Tien bekende Nederlanders showen hun fotografiekunsten in 'Het Perfecte Plaatje'

maandag 12 oktober 2020

Morgenavond start het vijfde seizoen van 'Het Perfecte Plaatje' waar maar liefst tien bekende Nederlanders met elkaar concurreren om een fotoreportage in National Geographic Magazine te winnen.

Onder leiding van Tijl Beckand moeten de fotografen in spe iedere week twee opdrachten uitvoeren om te laten zien dat zij de beste foto's kunnen maken. 


Art Rooijakkers, Bert van Leeuwen, Bibi Breijman, Janny van der Heijden, Miljuschka Witzenhausen, Patricia Paay, Raymond van Barneveld, Soy Kroon, Stefano Keizers en Victoria Koblenko trappen de eerste aflevering af met twee verschillende opdrachten. Bij de eerste opdracht maken ze portretten van elkaar die zo mannelijk of vrouwelijk mogelijk moeten zijn. Vervolgens gaan ze aan de slag met high speed camera's. Tien objecten, van tuinkabouters tot tomaten, worden kapotgeschoten en het is de taak van de BN’ers om dat moment van impact zo goed mogelijk vast te leggen. Hoe verloopt de samenwerking? Wie heeft er talent? Wie verrast ons dit seizoen? Dat is dinsdagavond 13 oktober om 20.30 uur te zien bij RTL 4.

Ook dit seizoen worden alle foto’s met een scherp oog beoordeeld door celebrityfotograaf William Rutten en documentairefotograaf en Zilveren Camera-winnaar Cynthia Boll. Zij worden iedere week bijgestaan door wisselende gastjuryleden met hun eigen expertise die de deelnemers gaan helpen met nuttige tips en tricks.

De winnaar van 'Het Perfecte Plaatje' seizoen 5 wint een fotoreportage in National Geographic Magazine. Wie kan zich in het rijtje van Humberto Tan, Estelle Cruijff, Patty Brard en Jamie Westland voegen en zich de winnaar van 'Het Perfecte Plaatje' 2020 noemen?

'Het Perfecte Plaatje' wordt geproduceerd door ITV Studios en is mede mogelijk gemaakt door Canon Nederland en Kamera Express.

'Het Perfecte Plaatje', dinsdag 13 oktober om 20.30 uur bij RTL 4.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'The Floor' - Bruno Wyndaele (VTM)

In deze finale wordt het hard tegen hard tussen de laatste twaalf kandidaten. De hoofdprijs ligt binnen handbereik, maar slechts één kandidaat kan het ultieme quizduel winnen en het prijzengeld mee naar huis nemen. Wie wint het tweede seizoen van 'The Floor'?

'The Floor', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:00
    De week van Bruzz
    12:30
    De Markt
  • 10:00
    Lentebeelden
    16:30
    Sporza: Giro d'Italia Vrouwen 2026
  • 12:15
    Wannabe's
  • 11:45
    Blind Gesprongen
    13:00
    VTM Nieuws
  • 11:45
    Snackmasters
    13:10
    Ruby Herring Mysteries
  • 05:40
    Geen uitzending
    14:05
    The Irrational
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:55
    Airwolf
  • 09:30
    Geen uitzending
    15:50
    La Brea
  • 10:00
    Joe
    15:35
    Geen uitzending
  • 12:20
    Beach Barbecue
    12:45
    De Smaaktoerist
  • 12:20
    Fire Country
    14:05
    NCIS
  • 12:10
    Pawn Stars
    15:30
    Two and a Half Men
  • 12:00
    A la carte
    12:25
    Million Dollar Listing Los Angeles
  • 11:35
    Murder 360
    13:15
    Snapped
  • 12:03
    Trends Talk
    12:37
    CEO van mijn leven
  • 12:07
    De tip
    13:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
  • 11:50
    Vanavond bij ons
    12:30
    Loïc zot van koken weekmenu
  • 11:45
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
    12:40
    The Wives
  • 12:10
    Scrubs
    16:20
    Station 19
  • 12:15
    Sterren NL Top 25
    13:00
    NOS Journaal
  • 12:15
    Dit is de kwestie
    12:40
    EO Metterdaad
  • 12:10
    Peter Pan
    12:30
    Moomin Vallei