livestream
Op vrijdag 3 februari host Qmusic-dj en 'Top 40'-presentator Domien Verschuuren de 'Qmusic Top 40 Awards' tijdens een spectaculaire liveshow in Rotterdam Ahoy. Dit spektakel zal ook live te volgen zijn op Qmusic en via een livestream op Qmusic.nl en AD.nl.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Flikken Maastricht' (AVROTROS)

Na een typisch Limburgs folklore schuttersfestival wordt de winnaar doodgeschoten aangetroffen. Is hier sprake van jaloezie, of zit er meer achter? Marion en Romeo krijgen te maken met aan jeugdzorg toevertrouwde kinderen die er alles aan doen om zich aan die zorg te onttrekken. Pubergedrag, of is er sprake van grotere problemen?

'Flikken Maastricht', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:20
    VRT NWS laat
    00:45
    Het weer (laat)
  • 23:45
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:45
    The Voice van Vlaanderen
    00:50
    The Good Doctor
  • 23:55
    Blind getrouwd: Australië
    01:10
    Geen uitzending
  • 00:35
    The Big Bang Theory
    01:00
    Geen uitzending
  • 00:00
    Mafia's Greatest Hits
  • 00:25
    Suits
    01:15
    Geen uitzending
  • 00:20
    Pa heeft een lief
    00:55
    Geen uitzending
  • 00:35
    De Tafel van Tine
    01:45
    De Container Cup
  • 00:30
    So Help Me Todd
    01:35
    This Is Us
  • 00:20
    MIDMID
    02:05
    Pawn Stars
  • 00:20
    Love Island UK
    01:20
    Botched
  • 00:15
    CSI: Miami
    01:05
    The Rookie
  • 00:27
    CEO van mijn leven
    01:05
    Herhalingslus
  • 00:20
    Tooldokter
    00:39
    Het zelfbouwhuis
  • 00:35
    Hidden Gems
    01:25
    Lekker Messy - Weekmenu
  • 00:00
    The Wives
    00:50
    Rebus
  • 23:30
    Rivals
    00:40
    Prison Break
  • 00:35
    NOS Journaal Laat
    01:00
    Pauw & De Wit
  • 00:25
    Nieuwsuur
    01:05
    Ongehoord Nieuws
  • 00:20
    First Dates
    01:15
    Wortelboer en Van Rossem