'The Mole – Undercover in North Korea' op NPO 2

donderdag 24 december 2020

Het nieuwe documentaire tweeluik van Mads Brügge 'The Mole' vertelt het verhaal van twee Deense burgers die tien jaar lang infiltreren in 's werelds meest beruchte en geheime dictatuur Noord-Korea.

Langzamerhand raken ze verwikkeld in een wereld van drugs en criminaliteit ten behoeve van Noord-Korea en worden ze betrokken bij een grote geheime operatie in Afrika. Hoe ver kunnen ze gaan voor ze worden betrapt?


Regisseur Mads Brügger heeft een grote interesse in Noord-Korea, maar hij kan zelf nooit meer een voet in het land zetten door zijn eerdere provocerende film 'The Red Chapel'. Daarom stelt een Deense werkloze restaurantchef voor om een dubbelleven te gaan leiden als geheim agent. Samen met 'Mr James', een voormalige drugspusher uit de jetset kringen van Kopenhagen, en op de achtergrond Mads Brügger, infiltreert hij in een van de meest heftige dictaturen ter wereld, om aan te tonen dat het land al jaren alle VN-sancties stelselmatig overtreedt.

Mads Brügger
Mads Brügger is een vertrouwd gezicht bij de VPRO. Eerder al zond de VPRO ondermeer uit 'The Ambassador', 'The John Dalli Mystery' en 'Cold Case Hammarskjöld' uit. Zijn film 'The Red Chapel' uit 2009 werd nooit op de Nederlandse televisie uitgezonden. Daarom zendt NPO 2 Extra deze uit op 16 december om 20.30 uur uit. Ook zal de film op NPO Start te zien zijn.

Op dinsdag 15 december en 22 december om 23.25 uur bij VPRO op NPO 2.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play Actie logo

Nick Bannister heeft een manier ontdekt om mensen hun herinneringen te laten herbeleven. Zijn leven neemt een drastische wending wanneer hij zijn nieuwe cliënte, de aantrekkelijke exotische danseres Mae, ontmoet. De twee beginnen een passionele affaire, die abrupt stopt wanneer Mae plots van de aardbol verdwijnt. Nick besluit gebruik te maken van zijn eigen technieken om haar op te sporen.

'Reminiscence', film uit 2021 met oa. Hugh Jackman, om 20.30 uur Play Actie.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:35
    Ghost Rockers: compilatie
    04:00
    Sporza: Billie Jean King Cup 2026
  • 08:00
    Radio 2: Weekwatchers
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 09:10
    Maestro fortissimo
    05:50
    Geen uitzending
  • 08:00
    Lego Masters
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:15
    Geen uitzending
    09:55
    Wordt aangekondigd
  • 05:30
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 07:00
    Willy
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:55
    Geen uitzending
    05:05
    Homemade Christmas
  • 06:00
    Joe
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:05
    Urban Barbecue
    02:05
    De Tafel van Tine
  • 08:55
    FBI: Most Wanted
    02:05
    How to Get Away With Murder
  • 08:55
    Storage Wars
    02:15
    Pawn Stars
  • 09:05
    Property Brothers
    02:05
    A Place in the Sun
  • 08:20
    Behind the Wheel of Revenge
    02:10
    Geen uitzending
  • 09:00
    Z-Weekoverzicht
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:09
    Simple diy
    05:55
    Sixties To Six
  • 09:15
    Meat Timon
    02:15
    De Zomerkeuken
  • 08:40
    Death in Paradise
    02:15
    London Kills
  • 08:40
    Below Deck Down Under
    03:20
    Grey's Anatomy
  • 09:05
    Musical Awards The Kick Off, De Opening 2026
    02:10
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 08:50
    Kassa
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 09:10
    Het betoverde dorp van Pinokkio
    02:50
    Eva