'Tijd voor MAX' zet helden in het zonnetje

zondag 22 november 2020

Maandag 23 november ontvangt 'Tijd voor MAX' de helden die onlangs een prestigieuze onderscheiding hebben gekregen. De helden zijn gedecoreerd vanuit het Platform Heldenwaardering, bestaande uit de Kanselarij der Nederlandse Orden, het Carnegie Heldenfonds en de Koninklijke Maatschappij tot Redding van Drenkelingen.

De helden en de voorzitters van de platformorganisaties zitten maandag 23 november aan tafel bij Martine van Os en Sybrand Niessen.


Elk jaar ontvangen tijdens de Nationale Heldendag verschillende helden een onderscheiding. Dit jaar is er, in verband met de coronamaatregelen, helaas geen officiële ceremonie, waarbij de helden de onderscheiding krijgen uitgereikt. 'Tijd voor MAX' en het Platform Heldenwaardering hebben echter besloten om de helden alsnog in het zonnetje te zetten. Juist in deze coronatijd is immers omkijken naar elkaar urgenter dan ooit. De onderscheiden helden zitten, evenals de voorzitters van de platformorganisaties, aan tafel in de studio bij Martine van Os en Sybrand Niessen. De helden delen hun verhaal en gaan terug naar de plek waar de heldendaad heeft plaatsgevonden.

Met de onderscheidingen worden mensen geëerd die op een bijzondere manier meehelpen om de samenleving veilig te houden. Door het jaar heen krijgen verschillende helden, die - vaak met gevaar voor eigen leven - het leven van een medeburger hebben gered, een onderscheiding. Elk jaar worden er indrukwekkende verhalen ingestuurd door bijvoorbeeld burgemeesters en getuigen of betrokkenen van een heldendaad. Een jury beslist vervolgens wie de penning krijgen.

Op het podium staat maandag 23 november Renee van Bavel. Zij zingt, speciaal voor de helden, een bijzonder lied.

'Tijd voor MAX', maandag 23 november om 17.10 uur op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Nadat zijn ouders voor zijn ogen worden neergeschoten door een overvaller, wordt miljonairszoon Bruce Wayne opgevangen door zijn butler Alfred. Jaren later reist de gedesillusioneerde Bruce naar Azië, waar hij in contact komt met de mysterieuze Henri Ducard, die hem opleidt tot ninja. Nadien besluit Bruce terug te keren naar Gotham City om zijn geboortestad te zuiveren van corruptie en misdaad.

'Batman Begins', film uit 2005 met oa. Christian Bale, om 20.35 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:45
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 23:45
    Nachtlus
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 21:40
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:00
    The Good Doctor
    01:40
    Geen uitzending
  • 00:45
    Geen uitzending
    07:15
    GPs: Behind Closed Doors
  • 01:05
    Geen uitzending
    11:30
    The Irrational
  • 00:55
    Police Interceptors
    01:25
    Geen uitzending
  • 00:45
    Geen uitzending
    15:25
    9-1-1
  • 00:55
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 00:45
    De Tafel van Gert
    02:10
    Geen uitzending
  • 01:20
    So Help Me Todd
    05:00
    Geen uitzending
  • 01:10
    MIDMID
    02:50
    Geen uitzending
  • 01:25
    Botched
    02:40
    Geen uitzending
  • 01:25
    Geen uitzending
    06:50
    Shades of Blue
  • 00:08
    Herhalingslus
    09:00
    Z-Weekoverzicht
  • 01:24
    Hallo Roger
    01:30
    Mijn tuin
  • 01:20
    Lekker Messy - Weekmenu
    02:25
    Het Weekmenu
  • 00:50
    Art Detectives
    01:40
    Death in Paradise
  • 00:45
    Prison Break
    01:40
    Scrubs
  • 00:55
    Pauw & De Wit
    01:45
    NOS Journaal
  • 01:00
    Ongehoord Nieuws
    01:40
    Nieuwsuur
  • 01:25
    Wortelboer en Van Rossem
    02:40
    First Dates