Typhoon treedt op in 'Podium Pop Up'

'Podium Pop Up' brengt een serie mini-concerten waarin musici met een verschillende achtergrond gezamenlijk optreden op een bijzondere locatie.
In elke aflevering gaat een bekende naam uit de kunst & cultuursector naar een plek waar hij of zij een bijzondere band mee heeft, om daar met een gezelschap te musiceren voor de mensen die er werken. In de derde aflevering zanger en rapper Typhoon.
Samen met K.O.Brass verrast hij de medewerkers van Hedon Zwolle met een optreden om ze een hart onder de riem te steken in deze moeilijke tijden. Hedon Zwolle is al 20 jaar Typhoons 'thuis'. Hij heeft zich er kunnen ontwikkelen en is er altijd terug gekeerd. Hij wil met dit optreden de stilte in de popzaal verdrijven en de wanden en de mensen weer voeden met muziek.
Typhoon en K.O.Brass kennen elkaar al jaren, maar hebben nog nooit in volle bezetting met elkaar samengespeeld. Een lang gekoesterde wens komt eindelijk uit. De combinatie van dit grensoverschrijdende koperkwintet, de zang en de rap en een flinke dosis improvisatie leidt tot, zoals ze dit zelf noemen, soulvolle wiskunde!
Sinds de uitbraak van Covid-19 zijn ook bij hen veel shows gecanceld. De musici zijn dan ook bijzonder blij dat ze voor 'Podium Pop Up' mogen optreden en daarvoor een honorarium krijgen.
In 'Podium Pop Up' treden nog de volgende artiesten op (onder voorbehoud):
- 27 februari: Gershwin Bonevacia & Fuse
- 20 maart: Tim Knol & Ragazze Quartet
- 27 maart: Michael Varekamp & Eva Tebbe en Amber Docters van Leeuwen
- 3 april: Remy van Kesteren & ZO Gospel Choir en Marcel van Veenendaal
- 10 april: Louise Korthals & Trio D’encore
Dit programma is onderdeel van NPO Cultuur, het platform waarmee de Publieke Omroep op verschillende kanalen de magie van de zaal bij de mensen thuis wil brengen en tegelijk cultuurmakers wil helpen aan een alternatief podium voor hun werk. NPO Cultuur is te vinden op NPO Start, NPO 2 extra en op de andere grote zenders van de NPO, zowel op radio, tv als online. NPO 2 extra kijk je bij Ziggo op kanaal 222, bij KPN op kanaal 88 en via https://www.npostart.nl/live/npo-2-extra.
'Podium Pop Up', zaterdag 20 februari om 22.10 uur bij de NTR op NPO 2.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Zondag Matchdag': Carl Dircksens brengt voetbalsamenvattingen terug naar Play
- Duizenden kilometers, één eindstreep: deze koppels gaan de strijd aan in 'Race Across The World'?
- Kijkcijfers: dinsdag 25 augustus 2026
- De Belgen uit 'Jade en de Belgen' maken kennis met hun kersverse host: 'Who the f*ck is Jade Mintjens?'
- Zalmsperma, slakkenslijm en grote dromen in de eerste aflevering van 'Knokke Tof'
- Documentaire over Dolly Parton vanavond na 'Nieuwsuur'
- 'Dit is de Kwestie' over de Russisch-Orthodoxe kerk in Nederland
- Dit is het maandmenu van 24Kitchen
- Ontdek wat er in september op STAR Channel te zien is
- Van geraffineerde misleiding tot mysterieuze vakantieverdwijningen: nieuw op Crime+Investigation in september
- Dit zijn de 800 favoriete 80s-hits van de JOE-luisteraar
- TOP vernieuwt najaarsprogrammering met nieuwe ochtend- en avondshows
- Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint… een nieuwe thuis zonder verhuis'
- Sebastiaan Ockhuysen trapt weekend af met nieuwe 'BVO Show' op NPO 3FM
- Rani De Coninck stopt met avondspits bij JOE
Multimedia SPOTLIGHT
-
Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint…' -
Chaos troef in nieuw seizoen van 'Kamp Jeroom' -
Axel Daeseleire bedreigd aan de Mexicaanse grens -
Ruben Van Gucht toont het decor van zijn nieuwe talkshow 'Happy Hour' -
Check de trailer van 'Good Luck Guys: Overleven Zonder Filter' seizoen 4 -
Bockie in volle stress op eerste schooldag -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
Ontstaat er een romantische klik tussen Steven en Greet? -
De cast van 'De Verraders' is compleet! -
Streamz lost een eerste teaser van 'Breendonk' -
Kijk de eerste beelden van 'Bockie Gaat Naar School' -
Iconisch spelprogramma 'Zeg eens Euh!' is terug! -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Kijk nu de trailer van 'Blind Getrouwd', seizoen 11! -
'Kotmadam Sarafian' is terug bij VTM! -
Ruben Van Gucht windt er geen doekjes om in 'De Verraders' -
Streamz deelt trailer van 'Naked Attraction Vlaanderen' -
Slapen in de kamer van ex-wielrenner Peter Van Petegem in 'Met Vier In Bed' -
Prime Video kondigt nieuw seizoen aan van 'Young Sherlock' -
Nieuwe trailer voor derde seizoen van 'Percy Jackson and the Olympians' -
CAMILLE geeft exclusieve inkijk achter de schermen van 'Tien Om Te Zien' -
Netflix deelt officiële trailer van 'De Eetclub' -
Kijk nu de podcast 'Vik & Marie: Studio 100 Rewind' bij Play -
Netflix deelt officiële teaser van 'Animals' -
'Topgangster' vertelt hoe hij grootste diamantroof ooit minutieus voorbereidde -
'De Kabouterdans'... 'Ik Weet Er Alles Van' -
De lat ligt letterlijk en figuurlijk hoog in 'Met Vier in Bed' -
Jamine vertelt over haar transitie in 'B&B Zoekt Lief' -
Prime Video deelt officiële trailer van 'L*VE KLEINE'
Kijktip van de dag

29 jaar geleden kwam prinses Diana, de ex-vrouw van de Britse koning Charles, om bij een auto-ongeluk. Na al die jaren is het voor haar voormalige bodyguard Ken Wharfe nog altijd moeilijk om te aanvaarden dat het zo gelopen is in die tunnel in Parijs. Hij maakte van dichtbij mee hoe de relatie van Diana met Charles uitliep op een scheiding. Zij snakte naar een normaal leven en uiteindelijk leidde dat ook tot een breuk met haar persoonlijke beveiligingsteam. En daardoor kon ze niet meer ontsnappen aan de paparazzi. Dat werd uiteindelijk haar dood. Bodyguard Ken Wharfe vertelt over zijn uitzonderlijke relatie met Diana.
'Telefacts Zomer', om 22.15 uur op VTM.



































