'Typisch' strijkt neer in Drentse Emmen en omgeving

zondag 21 maart 2021

Het Drentse Emmen en omgeving is met de omliggende buurtschappen, dorpjes en gehuchten meegerekend, de grootste gemeente van de provincie Drenthe. Hier, in een gebied tegen de Duitse grens geplakt, volgen de makers van 'Typisch' een aantal markante en bijzondere bewoners.

Want bijzonder zijn ze zeker, dat vinden ze zelf ook: 'God schiep uit gouden korenaren, de Drenten en Twentenaren. En uit de resten, die lui uit het westen.'


In de eerste week van 'Typisch Emmen' maakt de kijker onder meer kennis met de stamgasten van het buurtcentrum dat een thuis heeft gevonden in het voormalige Noorderdierenpark van Emmen. Voor de 69-jarige Jan is deze plek zo veilig en vertrouwd dat hij hier eindelijk uit de kast durft te komen. Ook gaat 'Typisch' op pad met de familie Trip die bevangen is door de vrachtwagenkoorts. Door zijn foto’s is Justin inmiddels een beroemdheid in de truckerswereld. Vader Jeroen en moeder Alinda genieten daar minstens zo veel van als hun zoon zelf. En Gerard, de ezelfluisteraar van Emmen en omgeving, deelt zijn bijzondere gave met de kijkers. 

In de 12-delige serie 'Typisch Emmen' maakt de kijker verder onder andere kennis met het mannenhuishouden van de muzikale Robert en zijn zoon Daan. Worden Engel en Brechtje gevolgd in de laatste dagen van hun geliefde buurtsuper. Leven we mee met 'buurtburgemeester' Jan de Klein die in het vissen troost probeert te vinden na moeilijke tijden. En zien we hoe de Indiase Kamal probeert in te burgeren onder de vleugels van zijn nuchtere Grietje.

Deze en nog veel meer bijzondere bewoners zijn vanaf maandag 22 maart drie weken lang te volgen in 'Typisch Emmen'.

'Typisch Emmen', vanaf maandag 22 maart om 19.15 uur bij de EO op NPO 2.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Ontdek de programma's van vandaag in onze tv-gids.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:55
    Down The Road
    06:55
    Karrewiet met VGT
  • 23:05
    De popcast
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 22:45
    Elixir
    07:00
    Kaatje zingt
  • 23:20
    Alloo bij de Verkeerspolitie
    06:55
    Jabaloe
  • 22:30
    Andy en de Baksteen Belgen
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 23:15
    Narcos
    06:00
    Qmusic
  • 22:55
    Johnny English Reborn
    07:00
    Willy
  • 22:05
    Amazing Winter Romance
    05:50
    A Joyous Christmas
  • 23:20
    Slisse & Cesar
    00:45
    SOS Piet
  • 22:25
    Alone
    06:00
    Radio Nostalgie
  • 22:55
    Friends
    07:30
    New Girl
  • 23:15
    Storage Wars
    05:00
    Geen uitzending
  • 23:15
    A Place in the Sun
    06:35
    Botched
  • 23:15
    C.S.I. New York
    06:40
    Cold Case
  • 23:18
    Z-Nieuws
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 23:19
    Publireportage
    04:11
    De tip
  • 23:15
    De Smaaktoerist
    06:45
    A la carte
  • 23:10
    Dalziel and Pascoe
    06:00
    Death in Paradise
  • 23:20
    Costiera
    06:45
    Storage Wars
  • 23:20
    NOS Journaal Laat
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 22:40
    NPO Doc: No Other Land
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 22:40
    Van Roosmalen & Groenteman
    07:00
    Ta-daaa!