'Typisch' strijkt neer in Drentse Emmen en omgeving

zondag 21 maart 2021

Het Drentse Emmen en omgeving is met de omliggende buurtschappen, dorpjes en gehuchten meegerekend, de grootste gemeente van de provincie Drenthe. Hier, in een gebied tegen de Duitse grens geplakt, volgen de makers van 'Typisch' een aantal markante en bijzondere bewoners.

Want bijzonder zijn ze zeker, dat vinden ze zelf ook: 'God schiep uit gouden korenaren, de Drenten en Twentenaren. En uit de resten, die lui uit het westen.'


In de eerste week van 'Typisch Emmen' maakt de kijker onder meer kennis met de stamgasten van het buurtcentrum dat een thuis heeft gevonden in het voormalige Noorderdierenpark van Emmen. Voor de 69-jarige Jan is deze plek zo veilig en vertrouwd dat hij hier eindelijk uit de kast durft te komen. Ook gaat 'Typisch' op pad met de familie Trip die bevangen is door de vrachtwagenkoorts. Door zijn foto’s is Justin inmiddels een beroemdheid in de truckerswereld. Vader Jeroen en moeder Alinda genieten daar minstens zo veel van als hun zoon zelf. En Gerard, de ezelfluisteraar van Emmen en omgeving, deelt zijn bijzondere gave met de kijkers. 

In de 12-delige serie 'Typisch Emmen' maakt de kijker verder onder andere kennis met het mannenhuishouden van de muzikale Robert en zijn zoon Daan. Worden Engel en Brechtje gevolgd in de laatste dagen van hun geliefde buurtsuper. Leven we mee met 'buurtburgemeester' Jan de Klein die in het vissen troost probeert te vinden na moeilijke tijden. En zien we hoe de Indiase Kamal probeert in te burgeren onder de vleugels van zijn nuchtere Grietje.

Deze en nog veel meer bijzondere bewoners zijn vanaf maandag 22 maart drie weken lang te volgen in 'Typisch Emmen'.

'Typisch Emmen', vanaf maandag 22 maart om 19.15 uur bij de EO op NPO 2.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Fair Trade 2' - Ella-June Henrard (Streamz)

Louba, de dochter van Ivan Kozlov, is uit op wraak. Dimitri Kremer biedt haar prompt zijn diensten aan. Paternoster wil nog een laatste grote slag slaan door een grote partij cocaïne uit te halen in de haven.

'Fair Trade', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    Het verhaal van Vlaanderen
    01:50
    Journaallus
  • 12:25
    Sporza: WK Futsal Vrouwen 2025
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 13:55
    Kleine dingen
    05:15
    Geen uitzending
  • 13:45
    Kan ik het ook?
    06:55
    Sprookjes van Klaas Vaak
  • 13:25
    Rich Kids Go Skint
    00:35
    De Eerste op de Moordplek
  • 12:45
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 13:25
    Baywatch
    00:15
    All New Traffic Cops
  • 13:15
    My Christmas Prince
    23:55
    Northpole
  • 10:00
    Joe
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:55
    Friends
    01:15
    De Tafel van de Week
  • 13:45
    C.S.I. New York
    01:05
    Fire Country
  • 13:30
    Ice Airport Alaska
    02:00
    Evil
  • 13:20
    Unforgettable Christmas
    02:00
    Geen uitzending
  • 13:55
    Buried in the Backyard
    01:45
    CSI: Vegas
  • 13:49
    Alle Zaken op een Rijtje
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:36
    Roger
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:25
    De Eregast
    01:05
    Tot op de Graat
  • 13:35
    Midsomer Murders
    01:35
    Darby and Joan
  • 13:05
    First Dates Australia
    01:35
    Grey's Anatomy
  • 13:45
    NOS Studio Sport Live
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:25
    Fryslân Dok
    01:30
    Nieuwsuur
  • 13:55
    Home Sweet Rome!
    02:00
    Wordt aangekondigd