'The Mole – Undercover in North Korea' op NPO 2

donderdag 24 december 2020

Het nieuwe documentaire tweeluik van Mads Brügge 'The Mole' vertelt het verhaal van twee Deense burgers die tien jaar lang infiltreren in 's werelds meest beruchte en geheime dictatuur Noord-Korea.

Langzamerhand raken ze verwikkeld in een wereld van drugs en criminaliteit ten behoeve van Noord-Korea en worden ze betrokken bij een grote geheime operatie in Afrika. Hoe ver kunnen ze gaan voor ze worden betrapt?


Regisseur Mads Brügger heeft een grote interesse in Noord-Korea, maar hij kan zelf nooit meer een voet in het land zetten door zijn eerdere provocerende film 'The Red Chapel'. Daarom stelt een Deense werkloze restaurantchef voor om een dubbelleven te gaan leiden als geheim agent. Samen met 'Mr James', een voormalige drugspusher uit de jetset kringen van Kopenhagen, en op de achtergrond Mads Brügger, infiltreert hij in een van de meest heftige dictaturen ter wereld, om aan te tonen dat het land al jaren alle VN-sancties stelselmatig overtreedt.

Mads Brügger
Mads Brügger is een vertrouwd gezicht bij de VPRO. Eerder al zond de VPRO ondermeer uit 'The Ambassador', 'The John Dalli Mystery' en 'Cold Case Hammarskjöld' uit. Zijn film 'The Red Chapel' uit 2009 werd nooit op de Nederlandse televisie uitgezonden. Daarom zendt NPO 2 Extra deze uit op 16 december om 20.30 uur uit. Ook zal de film op NPO Start te zien zijn.

Op dinsdag 15 december en 22 december om 23.25 uur bij VPRO op NPO 2.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

Er zijn mensen die dromen van een cruise. Sommigen willen pure luxe ervaren en behandeld worden als een koning. De anderen houden meer van een culturele cruise, met bijvoorbeeld een stop in Wenen voor een concert met muziek van Mozart. En weer anderen willen de nostalgie van vroeger voelen op een klipper, waarbij ze zelf meehelpen om de zeilen te hijsen.

'Telefacts Zomer', om 22.45 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:00
    Zomerbeelden
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 12:00
    Radio 1: De beer op het strand
    13:00
    Zomerbeelden
  • 12:15
    Wannabe's
  • 12:25
    B&B zoekt Lief
    13:00
    VTM Nieuws
  • 12:10
    Achter gesloten deuren
    13:00
    Blind Getrouwd USA
  • 09:00
    Geen uitzending
    15:00
    Community
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:25
    All New Traffic Cops
  • 08:55
    Geen uitzending
    15:50
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:15
    Geen uitzending
  • 11:30
    Oogappels
    12:35
    Lang Leve de Liefde
  • 11:45
    FBI: International
    12:35
    NCIS
  • 12:25
    The Neighborhood
    12:55
    Storage Wars
  • 11:45
    The Block Australia
    12:45
    Better Date Than Never
  • 11:35
    The Suitcase Murders
    13:20
    Accident, Suicide, or Murder
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 12:21
    Tooldokter
    12:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 12:10
    Open Vuur
    12:55
    Toasted!
  • 11:30
    Death in Paradise
    12:35
    Father Brown
  • 11:55
    Grey's Anatomy
  • 12:25
    NOS Journaal
    13:25
    Kook mee met MAX
  • 12:15
    Kook mee met MAX
    12:35
    Andere Tijden Kort
  • 12:25
    Wickie de Viking
    12:35
    Samson en Marie