'Tijd voor MAX' zet helden in het zonnetje

zondag 22 november 2020

Maandag 23 november ontvangt 'Tijd voor MAX' de helden die onlangs een prestigieuze onderscheiding hebben gekregen. De helden zijn gedecoreerd vanuit het Platform Heldenwaardering, bestaande uit de Kanselarij der Nederlandse Orden, het Carnegie Heldenfonds en de Koninklijke Maatschappij tot Redding van Drenkelingen.

De helden en de voorzitters van de platformorganisaties zitten maandag 23 november aan tafel bij Martine van Os en Sybrand Niessen.


Elk jaar ontvangen tijdens de Nationale Heldendag verschillende helden een onderscheiding. Dit jaar is er, in verband met de coronamaatregelen, helaas geen officiële ceremonie, waarbij de helden de onderscheiding krijgen uitgereikt. 'Tijd voor MAX' en het Platform Heldenwaardering hebben echter besloten om de helden alsnog in het zonnetje te zetten. Juist in deze coronatijd is immers omkijken naar elkaar urgenter dan ooit. De onderscheiden helden zitten, evenals de voorzitters van de platformorganisaties, aan tafel in de studio bij Martine van Os en Sybrand Niessen. De helden delen hun verhaal en gaan terug naar de plek waar de heldendaad heeft plaatsgevonden.

Met de onderscheidingen worden mensen geëerd die op een bijzondere manier meehelpen om de samenleving veilig te houden. Door het jaar heen krijgen verschillende helden, die - vaak met gevaar voor eigen leven - het leven van een medeburger hebben gered, een onderscheiding. Elk jaar worden er indrukwekkende verhalen ingestuurd door bijvoorbeeld burgemeesters en getuigen of betrokkenen van een heldendaad. Een jury beslist vervolgens wie de penning krijgen.

Op het podium staat maandag 23 november Renee van Bavel. Zij zingt, speciaal voor de helden, een bijzonder lied.

'Tijd voor MAX', maandag 23 november om 17.10 uur op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Carmen - 'F.C. De Kampioenen'

Fernand probeert Carmen wijs te maken dat haar Xavier eigenlijk op mannen valt. Zo hoopt hij een wig tussen de twee te drijven en Carmen voor zich te winnen. Hij wordt echter ontmaskerd en de Kampioenen geven hem een koekje van eigen deeg.

'F.C. De Kampioenen', om 20.10 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:50
    Karrewiet met VGT
    02:05
    Journaallus
  • 01:05
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 06:50
    Bing
    05:40
    Geen uitzending
  • 06:45
    Heidi
    01:10
    De Branche-Expert
  • 02:40
    Geen uitzending
    07:15
    Urk!
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:15
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:55
    Geen uitzending
    15:40
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:50
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 06:10
    Sullivan's Crossing
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:40
    Bar Rescue
  • 06:30
    Botched
    02:15
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:00
    Shades of Blue
  • 04:07
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:44
    De ambachter
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:35
    De Sterrenkaart - Nederland
    02:05
    Meat Timon
  • 06:00
    Rosemary and Thyme
    02:30
    Inspector George Gently
  • 06:53
    Make You Laugh Out Loud
    02:00
    Cougar Town
  • 02:35
    NOS Journaal
    02:05
    EenVandaag
  • 03:20
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 06:45
    Ziggy en de Zootram
    02:45
    Eva