'The Inbetweeners' vanaf dinsdag bij Veronica

maandag 5 december 2011

Vanaf morgen versterkt de nieuwe serie 'The Inbetweeners' de comedyavond van Veronica. De populaire sitcom draait om Will McKenzie die van een particuliere naar een overheidsschool gaat vanwege de financiële situatie van zijn moeder. Op zijn eerste dag hoopt hij vooral vrienden te maken en sluit hij zich aan bij Simon, Jay en Neil.

Met z’n vieren horen ze niet bij de populaire groep, maar ook niet bij de nerds, ze zitten er tussenin. Ze willen echter wel graag populair zijn, maar dat is lastiger dan ze denken. Dit zorgt regelmatig voor hilarische situaties. De Britse serie heeft inmiddels al meerdere prijzen in de wacht gesleept waaronder de British Comedy Award voor de beste comedyserie en een Gouden Roos.


De tieners Will, Simon, Jay en Neil willen graag volwassen worden, maar zijn daarin niet al te succesvol. Simon is de oudste van de groep en is al jaren verliefd op hetzelfde meisje, Carli D’Amato, die hij maar wat graag wil veroveren. Jay heeft de grootste mond van de vier en vertelt het liefst spectaculaire verhalen over zijn seksleven, die doorgaans niet op waarheid berusten. Degene die altijd twee stappen achterloopt is Neil. En tot slot is er Will McKenzie die de rest van de groep heeft ontmoet tijdens zijn eerste schooldag. Hij is het pispaaltje van de school voor pestkop Mark Donovan en het schoolhoofd Mr. Gilbert, die allebei een oogje hebben op zijn knappe moeder.

In de eerste aflevering is te zien hoe Will McKenzie zijn eerste dag beleeft op zijn nieuwe school, waar zijn accent en voorkomen hem nou niet direct populair maken. Zijn welkom wordt dan ook verre van wat hij ervan had verwacht. In zijn zoektocht naar 'normale' vrienden, sluit hij zich aan bij Jay, Neil en Simon. Volwassen zijn de vier nog lang niet, wat wel blijkt wanneer zij een biertje proberen te bestellen in de lokale pub.

Succesvolle comedyavond
De dinsdagavond van Veronica staat volledig in het teken van comedy en scoort met populaire series als 'The Big Bang Theory' (gem. 13,6 % madl.), 'Mike & Molly' (gem. 8,2% madl.) en 'Two and a Half Men' (gem. 10,5 madl) boven zendergemiddeld met een gemiddeld marktaandeel van 10,8% in de doelgroep Mannen 20-49. Vanaf morgen wordt de succesvolle comedyavond van Veronica versterkt door 'The Inbetweeners', waarvan in Engeland reeds drie seizoenen zijn gemaakt en waarvan in februari zelfs een film in de bioscopen komt.

'The Inbetweeners', vanaf dinsdag 6 december om 21.50 uur bij Veronica.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Sporza logo 2026

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.

'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:45
    WK 2026: kick-off
    21:45
    Casa Hogar
  • 20:35
    De Afspraak
    21:25
    Whispers of the earth
  • 20:00
    Slotconcert Koningin Elisabethwedstrijd cello 2026
    22:55
    VRT NWS journaal met VGT
  • 20:30
    Familie
    21:10
    Huis Gemaakt
  • 20:30
    De Hygiënepolitie
    21:25
    Overtreders
  • 20:35
    Dear John
    22:30
    Departure
  • 20:35
    The Detonator
    22:20
    Wake of Death
  • 20:50
    Fair Trade
    22:50
    ER
  • 20:35
    Wat Als?
    21:25
    Tegen de Sterren Op
  • 20:10
    Stukken van mensen
    21:15
    Gert & James Zomershow: beste vrienden
  • 20:35
    Horizon Line
    22:20
    Friends
  • 20:35
    The First 48
    21:25
    Seal Team
  • 20:35
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
    21:50
    Komen Eten
  • 20:30
    Snapped: Killer Couples
    21:20
    World's Most Evil Killers
  • 20:51
    Car Upd8te
    21:03
    Business Branding
  • 20:56
    Kan ik het ook?
    21:00
    Request
  • 20:55
    Meat Timon
    21:30
    Ware Delicatessen
  • 20:05
    Hudson & Rex
    21:00
    Wild Cherry
  • 20:35
    Law & Order: Special Victims Unit
    21:30
    The Resident
  • 20:35
    De reünie
    21:35
    Ons Droomproject in Wales
  • 20:30
    De oligarch en de kunstdealer
    21:25
    De dag dat
  • 20:35
    De duistere kant van Forum voor Democratie
    21:35
    Curaçao en het wonder van het WK