Trouw Kerstconcert: een muzikale kerst bij MAX

Ook dit jaar kunt u genieten van het Trouw Kerstconcert vanuit de Grote Kerk in Den Haag. Het thema dit jaar is idealen. De presentatie is in handen van Carrie ten Napel en Jan Slagter.
MAX zendt de concertregistratie op eerste kerstdag om 13.20 uur uit op NPO 1, na de toespraak van koning Willem-Alexander. Voor een muzikale kerst zit u dit jaar goed bij MAX.
Tijdens het Trouw Kerstconcert zingt Hadewych Minis Zing Dan van Jenny Arean. Artiest Maan is ook aanwezig. Al eerder zong ze het nummer Nooit Meer Een Morgen bij De Beste Liedjes van … in 2018. Dit jaar, speciaal voor het kerstconcert, zingt ze de prachtige cover, één van de bekendste hits van Marco Borsato, nogmaals. Natuurlijk mogen kerstnummers niet ontbreken op het kerstconcert. Dennis van Aarssen treedt op met It’s the Most Wonderful Time of the Year en het ZO! Gospel Choir laat Come Together, Merry Christmas horen. En ook Wibi Soerjadi treedt op!
Ook is er plaats voor klassieke klanken. Amira laat het gehele publiek én de kijker thuis genieten van haar versie van Ave Maria. Wendy Kokkelkoren en Petra Berger zullen het Bloemenduet, uit de opera Lakmé, ten gehore brengen. Kenny B zingt Bedankt Voor Alles en Edsilia Rombley en Dwight Dissels zullen samen een medley ten gehore brengen.
Het hele concert staat onder de muzikale begeleiding van het 42-koppige Guido’s Orchestra.
Het thema idealen komt door de gehele uitzending op verschillende manieren naar voren. Zo dragen Nelleke Noordervliet en Babah Tarawally een column voor en zijn er portretten van Atelier Sam Sam, De Zwerfinator en Hotspot Hutspot uit de Duurzame 100 van Trouw.
Jan Slagter: 'Het is onderhand traditie: na de toespraak van de koning genieten we van het Trouw Kerstconcert! Met een grote diversiteit aan artiesten belooft het, in samenwerking met Trouw, weer een fantastische editie te worden. Beleef de kerst met MAX!'
Carrie ten Napel: 'Tijdens het Trouw Kerstconcert ervaar ik altijd het ultieme kerstgevoel. Een prachtig concert met geweldige artiesten. Ik kijk er enorm naar uit om, samen met Jan Slagter, opnieuw het Trouw Kerstconcert te mogen presenteren en ook de kijkers thuis in kerstsferen te brengen.'
'Trouw Kerstconcert', woensdag 25 december om 13.20 uur op NPO 1.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- November wordt 'Boer zoekt Vrouw'-maand op NPO 1
- Mechelen schitterde voor 25 jaar Qmusic: uniek lichtspektakel lokt meer dan 40.000 bezoekers
- BN'ers nemen mantelzorg over in MAX-programma 'Zorg uit Handen'
- Nieuwe bakkers, nieuwe uitdagingen: ‘Heel Holland Bakt’ start aan veertiende seizoen
- 'Diabolical: The Epstein Files' nieuw te zien op HBO Max
- Maandag in 'Het Uur van de Wolf': Sonnekai - het innerlijke goud
- 'Radar' tikt een lijst met klantgegevens op de kop
- Omgaan met fysieke en psychische gevolgen van geweld in 'F*ck You, Flik'
- Laatste aflevering van 'Poorten van Europa' over de politieke grens
- Hoge golven eisen eerste slachtoffer in 'Over De Oceaan': 'Gebroken teen!'
- Justin Timberlake bovenaan jubileumlijst 'THX To You Top 1000': dit zijn de tien populairste nummers uit 25 jaar Qmusic
- Erik de Zwart ontvangt Top 4000 Ere-Icoon uit handen van dochters
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Amsterdam
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- NPO 3FM lanceert nieuw 3FM Talent: Isabèl Usher
Multimedia SPOTLIGHT
-
Hoge golven eisen eerste slachtoffer in 'Over De Oceaan' -
Docu 'De Schiphol Diamantroof' binnenkort nieuw op Videoland -
Dit is de aftermovie van Qmusic Highlights in Mechelen -
Dit is de nieuwe begingeneriek van 'Familie', gezongen door Metejoor -
Zeeziekte slaat genadeloos toe bij Timon Verbeeck in 'Over De Oceaan' -
Dorien Nuyts beleeft culinaire nachtmerrie in 'Expeditie Robinson' -
'Ik verdien het om te blijven zitten!' -
Kijk de trailer van 'Beauty and the Geek' op Prime Video -
'De Hel van Breendonk' nieuw op VRT MAX en VRT Canvas -
Kijk een nieuw seizoen van 'De Wereld van Plopsa' bij VTM -
Marie over de nieuwe poetshulp in 'De Tafel van Ruben' -
Maak kennis met de nieuwe poetshulp van 'De Verhulstjes' -
Dit is de nieuwe begingeneriek van 'Familie', gezongen door Metejoor -
Cul de Bas zoekt nog meer risico in de finale van 'Got Talent' -
Kijk mee binnen bij Vlaanderens grootste online sterren -
Mini Made2Move klaar voor de finale van 'Got Talent' -
Conner Rousseau in 'Anastasya op een Ander' -
Astrid Coppens over paniek tijdens haar eerste bevalling -
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes'
Kijktip van de dag

Antwerpen, 1942. Na een mislukte verzetsactie worden Rik en zijn vader Leon opgepakt en naar de SS-strafgevangenis Breendonk gebracht. Terwijl Rik geconfronteerd wordt met de harde realiteit van het kamp, weigert Elisabeth hem op te geven. Ondertussen probeert de ambitieuze Vlaamse SS'er Hendrik Vaes zijn positie binnen het bezettingsapparaat verder uit te bouwen.
'Breendonk', om 20.55 uur op VRT 1.




































