Tien bekende Nederlanders showen hun fotografiekunsten in 'Het Perfecte Plaatje'

maandag 12 oktober 2020

Morgenavond start het vijfde seizoen van 'Het Perfecte Plaatje' waar maar liefst tien bekende Nederlanders met elkaar concurreren om een fotoreportage in National Geographic Magazine te winnen.

Onder leiding van Tijl Beckand moeten de fotografen in spe iedere week twee opdrachten uitvoeren om te laten zien dat zij de beste foto's kunnen maken. 


Art Rooijakkers, Bert van Leeuwen, Bibi Breijman, Janny van der Heijden, Miljuschka Witzenhausen, Patricia Paay, Raymond van Barneveld, Soy Kroon, Stefano Keizers en Victoria Koblenko trappen de eerste aflevering af met twee verschillende opdrachten. Bij de eerste opdracht maken ze portretten van elkaar die zo mannelijk of vrouwelijk mogelijk moeten zijn. Vervolgens gaan ze aan de slag met high speed camera's. Tien objecten, van tuinkabouters tot tomaten, worden kapotgeschoten en het is de taak van de BN’ers om dat moment van impact zo goed mogelijk vast te leggen. Hoe verloopt de samenwerking? Wie heeft er talent? Wie verrast ons dit seizoen? Dat is dinsdagavond 13 oktober om 20.30 uur te zien bij RTL 4.

Ook dit seizoen worden alle foto’s met een scherp oog beoordeeld door celebrityfotograaf William Rutten en documentairefotograaf en Zilveren Camera-winnaar Cynthia Boll. Zij worden iedere week bijgestaan door wisselende gastjuryleden met hun eigen expertise die de deelnemers gaan helpen met nuttige tips en tricks.

De winnaar van 'Het Perfecte Plaatje' seizoen 5 wint een fotoreportage in National Geographic Magazine. Wie kan zich in het rijtje van Humberto Tan, Estelle Cruijff, Patty Brard en Jamie Westland voegen en zich de winnaar van 'Het Perfecte Plaatje' 2020 noemen?

'Het Perfecte Plaatje' wordt geproduceerd door ITV Studios en is mede mogelijk gemaakt door Canon Nederland en Kamera Express.

'Het Perfecte Plaatje', dinsdag 13 oktober om 20.30 uur bij RTL 4.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Reizen Waes: terug naar Oekraïne' (VRT 1)

Onderweg naar Oekraïne maakt Tom Waes enkele bijzondere stops. In Hasselt bijvoorbeeld, waar hij een Belgisch-Oekraïens koppel ontmoet dat elkaar leerde kennen dankzij 'Reizen Waes'. In Berlijn worden Tom en zijn ploeg herenigd met een gevlucht Oekraïens gezin dat ze leerden kennen tijdens hun vorige reis naar Oekraïne, zeven jaar geleden. Uiteindelijk steken Tom en zijn team in het Poolse Medyka de grens over naar Oekraïne. Daar bezoekt hij tijdens zijn eerste dagen onder andere een opleiding voor dronepiloten, net als het beroemde Lychakiv kerkhof in de stad Lviv. Een symbolische plek waar duizenden Oekraïense soldaten begraven liggen.

'Reizen Waes: Terug naar Oekraïne', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 16:00
    Sporza: Golf
    18:00
    VRT NWS Update
  • 16:55
    The Canary Islands
    17:50
    Sporza: Hockey League Mannen
  • 16:30
    Lilli Susewind: Een avontuurlijke beestenboel
    18:05
    Ket & Doc
  • 16:45
    The Floor
    18:15
    Het Echte Leven in de ZOO NL
  • 17:25
    Snackmasters
    18:55
    Steenrijk, Straatarm
  • 17:25
    How I Met Your Mother
    20:35
    Belgica
  • 16:55
    Police Interceptors
    22:30
    Spartacus
  • 17:25
    ER
    00:45
    Suits
  • 17:20
    SOS Piet
    18:50
    Hallo België!
  • 17:25
    De Container Cup
    18:55
    De Spor XL: kleine jongens dromen groot
  • 17:05
    Criminal Minds
    20:25
    CIA
  • 17:20
    3rd Rock From the Sun
    20:35
    The Specialist
  • 16:55
    Next Level Chef
    17:40
    Komen Eten
  • 17:00
    Killer at the Crime Scene
    20:30
    The British Airways Killer
  • 17:34
    Business Branding
    17:44
    Z-Weekoverzicht
  • 17:28
    Simple diy
    18:00
    Classics 55
  • 17:35
    Toasted!
    18:00
    Het Weekmenu
  • 17:00
    Murdoch Mysteries
    17:55
    Hope Street
  • 17:10
    NCIS: Los Angeles
    18:10
    Law & Order: Special Victims Unit
  • 16:50
    André Rieu in het Wenen van Johann Strauss
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 17:10
    Pauscast
    17:40
    De wereld rond met boeken
  • 17:35
    De Mensenbieb
    17:50
    Taarten van Babel