'Uitmarkt 2022: De Opening' live uitgezonden bij de NTR op NPO 2

vrijdag 26 augustus 2022

Op zaterdag 27 augustus viert de NTR samen met de Uitmarkt traditiegetrouw dé opening van het nieuwe culturele seizoen! Eric Corton presenteert – vanaf het Museumplein in Amsterdam – het openingsprogramma 'Uitmarkt 2022: De Opening'.

Een uur lang komen de beste nieuwe , oude bekende, verrassende jonge, en steengoede gerenommeerde artiesten langs.


Een greep uit het programma: De Nijmeegse rockband De Staat viert al jaren een zegetocht. Zij zetten hun tanden in deze editie door het culturele seizoen zowel te openen áls te sluiten! Cabaretier & filosoof Tim Fransen (genomineerd voor de Poelifinario 2022) houdt een mini conference over de stand van het land. De ster van de Palestijnse zangeres Nai Barghouti is rijzende in Nederland. Zij zingt een betoverend mooi lied van wereldster Fairuz. Zanger Thijs Boontjes zorgt voor een beetje liefde. Dansers van Oxygen uit Maastricht laten hun dans-skills zien. De Vlaamse zanger Raymond van het Groenewoud viert op de podia zijn 70ste verjaardag, en maakt indruk met zijn lied “Wat een fijne dag”. Prachtige soul van Ivan Peroti. Het Nederlands Kamerkoor presenteert een audiovisueel spektakel waarin de schilderkunst van Vincent van Gogh tot leven komt. Thomas Azier is een authentieke muzikale globetrotter, hij komt zijn nieuwe single spelen. Michelle David & The True-tones bouwen een feestje met hun nieuwe sound. En nog meer moois! Dit allemaal onder begeleiding van de meest swingende bigband van Nederland: New Cool Collective. (Programmering o.v.b.)

Over Uitmarkt
De Uitmarkt markeert al 45 jaar de nationale opening van het culturele seizoen. Het biedt een laagdrempelig en inspirerend platform voor iedereen die kennis wil maken met wat het nieuwe seizoen te bieden heeft. Al sinds 2006 werken de NTR en de Uitmarkt samen om de opening van het culturele seizoen te vieren; zo ook dit jaar.

'Uitmarkt 2022: De Opening', zaterdag 27 augustus om 22.10 uur bij de NTR op NPO 2.



TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ze Zeggen Dat' (VTM)

Zetten Andy en Dina hun relatie met de AI-liefjes verder? Ze buigen zich ook over de orgasmekloof. Een onderzoek met veel hoogtepunten en een climax met een heuse 'sekstafette'. Vervolgens gaat het duo verder met hun digitale scam via phishing aan huis.

'Ze Zeggen Dat', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:10
    Hallo Kroket
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    09:00
    Lentebeelden
  • 07:15
    Biggen Bouwers
    05:00
    Geen uitzending
  • 07:15
    Vegesauriërs
    05:15
    Geen uitzending
  • 01:30
    Geen uitzending
    12:15
    Urk!
  • 06:00
    Qmusic
    01:10
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    00:35
    Geen uitzending
  • 00:45
    Geen uitzending
    15:35
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    02:20
    De Tafel van Gert
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:45
    This Is Us
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:50
    Blood & Treasure
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:30
    911 Crisis Center
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:20
    Without a Trace
  • 04:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 07:12
    Tooldokter
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:15
    De Garde van Gert
    02:10
    Loïc: Zot van Koken
  • 06:55
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
    02:05
    Darby and Joan
  • 07:10
    Storage Wars
    02:00
    American Housewife
  • 07:10
    NOS Journaal 07.00 uur
    02:25
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 07:15
    Tijd voor Max
    01:45
    Nieuwsuur
  • 07:15
    Zin in Zappelin
    02:30
    Eva