Tweede seizoen van 'Traces' in februari te zien op BBC First

dinsdag 15 februari 2022
Foto: BBC First - © LEWIS PR 2021

Naast de terugkeer van het tweede seizoen van 'Grantchester' in januari, kunnen fans van BBC First in februari uitkijken naar 'Traces' seizoen 2.

Fans van misdaaddrama's en in het bijzonder 'Silent Witness' kunnen genieten van de vertrouwde wereld van de forensische wetenschap. Het tweede seizoen van 'Traces' speelt zich af in Schotland en volgt het team van SIFA, het Scottish Institute of Forensic Science, die hun vaardigheden gebruiken om een tijdgevoelige misdaad te ontrafelen, die mogelijk desastreuze gevolgen heeft.


'Traces' seizoen 2 gaat woensdag 16 februari om 21.00 uur in première op BBC First
'Traces' keert terug naar BBC First voor een tweede seizoen. Daarin zien we Molly Windsor ('Make Up', 'Cheat') weer in de rol van Emma Hedges, naast Martin Compston ('Line of Duty', 'The Nest') als Daniel Macafee, Laura Fraser ('The Pact', 'Better Call Saul') als Prof. Sarah Gordon, Jennifer Spence ('Trigger Me', 'You Me Her') als Prof. Kathy Torrance en Michael Nardone ('The Night Manager', 'Guilt') als DCI Neil McKinven.

Het eerste seizoen introduceerde Emma Hedges ('Windsor)', Prof. Sarah Gordon ('Fraser') en Prof. Kathy Torrence ('Spence'), die samen de strenge regels van de forensische wetenschap gebruikten om de waarheid over de moord op Emma's moeder boven tafel te krijgen.

Het tweede seizoen gaat verder in de wereld van de forensische wetenschap, als de vrouwen van SIFA zorgvuldig sporen van bewijs analyseren om te helpen achterhalen wie er achter een reeks gruwelijke bomaanslagen in Dundee zit. De stad staat op scherp terwijl de druk om de mysterieuze bommenlegger te identificeren toeneemt, voordat de volgende bom afgaat.

In februari kan je de volgende series blijven kijken op BBC First:

'Around the World in 80 Days' gaat door op zondagen om 20.00 uur tot 6 maart
'Dracula' gaat door op woensdagen om 21.00 uur tot 26 januari
'Grantchester' seizoen 2 gaat in première op zondag 20 februari om 21.00 uur


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Carmen - 'F.C. De Kampioenen'

Het is 1 april, een hoogdag voor Xavier. Zijn aprilgrappen worden echter door weinigen gesmaakt. Hij probeert Fernand een poets te bakken door verkleed als Arabier voor veel geld een duif van hem te kopen. Hij krijgt echter al snel de rekening gepresenteerd. Bieke wil een nieuwe account binnenhalen en besluit de verantwoordelijke te verleiden. Ze zegt Marc dat het een aprilgrap is. Ook zij krijgt het deksel op haar neus.

'FC De Kampioenen', om 20.20 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Winterbeelden
    12:30
    De week van Bruzz
  • 10:00
    Winterbeelden
    17:05
    Surviving Hothouse Earth
  • 10:45
    Uki
    10:50
    Sarah zingt
  • 09:50
    Geen uitzending
    11:55
    9-1-1
  • 10:00
    Geen uitzending
    13:25
    Ik Vertrek
  • 09:35
    Geen uitzending
    12:05
    9-1-1: Lone Star
  • 10:00
    Geen uitzending
    15:25
    Baywatch
  • 08:40
    Geen uitzending
    15:15
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 10:00
    Joe
    15:20
    Geen uitzending
  • 10:40
    Aan de wand
    10:55
    Het zelfbouwhuis
  • 10:35
    Big Sky
    14:00
    NCIS
  • 10:00
    NCIS: Los Angeles
    10:55
    Geen uitzending
  • 10:45
    Foodies & The City
    11:15
    De Dagschotel
  • 10:30
    Britain's Hotel Murders
  • 10:07
    Trends Doc
    11:07
    CEO van mijn leven
  • 10:39
    Mijn tuin
    11:00
    Vitamine 55
  • 10:45
    Becoming Meewis
    11:20
    De Garde van Gert
  • 10:25
    Brian and Maggie
    11:20
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 09:55
    Below Deck Sailing Yacht
    13:35
    Grey's Anatomy
  • 09:50
    NOS Olympische Winterspelen
    13:00
    NOS Journaal
  • 10:35
    Podium Klassiek
    11:45
    Iedereen Verlicht
  • 10:40
    Agent Binky
    10:50
    Mojo Fliptop