TV Oranje maakt Top 1000 van 2015 bekend

Muziekzender TV Oranje heeft aan de vooravond van Kerstmis op de website tvoranje.nl de definitieve lijst bekendgemaakt van de TV Oranje Top 1000 van 2015.
De eerste plaats in de traditionele eindejaarshitlijst is deze keer voor de Harderwijkse zangeres Lisanne Spaander met het liedje 'Vechtersbaas'. Zij bracht het nummer zelf uit nadat ze eind 2014 de diagnose botkanker had gekregen. 'Vechtersbaas' werd in de eerste maanden van 2015 een hit op social media maar ook in de TV Oranje Verzoekparade, het dagelijkse tv-programma dat de basis vormt voor de Top 1000. Het levert Lisanne nu aan het einde van het jaar de nummer 1 positie op. Een prachtig resultaat, maar veel belangrijker is dat de tumor na maandenlange zware behandelingen is verdwenen!
André Hazes jr. torent boven zijn vader uit
De tweede plaats in de TV Oranje Top 1000 is dit jaar voor André Hazes jr. met zijn grote hit 'Leef'. Hiermee eindigt André jr. voor het eerst op een hogere positie dan zijn vader, die meer dan tien jaar na zijn dood nog altijd hoge ogen gooit in de lijst en met het nummer 'De Vlieger' op vijf is geëindigd. De derde plek is dit jaar voor John de Bever met 'Jij krijgt die lach niet van mijn gezicht', een enorme hit waarmee de Brabantse zanger Nederland in 2015 definitief lijkt te hebben veroverd. Op de vierde plek vinden we 'De Toekieman' van Het Wels Team, een feestnummer dat gezien zijn populariteit het goed zal doen tijdens carnaval. Het hoogste aantal vermeldingen in de TV Oranje Top 1000 is wederom voor Richard Janse (negentien noteringen), maar de in 2009 overleden volkszanger wordt inmiddels op de hielen gezeten door de populaire Henk Bernard met zeventien noteringen. In totaal werden er het afgelopen jaar 903.375 stemmen uitgebracht voor de TV Oranje Verzoekparade.
Marathonuitzending Top 1000
De Top 1000 van 2015 is non-stop te zien bij TV Oranje van dinsdag 29 december 07.00 uur tot donderdag 31 december 19.00 uur. De gehele lijst wordt herhaald van vrijdag 1 januari 19.00 uur tot maandag 4 januari 07.00 uur.
Special '10 Jaar TV Oranje'
TV Oranje vierde in 2015 haar tienjarig bestaan. In een speciale uitzending wordt teruggeblikt op tien jaar muziek van eigen bodem op de Nederlandse televisie, met interviews met de mensen achter TV Oranje en gesprekken met artiesten als Frans Bauer en het IJssel Duo. Te zien bij TV Oranje op Oudejaarsdag om 19.00 uur en op Nieuwjaarsdag om 16.00 uur.
TV Oranje Top 1000
De TV Oranje Verzoekparade, die de basis vormt voor de Top 1000, is al meer dan tien jaar een groot succes. Het dagelijkse programma draagt in belangrijke mate bij aan een van de doelstellingen van TV Oranje: een platform bieden aan álle Nederlandse artiesten. De volledige TV Oranje Top 1000 is na te lezen op de website tvoranje.nl.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Drama, glitter en onthullingen: 'The Real Housewives of Antwerp' sluiten seizoen 2 af met spannende reünie
- RTL Nieuws komt vanuit nieuwe studio
- Yvon Jaspers reist door Nederland in nieuw seizoen 'Onze Boerderij: De Oogst'
- Dit is 'De Mol' 2026! Grote finale lost het mysterie eindelijk op
- Froukje, Dione de Graaff, Yentl en de Boer, Loes Luca en Fidan Ekiz in 'Opium op Oerol'
- Jani trekt meteen aan de alarmbel bij nieuw 'Blind Gekocht'-koppel: 'Geef ons meer regio!'
- Coks Donders duikt 150 jaar na zijn dood in het leven van Groen van Prinsterer
- Malik Mohammed waagt zich dinsdag aan 'Door de Bomen'
- Marijn Kuipers vertelt openhartig over haar eetstoornis in documentaire
- 'Blauw' maandag over complexe dilemma's en actie bij het arrestatieteam
- 'WinWin' zet dit jaar extra in op persoonlijke hulp bij het invullen van je belastingaangifte
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Zeeland
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- TOPradio evalueert AI-test tijdens 'TOPibiza 100'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp' -
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video -
Het wordt heel heet in de studio van 'So You Think You Can Dance' -
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp' -
'Vanavond Bij Ons' is nieuw op njam! -
Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis'? -
Kijk de trailer van het nieuwe seizoen van 'Rivals' -
Zo klonk Essyla tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival -
Mathieu Terryn geeft exclusieve inkijk in de backstage van 'The Voice' -
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug! -
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht' -
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance' -
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest -
Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice' -
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen -
Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden? -
Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie' -
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+
Kijktip van de dag

De koppels werken tegen de deadline aan hun tuin in Kessel en Aalst, met hulp van familie en vrienden. In Kessel helpen Dieters papa en beste vriend, in Aalst Marthes zus en papa. De jury komt de tuinen beoordelen.
'Huis Gemaakt', om 20.35 uur op VTM.



































