TV Oranje Special over Henny Thijssen

zaterdag 3 september 2016

TV Oranje presenteert ook in 2016 een serie bijzondere portretten van Nederlandse artiesten. Elke zondag om 20.00 uur een kijkje in het persoonlijke leven van een bekende zanger, zangeres of duo. TV Oranje bezoekt ze thuis of op een van hun favoriete plekjes, waarbij ze vertellen over hun leven, werk, hobby's en andere bezigheden.

Zondag 4 september zie je een special over Henny Thijssen, die thuis in Enschede vertelt over zijn lange carrière als zanger en liedjesschrijver. In de jaren tachtig zong hij in de rockband East Coast, die er aanvankelijk veelbelovend uitzag. In 1988 won de band de publieksprijs tijdens het Wereld Songfestival in Bratislava, met het nummer 'Save our planet'. Toen echter het financiële succes op zich liet wachten, voelden de meeste bandleden zich gedwongen er een punt achter te zetten. Dit gold niet voor Henny, die in de jaren voor East Coast al liedjes schreef en dit vak gewoon weer oppakte.


Zijn liedjes deden het goed en in de loop der jaren heeft Henny meer dan 1000 composities op zijn naam weten te zetten. In 2007 keerde hij ook weer terug op het toneel als zanger, onder meer in duet met Henri van Velzen. Vrij recent speelde hij zich in de aandacht door zijn deelname aan het tv-programma Bloed Zweet & Tranen, waar hij de finale haalde. Henny vertelt ook over zijn samenwerking met André Hazes en over zijn jeugd, waarvan hij de eerste acht jaar doorbracht in een weeshuis.

De komende weken zie je ook TV Oranje Specials over Chris de Roo (zondag 11 september), Brigitte Nijman (zondag 18 september) en Rob Ronalds (zondag 25 september).


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Helden van Hier: De MUG Heli' (VTM)

Het team helpt een oudere man die onwel wordt na een glaasje jenever. Een vrouw krijgt hulp na een ongeval met haar scooter. De hulpdiensten komen ter plaatse na een auto-ongeluk, waarna ze zich haasten naar een man met keelkanker die bloed verliest.

'Helden van hier: De MUG heli', om 22.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:00
    VRT NWS journaal 13u
    13:27
    Het weer (middag)
  • 13:00
    Zomerbeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 13:10
    Mega Maffe Monsterfreaks
    13:20
    100% Wolf: De legende van de maansteen
  • 13:00
    VTM Nieuws
    13:30
    Het Weer (middag)
  • 12:05
    B&B zoekt Lief NL
    13:30
    MasterChef Australië
  • 09:00
    Geen uitzending
    14:00
    Ghosts
  • 13:00
    Geen uitzending
    13:35
    Stargate SG-1
  • 12:25
    A Royal Christmas
    14:00
    Destination Christmas
  • 10:00
    Joe
    14:45
    Geen uitzending
  • 13:00
    De Tafel van Tine
    14:15
    Komen Eten
  • 12:40
    NCIS
    13:30
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 12:55
    Storage Wars
    13:55
    Most Outrageous Crimes
  • 13:05
    Love Island UK
    14:00
    BBQ Vanavond?!
  • 12:25
    The Body..
    13:25
    Accident, Suicide, or Murder
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 13:15
    Het zelfbouwhuis
    13:55
    Met Nederlandse hits naar het komende uur
  • 12:55
    Peppe's Sicilië
  • 13:05
    The Doctor Blake Mysteries
    14:10
    Emma
  • 12:25
    Grey's Anatomy
  • 10:10
    NOS Algemene Politieke Beschouwingen
    13:30
    NOS Journaal
  • 13:00
    NOS Journaal
    13:20
    Noord-Zuid-Oost-West
  • 13:15
    Kindertijd
    13:22
    Zin in Zappelin