Tweede deel documentaire Louis te zien bij MAX

Het tweede deel van het intieme portret van bondscoach Louis van Gaal is donderdag 17 november om 21.30 uur te zien bij MAX op NPO 1.
Hij is één van de beste voetbaltrainers die ons land ooit gekend heeft én de man over wie iedereen een mening heeft. Voor deze documentaire werd Van Gaal maar liefst drie jaar lang gevolgd door filmmaker Geertjan Lassche tijdens werk- en privémomenten.
Nog nooit kwam een camera zo dichtbij het persoonlijke leven van Louis van Gaal. Hij blikt terug op hoogte- en dieptepunten in zijn kleurrijke leven. Aan bod komt zijn carrière, maar ook zijn achtergrond en gezinsleven.
Wederopstanding
Het tweede deel van de documentaire laat de wederopstanding zien van de trainer Louis van Gaal. Terwijl hij terugblikt op zijn succes bij AZ, de confrontatie aangaat met Uli Hoeness - de erevoorzitter van FC Bayern - en met Arjen Robben het succes van Oranje tijdens het WK Voetbal in 2014 bespreekt, wordt er een beroep op hem gedaan om nog een keer als bondscoach het Nederlands elftal naar het WK Voetbal in Qatar te loodsen. De film toont hoe de nieuwe bondscoach, terwijl niemand weet dat hij wordt behandeld voor kanker, dit klusje gaat klaren.
Over Geertjan Lassche
Filmmaker en onderzoeksjournalist Geertjan Lassche (1976) won al vele prijzen en in 2020 kreeg hij de titel Journalist van het Jaar 2020, vanwege een door hem bedacht programma tijdens de uitbraak van 'Corona: Frontberichten'. Ook maakt hij eerder films over sportgerelateerde onderwerpen, zoals 'Hemelbestormers' (IDFA 2014), 'Niemand Kent Mij' (over Thomas Dekker) en 'Zwart IJs'.
De film Louis is een initiatief van Omroep MAX in coproductie met DOXY Films en is mede tot stand gekomen dankzij de financiële ondersteuning van het NPO-fonds, Netherlands Filmproduction Incentive en CoBO.
'Louis' (deel 2), donderdag 17 november om 21.30 uur bij MAX op NPO 1.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Deze koppels vallen als eerste af in 'Huis Gemaakt'
- Vijfde editie 'De Nationale Popquiz' te zien op NPO 3
- nws.nws.nws breidt uit naar YouTube en VRT MAX met duidingsformat voor tieners
- Kijkcijfers: dinsdag 31 maart 2026
- Ketnet zet volop in op wetenschap met nieuwe programma’s
- Ex-Mol Eline kaart mogelijke medische fouten aan bij verlies van pasgeboren kindje in 'Justice For All'
- Karine Klaassen gaat 'Op een Ander' in de Ballroom scene
- Oproep rond ernstig mishandelde vrouw in 'Opsporing Verzocht'
- Roosje Pertz serveert nostalgisch communiefeest in 'Komen Eten'
- Dit staat op stapel bij STAR Channel in april
- Politiek commentator Kees Boonman stopt bij 'Nieuwsweekend'
- Unieke liveconcerten tussen de Italiaanse bergtoppen: Willy organiseert de ultieme muzikale escape
- Qmusic-ochtendshow 'Mattie & Marieke' start ruim anderhalf uur te laat door zomertijd
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit De Lèghe Polder in Beuningen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz -
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur
Kijktip van de dag

Dom Toretto ontsnapt uit de gevangenis dankzij een spectaculaire reddingsactie van zijn zus Mia en haar vriend, ex-agent Brian O'Conner. Met de politie en de FBI op de hielen vluchten ze naar Rio de Janeiro. Daar beseffen ze dat ze nog één grote klus moeten klaren om hun vrijheid af te kopen. Maar de nietsontziende FBI-agent Luke Hobbs is vastbesloten hen een halt toe te roepen.
'Fast Five', film uit 2011 met oa. Vin Diesel, om 20.35 uur VTM 3.



































