Thijs Zeeman terug met nieuwe reeks 'Zeeman Confronteert: Stalkers'

maandag 9 mei 2022
Foto: RTL 5 - © Shotbysud 2021

Ieder jaar krijgen zo'n tienduizenden Nederlanders te maken met langdurig stalken. Een maatschappelijk, groot en tegelijkertijd ingewikkeld probleem. Slachtoffers van stalking kunnen namelijk bijna nergens terecht.

Gelukkig is daar al seizoenen lang het programma van Thijs Zeeman. In zijn gloednieuwe reeks van 'Zeeman Confronteert: Stalkers' schiet hij wederom radeloze slachtoffers te hulp. Zeeman zet zich samen met zijn team in om hun stalkers te ontmaskeren en het stalken voor altijd te stoppen. Ook laat hij weer zien hoe moeilijk het is om stalking aan te tonen en hoe intensief het onderzoek is om het bewijs te leveren.


In de eerste aflevering van 'Zeeman Confronteert: Stalkers' is te zien hoe het leven van de normaal zo spontane Suzie volledig in het teken staat van haar stalkende ex. Hij kan maar niet accepteren dat zijn relatie met Suzie over is en gaat heel ver om haar terug proberen te krijgen. Vernielde auto’s, achtervolgingen en op de ramen bonken van haar woning: hij deinst nergens voor terug. Thijs Zeeman en zijn team zetten alles op alles om deze stalker op heterdaad te betrappen en hem te confronteren met zijn gedrag, zodat Suzie haar leven weer terugkrijgt.

Zeeman en zijn team doen dit seizoen ook iets unieks. Ze duiken in een zaak die ze éigenlijk al opgelost hebben: de Ameland-zaak. In deze zaak van een eerder seizoen moest het team tot de heftige conclusie komen dat het de jongste zoon van Edward was die zijn eigen gezin en de hele wijk stalkte. Als Thijs een wanhoopskreet krijgt van moeder Nynke dat haar dochter online de meest verschrikkelijke berichten ontvangt én dat het vriendje van haar dochter de jongste zoon van Edward is, gaan alle alarmbellen af. Thijs en zijn team onderzoeken de zaak tot de bodem: is dit toeval of heeft de jongste zoon van Edward zijn volgende slachtoffer gevonden?

'Zeeman Confronteert: Stalkers’ wordt geproduceerd door No Pictures Please en is vanaf dinsdag 10 mei negen weken lang om 20.30 uur te zien bij RTL 5.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ze Zeggen Dat' (VTM)

Dina en Andy geven een gezellig nieuwjaarsfeest voor bekende gasten, waarbij ze tussen de gangen en cadeautjes door verschillende 'Ze zeggen dats' onderzoeken. Hoe effectief zijn de valstrikken van Kevin uit 'Home Alone' om boeven buiten te houden? Eten we op nieuwjaarsdag evenveel calorieën als een renner tijdens een etappe in de Tour de France?

'Ze Zeggen Dat: Gelukkig Nieuwjaar!', om 21.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:20
    The Athena
    01:00
    Thuis
  • 03:20
    Nachtlus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:20
    Samson en Marie
    04:50
    Geen uitzending
  • 07:20
    Jokie
    01:15
    NYPD Blue
  • 07:15
    Filthy House SOS
    02:25
    Geen uitzending
  • 06:00
    Qmusic
    09:00
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    01:10
    Geen uitzending
  • 01:05
    JOE XMAS
    05:05
    A Royal Christmas Ball
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
    02:00
    Play kerst haardvuur 2025
  • 05:00
    Play kerst haardvuur 2025
    01:05
    FBI
  • 05:00
    Play kerst haardvuur 2025
    01:25
    Customer Wars
  • 07:05
    Het Perfecte Feestmenu
    02:25
    Play kerst haardvuur 2025
  • 05:00
    Play kerst haardvuur 2025
    01:20
    My Life is Murder
  • 04:29
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:21
    De ambachter
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:50
    De Chalet, Hollandse Maatjes
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:55
    Death in Paradise
    01:40
    Call the Midwife
  • 06:40
    Make You Laugh Out Loud
    01:05
    Robyn Hood
  • 06:55
    Jaaroverzicht NOS Journaal 2025
    01:00
    NOS Journaal
  • 07:15
    BinnensteBuiten
    01:24
    De Nachtzoen
  • 07:20
    Zin in Zappelin
    01:05
    Muziekfeest van het Jaar 2025