Uitreikers Qmusic Top 40 Awards zijn bekend

donderdag 26 januari 2023
Foto: © Qmusic 2022

Vrijdag 3 februari rolt de rode loper uit voor de Qmusic Top 40 Awards. Tijdens de meer dan twee uur durende liveshow worden de best scorende artiesten en nummers van het afgelopen jaar bekroond met een award.

De felbegeerde prijzen worden dit jaar uitgereikt door Fred van Leer, Kalvijn, Nina Warink, Romy Monteiro, Loiza Lamers en Qmusic-dj's Mattie Valk, Kai Merckx en Bram Krikke.


Er zijn dit jaar elf awards te vergeven. Nieuw is de Qmusic Top 40 Icon Award voor een artiest die een bijzondere prestatie heeft geleverd. Zangeres Maan ontving deze prijs onlangs tijdens de 3.000e uitzending van de Top 40. Ook zijn er dit jaar maar liefst vier publieksprijzen, die voor ‘Beste Live Act’ (nationaal en internationaal) en die voor 'Beste DJ-act' (nationaal en internationaal). De winnaars van deze publieksprijzen worden bepaald door de luisteraars van Qmusic.

Hier volgt een lijst van alle categorieën met uitreikers:

Grootste Hit Nationaal/Internationaal: Mattie Valk
Beste Artiest Nationaal/Internationaal: Fred van Leer
Beste Nieuwkomer Nationaal/Internationaal: Kai Merckx en Bram Krikke

Publieksprijzen
Beste Live Act Nationaal/Internationaal: Kalvijn en Nina Warink
Beste DJ-act Nationaal/Internationaal: Romy Monteiro en Loiza Lamers

Genomineerden
Eerder zijn de genomineerden van de 'Qmusic Top 40 Awards' bekend gemaakt. Grote kanshebbers op een felbegeerde award zijn dit jaar Kris Kross Amsterdam, Tiësto en Son Mieux, die allemaal in drie categorieën kans maken op een prijs. Internationaal is Harry Styles de grote favoriet.

Livestream
Op vrijdag 3 februari host Qmusic-dj en 'Top 40'-presentator Domien Verschuuren de 'Qmusic Top 40 Awards' tijdens een spectaculaire liveshow in Rotterdam Ahoy. Dit spektakel zal ook live te volgen zijn op Qmusic en via een livestream op Qmusic.nl en AD.nl.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Carmen - 'F.C. De Kampioenen'

Billie heeft een gitaar gekregen voor zijn verjaardag en heeft een bandje opgericht met Saartje. Boma werpt zich op als manager. Billie en Saartje moeten van school een BV interviewen, en Billie heeft Jan Leyers uitgenodigd. Boma vindt dit een goede gelegenheid om professioneel advies te vragen. De dames zijn in alle staten door het nakende bezoek. Carmens frituur heeft niet genoeg meer te doen. Er moet dringend naar nieuwe klanten worden gezocht.

'FC De Kampioenen', om 20.15 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:40
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:20
    Nachtlus
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:55
    De Kraak
    01:25
    Geen uitzending
  • 00:50
    Geen uitzending
    11:45
    Filthy House SOS
  • 00:40
    9-1-1
    02:00
    Geen uitzending
  • 01:20
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:25
    Geen uitzending
    15:50
    Matlock
  • 01:00
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 00:35
    Hel of hotel
    04:50
    Geen uitzending
  • 01:10
    Brilliant Minds
    02:05
    This Is Us
  • 01:30
    Lethal Weapon 2
    02:00
    Pawn Stars
  • 01:25
    The Real Housewives van het Zuiden
    02:40
    Geen uitzending
  • 00:15
    Garage Sale Mystery: Murder Most Medieval
    02:45
    Geen uitzending
  • 00:51
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 01:32
    Kan ik het ook?
    00:00
    Oh What A Night
  • 01:15
    De Gezonde Goesting
    01:55
    De Zomertafel
  • 01:05
    Ripper Street
    02:15
    Doctor Foster
  • 01:10
    Grey's Anatomy
  • 01:30
    NOS Journaal Laat
    02:00
    EenVandaag
  • 01:20
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 01:05
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    02:35
    NOS De Avondetappe