'Tijd voor MAX' zet helden in het zonnetje

zondag 22 november 2020

Maandag 23 november ontvangt 'Tijd voor MAX' de helden die onlangs een prestigieuze onderscheiding hebben gekregen. De helden zijn gedecoreerd vanuit het Platform Heldenwaardering, bestaande uit de Kanselarij der Nederlandse Orden, het Carnegie Heldenfonds en de Koninklijke Maatschappij tot Redding van Drenkelingen.

De helden en de voorzitters van de platformorganisaties zitten maandag 23 november aan tafel bij Martine van Os en Sybrand Niessen.


Elk jaar ontvangen tijdens de Nationale Heldendag verschillende helden een onderscheiding. Dit jaar is er, in verband met de coronamaatregelen, helaas geen officiële ceremonie, waarbij de helden de onderscheiding krijgen uitgereikt. 'Tijd voor MAX' en het Platform Heldenwaardering hebben echter besloten om de helden alsnog in het zonnetje te zetten. Juist in deze coronatijd is immers omkijken naar elkaar urgenter dan ooit. De onderscheiden helden zitten, evenals de voorzitters van de platformorganisaties, aan tafel in de studio bij Martine van Os en Sybrand Niessen. De helden delen hun verhaal en gaan terug naar de plek waar de heldendaad heeft plaatsgevonden.

Met de onderscheidingen worden mensen geëerd die op een bijzondere manier meehelpen om de samenleving veilig te houden. Door het jaar heen krijgen verschillende helden, die - vaak met gevaar voor eigen leven - het leven van een medeburger hebben gered, een onderscheiding. Elk jaar worden er indrukwekkende verhalen ingestuurd door bijvoorbeeld burgemeesters en getuigen of betrokkenen van een heldendaad. Een jury beslist vervolgens wie de penning krijgen.

Op het podium staat maandag 23 november Renee van Bavel. Zij zingt, speciaal voor de helden, een bijzonder lied.

'Tijd voor MAX', maandag 23 november om 17.10 uur op NPO 1.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'The Real Housewives of Antwerp' (Play)

De dames blikken samen met Jani Kazaltzis terug op een bewogen seizoen vol glamour, vriendschap en drama.

'The Real Housewives of Antwerp', om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:40
    Van Vlees en Bloed
    22:30
    Loslopend wild
  • 22:00
    Girls girls girls
    23:36
    Het weer
  • 20:20
    Sporza: Hockey League Mannen
    22:15
    VRT NWS journaal met VGT
  • 21:55
    Gooische Vrouwen
    22:55
    Sergio Over De Grens
  • 20:30
    A Haunting in Venice
    22:30
    Hollow Man
  • 20:25
    Cocaine Bear
    22:20
    Your Highness
  • 21:35
    Police Interceptors
    22:30
    Out of Death
  • 21:20
    S.W.A.T.
    00:30
    Suits
  • 21:50
    Nonkel Jef
    22:15
    De Planckaerts
  • 21:00
    Blind Gekocht
    22:10
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
  • 22:00
    NCIS
    22:50
    Criminal Minds
  • 21:40
    Formule 1
    23:30
    Blade Runner
  • 21:40
    The Real Housewives of Amsterdam
    22:45
    Paradise Hotel
  • 21:20
    Murder 360
    22:10
    A Home Built With Blood
  • 20:28
    Trends Talk
    00:02
    Herhalingslus
  • 22:01
    Mijn tuin
    22:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 21:45
    Becoming Meewis
    22:20
    De Zomertafel
  • 21:00
    Foyle's War
  • 21:50
    Bob's Burgers
  • 21:30
    Even tot hier
    22:25
    Harrie Jekkers & Klein Orkest
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:40
    Dit is de Week
  • 22:00
    Triangle of Sadness
    00:25
    First Dates