Tim Hofman zondag in 'College Tour' bij KRO-NCRV

Als blijkt dat D66-leider Sigrid Kaag al wist van meldingen van grensoverschrijdend gedrag binnen haar partij en daar niet op acteerde, dan moet zij opstappen. Dat zegt programmamaker Tim Hofman in de eerste uitzending van een nieuw seizoen 'College Tour'.
Op de vraag van presentator Twan Huys of Kaag kan aanblijven als blijkt dat zij reeds op de hoogte was, antwoordt Hofman resoluut: 'Nee, dat moet je ook niet willen. Ik vind van meer mensen die partijen leiden binnen onze regeringspartijen dat ze daar niet meer zouden moeten zitten vanuit moreel oogpunt. We moeten denk ik nooit meer lichtzinnig doen over seksueel overschrijdend gedrag.'
Zijn harde oordeel, heeft de partij aan zichzelf te danken, volgens Hofman. 'Het is door D66 politiek gemaakt. Het gezicht van de politiek leider stellen boven het gezicht van het slachtoffer – dat is wat hier namelijk gebeurt – daar maak je het politiek mee, in plaats van menselijk. Dat moet je niet doen. Punt. Als je politiek boven moraal gaat hangen, wat hebben we dan aan je leiderschap?'
Hofman was bovendien verbolgen over het gedrag van D66-politici die deze week werden gevraagd naar de kwestie. 'Kaag is niet de enige die hier de mist ingaat, het is de hele partijtop. Hebben jullie het gezien afgelopen week? Die man die doet alsof hij belt en van de ene naar de andere deur loopt? Wat ben je dan voor laffe clown? Je kan toch in ieder geval beamen: ‘wat hier gebeurt is niet goed’? Volgens mij moet je je als partij even heel goed achter de oren krabben, zeker als je woorden gebruikt als ‘wij gaan koploper hierin zijn', aldus Hofman.
Bij 'College Tour' doet Tim Hofman voor het eerst zijn verhaal, nadat hij in januari met zijn YouTube-programma #BOOS de grootschalige misstanden bij 'The Voice of Holland' blootlegde. In de uitzending geeft hij antwoord op vragen van studenten en gaat hij onder meer in op de aanloop naar en de nasleep van het onthullen van de vele gevallen van seksueel overschrijdend gedrag bij 'The Voice of Holland'.
'College Tour', zondag 24 april om 20.20 uur bij KRO-NCRV op NPO 2.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Honger, zware proeven, verraad en 9 BV's die moeten overleven: 'Expeditie Robinson' is terug op VTM
- Metejoor zingt gloednieuwe begingeneriek van 'Familie': ontdek hem hier!
- 'De Ideale Wereld' verhuist na 10 jaar Canvas naar VRT 1: dit is de reden
- 'De Verhulstjes' verwelkomen nieuwe huishoudhulp: 'We love Nathalie'
- Qmusic viert 25 jaar met indrukwekkend lichtfestival in Mechelen: van Pommelien Thijs tot 'Het Geluid'
- Cul De Bas gaat nog een stap verder in finale 'Got Talent': 'Nog meer risico'
- 'Welkom in de jaren 50': Van Drees tot Elvis en van Greet Hofmans tot de hoelahoep
- Zaterdag zie je het 'Herinneringen Top 50 concert' op NPO 3
- Wie wint 50.000 euro? Tien acts strijden om de overwinning in de finale van 'Got Talent'
- 'Hij is fantastisch grappig!': maakt Mechelen dé comeback van het seizoen in 'Mijn Restaurant'?
- Glazen Huis-dj Wijnand Speelman rent tot hij niet meer kan voor '3FM Serious Request'
- Luistercijfers: Qmusic weer marktleider, JOE groeit
- Radiostudio Qmusic blijft leeg: Domien en Anton maken middagshow bij luisteraars over de vloer
- Feestelijke sloteditie van Iedereen Klassiek brengt vijftienduizend muziekliefhebbers samen in Brugge
- Hoe doet hij het?! Sander stapt om 16.22 uur uit zijn studio zonder tijd en breekt eigen record
Multimedia SPOTLIGHT
-
Marie over de nieuwe poetshulp in 'De Tafel van Ruben' -
Maak kennis met de nieuwe poetshulp van 'De Verhulstjes' -
Dit is de nieuwe begingeneriek van 'Familie', gezongen door Metejoor -
Cul de Bas zoekt nog meer risico in de finale van 'Got Talent' -
Kijk mee binnen bij Vlaanderens grootste online sterren -
Mini Made2Move klaar voor de finale van 'Got Talent' -
Conner Rousseau in 'Anastasya op een Ander' -
Astrid Coppens over paniek tijdens haar eerste bevalling -
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+
Kijktip van de dag

De tien finalisten brengen voor de laatste keer een gloednieuwe act. De jury kiest een top drie, waarna het publiek de winnaar bepaalt. Wie kroont zich tot winnaar van 'Got Talent' en gaat naar huis met de prijzenpot van 50.000 euro?
'Got Talent', om 20.45 uur op VTM.




































