Tien bekende Nederlanders showen hun fotografiekunsten in 'Het Perfecte Plaatje'

maandag 12 oktober 2020

Morgenavond start het vijfde seizoen van 'Het Perfecte Plaatje' waar maar liefst tien bekende Nederlanders met elkaar concurreren om een fotoreportage in National Geographic Magazine te winnen.

Onder leiding van Tijl Beckand moeten de fotografen in spe iedere week twee opdrachten uitvoeren om te laten zien dat zij de beste foto's kunnen maken. 


Art Rooijakkers, Bert van Leeuwen, Bibi Breijman, Janny van der Heijden, Miljuschka Witzenhausen, Patricia Paay, Raymond van Barneveld, Soy Kroon, Stefano Keizers en Victoria Koblenko trappen de eerste aflevering af met twee verschillende opdrachten. Bij de eerste opdracht maken ze portretten van elkaar die zo mannelijk of vrouwelijk mogelijk moeten zijn. Vervolgens gaan ze aan de slag met high speed camera's. Tien objecten, van tuinkabouters tot tomaten, worden kapotgeschoten en het is de taak van de BN’ers om dat moment van impact zo goed mogelijk vast te leggen. Hoe verloopt de samenwerking? Wie heeft er talent? Wie verrast ons dit seizoen? Dat is dinsdagavond 13 oktober om 20.30 uur te zien bij RTL 4.

Ook dit seizoen worden alle foto’s met een scherp oog beoordeeld door celebrityfotograaf William Rutten en documentairefotograaf en Zilveren Camera-winnaar Cynthia Boll. Zij worden iedere week bijgestaan door wisselende gastjuryleden met hun eigen expertise die de deelnemers gaan helpen met nuttige tips en tricks.

De winnaar van 'Het Perfecte Plaatje' seizoen 5 wint een fotoreportage in National Geographic Magazine. Wie kan zich in het rijtje van Humberto Tan, Estelle Cruijff, Patty Brard en Jamie Westland voegen en zich de winnaar van 'Het Perfecte Plaatje' 2020 noemen?

'Het Perfecte Plaatje' wordt geproduceerd door ITV Studios en is mede mogelijk gemaakt door Canon Nederland en Kamera Express.

'Het Perfecte Plaatje', dinsdag 13 oktober om 20.30 uur bij RTL 4.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Zonen van Van As' - Frans (Jaak Van Assche)

De firma zoekt iemand voor de technische dienst. Herman en Martine schuiven Bambi naar voren, tegen de zin van Dick in. Het werkvolk is niet opgezet. De burgemeester komt zijn beloftes niet na en wordt door Kevin en Frans onder druk gezet.

'De Zonen van Van As', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:00
    Zomerbeelden
    12:30
    De week van Bruzz
  • 12:00
    Rock Werchter live
    18:35
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
  • 12:05
    Prank Squad
    12:15
    Wannabe's
  • 11:45
    Heel Mijn Hart
    13:00
    VTM Nieuws
  • 11:40
    Secrets of the World's Most Expensive Cruise Ship
  • 05:30
    Geen uitzending
    13:40
    The Irrational
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:55
    Airwolf
  • 09:00
    Geen uitzending
    15:45
    La Brea
  • 10:00
    Joe
    14:25
    Geen uitzending
  • 12:00
    De douane in actie
    12:50
    Friends
  • 11:35
    Fire Country
    14:10
    NCIS
  • 11:15
    Geen uitzending
    12:15
    Storage Wars
  • 11:30
    Property Brothers
    15:10
    The Block Australia
  • 11:45
    Hashtag Homicide
    12:40
    Snapped
  • 11:45
    Trends Talk
    12:19
    Transport & Van.TV
  • 12:14
    De perfecte tuin
    13:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
  • 12:00
    Op de Rooster
    12:30
    Lekker Messy - Weekmenu
  • 11:25
    Beyond Paradise
    12:25
    Sister Boniface Mysteries
  • 11:30
    Below Deck
    18:10
    White Collar
  • 11:25
    Het mooiste meisje van de klas
    12:15
    Sterren NL Top 25
  • 11:45
    Iedereen Verlicht
    12:15
    Wat houdt ons tegen?
  • 11:55
    Pippi, de film
    13:30
    Zara en de magische kicksen