'The Mole – Undercover in North Korea' op NPO 2

donderdag 24 december 2020

Het nieuwe documentaire tweeluik van Mads Brügge 'The Mole' vertelt het verhaal van twee Deense burgers die tien jaar lang infiltreren in 's werelds meest beruchte en geheime dictatuur Noord-Korea.

Langzamerhand raken ze verwikkeld in een wereld van drugs en criminaliteit ten behoeve van Noord-Korea en worden ze betrokken bij een grote geheime operatie in Afrika. Hoe ver kunnen ze gaan voor ze worden betrapt?


Regisseur Mads Brügger heeft een grote interesse in Noord-Korea, maar hij kan zelf nooit meer een voet in het land zetten door zijn eerdere provocerende film 'The Red Chapel'. Daarom stelt een Deense werkloze restaurantchef voor om een dubbelleven te gaan leiden als geheim agent. Samen met 'Mr James', een voormalige drugspusher uit de jetset kringen van Kopenhagen, en op de achtergrond Mads Brügger, infiltreert hij in een van de meest heftige dictaturen ter wereld, om aan te tonen dat het land al jaren alle VN-sancties stelselmatig overtreedt.

Mads Brügger
Mads Brügger is een vertrouwd gezicht bij de VPRO. Eerder al zond de VPRO ondermeer uit 'The Ambassador', 'The John Dalli Mystery' en 'Cold Case Hammarskjöld' uit. Zijn film 'The Red Chapel' uit 2009 werd nooit op de Nederlandse televisie uitgezonden. Daarom zendt NPO 2 Extra deze uit op 16 december om 20.30 uur uit. Ook zal de film op NPO Start te zien zijn.

Op dinsdag 15 december en 22 december om 23.25 uur bij VPRO op NPO 2.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Verhulstjes in Saint-Tropez' (Play4)

De Verhulstjes vertrekken op welverdiende vakantie naar Saint-Tropez. Maar eerst moet er flink wat ingepakt worden. Marie toont zich specialist in het volproppen van reiskoffers. Gert vraagt zich af waarom er in godsnaam een staanlamp mee moet. Viktor eet meteen alle voorgesmeerde sandwiches op en Ellen is druk in de weer om de reis voor Leo en Marcel zo aangenaam mogelijk te maken. En dan moeten ze nog afscheid nemen van Martine.

'De Verhulstjes Saint-Tropez', om 19.35 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:00
    Zomerbeelden
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 12:00
    Radio 1: #Weetikveel
    13:00
    Radio 1: Sporza Tour
  • 12:45
    GameKeepers
    13:10
    Ninja Express
  • 12:20
    B&B zoekt Lief
    13:00
    VTM Nieuws
  • 12:30
    Achter gesloten deuren
    13:15
    Blind Getrouwd USA
  • 09:00
    Geen uitzending
    14:30
    The Goldbergs
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:20
    Stargate SG-1
  • 08:45
    Geen uitzending
    15:55
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:00
    Geen uitzending
  • 12:35
    Lang Leve de Liefde
    13:00
    Het Blok
  • 12:30
    NCIS
    13:20
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 12:50
    Storage Wars
    13:55
    Highway Thru Hell
  • 12:25
    Botched
    13:20
    Top op het bot: Het Varken
  • 12:25
    My Boyfriend, My Rapist: The Secret Footage
    13:20
    Murdered at First Sight
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 12:50
    Ver Gevorderd
    13:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
  • 12:45
    Open Vuur
    13:30
    Lekker Messy
  • 12:00
    Father Brown
    13:00
    Beyond Paradise
  • 12:35
    Grey's Anatomy
  • 12:40
    Kook mee met MAX
    13:00
    NOS Journaal
  • 12:45
    Nu te Zien!
    13:00
    NOS Journaal
  • 12:45
    Maya de Bij
    12:56
    Zin in Zappelin