UFC Praag zaterdag 23 februari live bij Veronica

vrijdag 22 februari 2019

Op zaterdag 23 februari aanstaande zendt Veronica UFC Praag vanaf 20.30 uur live uit op televisie. Het is de eerste keer dat het Amerikaanse UFC-circus in Tsjechië neerstrijkt.

Het is ook meteen het eerste UFC-evenement in Europa van dit jaar. Het hoofdgevecht draait om de Poolse Jan Blachowicz en de Braziliaanse Thiago Santos. Nederland wordt vertegenwoordigd door Stefan Struve.


Stefan Struve
Met zijn 2 meter en 13 centimeter is de Nederlandse Stefan Struve de langste vechter uit de UFC. Stefan 'Skyscraper' Struve zal het gaan opnemen in de co-main event tegen de Braziliaanse Marcos Rogerio de Lima (rechts afgebeeld op de foto). Een belangrijk gevecht voor Struve want hij komt uit een slechte reeks van drie verliespartijen op rij, iets wat hem nooit eerder is overkomen.

Struve is een vechter met een verhaal; hij maakte zijn debuut in de UFC in 2009 en zit dus al bijna 10 jaar bij de organisatie. Als 21-jarige jongen kwam hij bij UFC terecht en dat is voor een zwaargewicht erg jong. Hij kende veel hoogte- en dieptepunten in zijn carrière. Zo heeft hij een winst op voormalig wereldkampioen Stipe Miocic behaald en wist hij een paar keer terug te komen in gevechten die hij leek te verliezen. Het is dus een vechter met karakter. Maar het zat hem ook tegen; hij kampte met een lekkende hartklep waardoor hij misschien nooit meer mocht vechten. Gelukkig kon hij met de juiste medicatie zijn carrière voortzetten maar hij heeft wel bijna twee jaar stil gezeten.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Alles in orde!' (VRT 1)

Bij de familie Brantegem uit Aalst hebben de spullen, en dan vooral het speelgoed, het huis overgenomen. Omdat elk gezinslid een 'labeltje' heeft, slagen ze er zelf niet in om de orde en het overzicht in huis te bewaren. De confrontatie met de spullen in de loods zorgt voor een rollercoaster aan emoties, terwijl in huis alles in het werk wordt gesteld om het gezin de juiste handvatten te bieden om de uitdagingen die leven met een label met zich meebrengt, zo verteerbaar mogelijk te maken.

'Alles In Orde!', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:55
    De dag van vandaag
    00:45
    Journaallus
  • 21:25
    Nowhere
    00:40
    90 minutes
  • 20:15
    VRT NWS journaal met VGT
    05:00
    Geen uitzending
  • 21:55
    Politierechters
    06:00
    Vegesauriërs
  • 22:25
    Allegiance
    00:15
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
  • 20:35
    Elysium
    00:50
    The Big Bang Theory
  • 22:15
    Fare Dodgers: At War With The Law
    00:10
    60 Days In
  • 22:15
    ER
    00:10
    Buffy the Vampire Slayer
  • 22:20
    Baywatch
    01:00
    The Golden Girls
  • 21:15
    James & Co
    00:20
    De Tafel van Gert
  • 20:35
    Grease
    01:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:20
    NCIS: Los Angeles
    00:35
    Bar Rescue
  • 21:40
    Komen eten
    00:35
    The Real Housewives of Amsterdam
  • 22:10
    Cold Case
    00:15
    Family Law
  • 22:16
    De CFO podcast
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:16
    Mijn tuin
    00:00
    Oh What A Night
  • 22:15
    De Chalet, Hollandse Maatjes
    00:05
    Guten Appetit
  • 22:05
    Art Detectives
    00:40
    Marie Antoinette
  • 22:25
    NCIS: New Orleans
    00:15
    The Resident
  • 21:45
    Klaas aan het front
    00:45
    NOS Journaal Laat
  • 22:00
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 21:50
    NOS Kjeld Nuis: Missie Milaan
    00:40
    Rundfunk: Schwalbe