TV Oranje Special over Henny Thijssen

zaterdag 3 september 2016

TV Oranje presenteert ook in 2016 een serie bijzondere portretten van Nederlandse artiesten. Elke zondag om 20.00 uur een kijkje in het persoonlijke leven van een bekende zanger, zangeres of duo. TV Oranje bezoekt ze thuis of op een van hun favoriete plekjes, waarbij ze vertellen over hun leven, werk, hobby's en andere bezigheden.

Zondag 4 september zie je een special over Henny Thijssen, die thuis in Enschede vertelt over zijn lange carrière als zanger en liedjesschrijver. In de jaren tachtig zong hij in de rockband East Coast, die er aanvankelijk veelbelovend uitzag. In 1988 won de band de publieksprijs tijdens het Wereld Songfestival in Bratislava, met het nummer 'Save our planet'. Toen echter het financiële succes op zich liet wachten, voelden de meeste bandleden zich gedwongen er een punt achter te zetten. Dit gold niet voor Henny, die in de jaren voor East Coast al liedjes schreef en dit vak gewoon weer oppakte.


Zijn liedjes deden het goed en in de loop der jaren heeft Henny meer dan 1000 composities op zijn naam weten te zetten. In 2007 keerde hij ook weer terug op het toneel als zanger, onder meer in duet met Henri van Velzen. Vrij recent speelde hij zich in de aandacht door zijn deelname aan het tv-programma Bloed Zweet & Tranen, waar hij de finale haalde. Henny vertelt ook over zijn samenwerking met André Hazes en over zijn jeugd, waarvan hij de eerste acht jaar doorbracht in een weeshuis.

De komende weken zie je ook TV Oranje Specials over Chris de Roo (zondag 11 september), Brigitte Nijman (zondag 18 september) en Rob Ronalds (zondag 25 september).


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (VTM)

Terwijl moeder Lisa herstelt van een maagzweer, proberen Jef en Ida vergeefs sfeer te brengen in het café. De klanten blijven weg uit 'De Lichttoren' en Rik stelt voor te verkopen. Dan duikt onverwacht Kostas Papadopoulos op.

'Lili en Marleen', om 20.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:50
    Sporza: Tour Auvergne - Rhône-Alpes
    17:20
    Sporza: Basketbal
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    17:25
    Elon Musk's Twitter takeover
  • 16:00
    Molang
    16:05
    De Smurfen
  • 15:20
    The Good Doctor
    16:25
    Sara
  • 12:00
    World Cup of Darts 2026
    17:05
    Border Security: Australia's Front Line
  • 15:25
    Dear John
    17:20
    9-1-1
  • 15:35
    All New Traffic Cops
    16:30
    Cheers
  • 15:45
    Matlock
    16:40
    Suits
  • 15:40
    Joe
    16:10
    Geen uitzending
  • 15:35
    Topdokters van Morgen
    16:35
    Kopen Of Slopen?
  • 15:25
    SkyMed
    16:20
    This Is Us
  • 15:50
    Leverage: Redemption
    16:40
    Two and a Half Men
  • 15:55
    Property Brothers
    16:50
    Interior Design Masters
  • 15:35
    Snapped: Killer Couples
    16:25
    World's Most Evil Killers
  • 13:25
    Herhalingslus
    18:00
    Z-Extra
  • 15:58
    De tip
    16:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 15:20
    Vlaamse Klassiekers
    16:05
    Vanavond bij ons
  • 16:00
    The Doctor Blake Mysteries
    17:05
    Death in Paradise
  • 15:40
    Scrubs
    16:05
    American Housewife
  • 16:00
    De reünie
    17:00
    NOS Journaal in Makkelijke Taal
  • 16:00
    NOS Journaal
    16:10
    Bak mee met MAX
  • 15:55
    Coop Troop
    16:05
    Peter Pan