Tien bekende Nederlanders showen hun fotografiekunsten in 'Het Perfecte Plaatje'

Morgenavond start het vijfde seizoen van 'Het Perfecte Plaatje' waar maar liefst tien bekende Nederlanders met elkaar concurreren om een fotoreportage in National Geographic Magazine te winnen.
Onder leiding van Tijl Beckand moeten de fotografen in spe iedere week twee opdrachten uitvoeren om te laten zien dat zij de beste foto's kunnen maken.
Art Rooijakkers, Bert van Leeuwen, Bibi Breijman, Janny van der Heijden, Miljuschka Witzenhausen, Patricia Paay, Raymond van Barneveld, Soy Kroon, Stefano Keizers en Victoria Koblenko trappen de eerste aflevering af met twee verschillende opdrachten. Bij de eerste opdracht maken ze portretten van elkaar die zo mannelijk of vrouwelijk mogelijk moeten zijn. Vervolgens gaan ze aan de slag met high speed camera's. Tien objecten, van tuinkabouters tot tomaten, worden kapotgeschoten en het is de taak van de BN’ers om dat moment van impact zo goed mogelijk vast te leggen. Hoe verloopt de samenwerking? Wie heeft er talent? Wie verrast ons dit seizoen? Dat is dinsdagavond 13 oktober om 20.30 uur te zien bij RTL 4.
Ook dit seizoen worden alle foto’s met een scherp oog beoordeeld door celebrityfotograaf William Rutten en documentairefotograaf en Zilveren Camera-winnaar Cynthia Boll. Zij worden iedere week bijgestaan door wisselende gastjuryleden met hun eigen expertise die de deelnemers gaan helpen met nuttige tips en tricks.
De winnaar van 'Het Perfecte Plaatje' seizoen 5 wint een fotoreportage in National Geographic Magazine. Wie kan zich in het rijtje van Humberto Tan, Estelle Cruijff, Patty Brard en Jamie Westland voegen en zich de winnaar van 'Het Perfecte Plaatje' 2020 noemen?
'Het Perfecte Plaatje' wordt geproduceerd door ITV Studios en is mede mogelijk gemaakt door Canon Nederland en Kamera Express.
'Het Perfecte Plaatje', dinsdag 13 oktober om 20.30 uur bij RTL 4.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Van Golden Buzzer naar de overwinning: dansgroep Una Vez Squad wint ‘Got Talent 2026’
- Mats Akkerman kroont zich tot winnaar van 'De Slimste Mens'
- Margôt Ros is Scrooge in live-uitzending vanuit Drenthe
- Kijkcijfers: donderdag 5 november 2026
- Honger, zware proeven, verraad en 9 BV's die moeten overleven: 'Expeditie Robinson' is terug op VTM
- Dit zie je deze week in 'Florentina'
- Dit zie je deze week in 'Thuis'
- Dit zie je deze week in 'Familie'
- 'Klaas Kan Alles': Kan Klaas lava aanraken?
- Loes Haverkort is zaterdag 'De Geknipte Gast'
- NPO 3FM lanceert nieuw 3FM Talent: Isabèl Usher
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Glazen Huis-dj Wijnand Speelman rent tot hij niet meer kan voor '3FM Serious Request'
- Luistercijfers: Qmusic weer marktleider, JOE groeit
- Radiostudio Qmusic blijft leeg: Domien en Anton maken middagshow bij luisteraars over de vloer
Multimedia SPOTLIGHT
-
Marie over de nieuwe poetshulp in 'De Tafel van Ruben' -
Maak kennis met de nieuwe poetshulp van 'De Verhulstjes' -
Dit is de nieuwe begingeneriek van 'Familie', gezongen door Metejoor -
Cul de Bas zoekt nog meer risico in de finale van 'Got Talent' -
Kijk mee binnen bij Vlaanderens grootste online sterren -
Mini Made2Move klaar voor de finale van 'Got Talent' -
Conner Rousseau in 'Anastasya op een Ander' -
Astrid Coppens over paniek tijdens haar eerste bevalling -
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+
Kijktip van de dag

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.
'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.




































