The HISTORY Channel zit in juli vol onverklaarbare mysteries, buitenaardse bezoeken en spannende veilingen

zondag 30 juni 2024

Hebben intelligente wezens uit het heelal duizenden jaren geleden de aarde bezocht? Giorgio Tsoukalos geeft vanaf 15 juli elke maandag in 'Ancient Aliens' diepgang aan de vragen, speculaties, provocerende controverses, eerstehands verklaringen en gegronde theorieën rondom dit eeuwenoude debat.

Ook keert 'Storage Wars' terug met nieuwe afleveringen waarin veilingmeesters potentiële kopers van opslagbox naar opslagbox leiden. Vanaf 19 juli krijg je elke vrijdag een kijkje in de wereld van opslagveilingen, waar kopers alles riskeren om waardevolle vondsten te doen. We sluiten juli af met 'The UnXplained with William Shatner' waar onderwerpen worden onderzocht die de mensheid al eeuwenlang in verwondering houden: van mysterieuze bouwwerken tot vreemde wezens en bizarre rituelen.

ANCIENT ALIENS
Vanaf 15 juli elke maandag om 21.25 uur

Gastheer Giorgio Tsoukalos presenteert in 'Ancient Aliens' de controversiële theorie dat buitenaardse wezens de aarde al miljoenen jaren bezoeken. Van het tijdperk van dinosaurussen tot het Egypte van de oudheid, van vroegtijdige grottekeningen tot aanhoudende massale waarnemingen in de VS, iedere aflevering in deze hitserie van The HISTORY Channel geeft historische diepgang aan de vragen, speculaties, provocerende controverses, eerstehands verklaringen en gegronde theorieën rondom dit eeuwenoude debat. Hebben intelligente wezens uit het heelal duizenden jaren geleden de aarde bezocht?

STORAGE WARS
Vanaf 19 juli elke vrijdag om 20.30 uur

'Storage Wars' keert terug voor een nieuw seizoen van biedingen en bekvechten. Onze veilingmeesters leiden potentiële kopers van opslagbox naar opslagbox vol verrassingen en humor.

De serie biedt een kijkje in de opwindende wereld van opslagveilingen. Waar kopers de opslagruimtes bezoeken, bereid om alles te riskeren, om te bieden op de inhoud van boxen en als ze geluk hebben, iets waardevols vinden in plaats van alleen rotzooi!

THE UNXPLAINED WITH WILLIAM SHATNER
Vanaf 29 juli elke maandag om 20.30 uur

Van de producenten van 'Ancient Aliens' en 'The Curse of Oak Island' komt 'The UnXplained': een non-fictieserie van een uur die de meest fascinerende, vreemde en onverklaarbare mysteries wereldwijd onderzoekt. De serie wordt gepresenteerd en geproduceerd door Golden Globe en Emmy Award-winnende acteur William Shatner ('Star Trek', 'Boston Legal'). In elke aflevering zijn boeiende bijdragen te zien van wetenschappers, historici, getuigen en ervaringsdeskundigen die proberen duidelijkheid te verschaffen over ogenschijnlijke onmogelijke gebeurtenissen.

Van mysterieuze bouwwerken zoals Coral Castle in Florida en zogenaamde 'kwaadaardige' plaatsen zoals de vervloekte 'Witte Stad' van Honduras, tot vreemde wezens en bizarre rituelen. 'The UnXplained' onderzoekt onderwerpen die de mensheid al eeuwenlang in verwondering houden.

Ook deze zomer te zien:

PRINCES IN THE TOWER OF LONDON: THE NEW EVIDENCE - op donderdag 15 augustus om 20.30 uur.

THE PROOF IS OUT THERE: MILITARY MYSTERIES - vanaf 19 augustus elke maandag om 21.25 uur.

SECRETS OF THE LOST LINERS - vanaf 20 augustus elke dinsdag om 21.25 uur.

HOW DISNEY BUILT THE WORLD - vanaf 30 augustus elke vrijdag om 20.30 uur

Persbericht The HISTORY Channel

TVvisie Extra

Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT CANVAS logo

Eind jaren zeventig in Los Angeles, in de tijd van disco en wilde feesten, is een noodlijdende nachtclub op zoek naar een nieuwe klapper. Dat worden de Chippendales, gepromoot door onervaren zakenlieden. Dankzij het zootje ongeregeld van mannelijke dansers met hun obscene stripshow gaat ook voor vrouwen een seksfantasie in vervulling. Dit culturele fenomeen lift mee op de golf van maatschappelijke bevrijding en wordt meteen een succes, met schijnbaar onbegrensde kansen op roem en rijkdom. Maar op snelle successen komen schimmige figuren af, die het sprookje met een moord verstoren en de toon zetten voor jarenlang bedrog.

'Curse of the Chippendales', om 22.20 uur op VRT CANVAS.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    Sporza: Ronde van Frankrijk 2024
    06:00
    radio2 op VRT 1: Sta op met Radio2
  • 15:00
    Villa Politica
    07:30
    Ketnet Junior
  • 15:40
    Hoodie: compilatie
    05:00
    Geen uitzending
  • 15:30
    The Good Doctor
    08:00
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie
  • 14:55
    Killing Field
    01:00
    Geen uitzending
  • 15:05
    When in Rome
    00:50
    Geen uitzending
  • 15:40
    Random Breath Test
    01:50
    Geen uitzending
  • 15:20
    Beverly Hills, 90210
    02:15
    The X-Files
  • 15:25
    Joe
    01:40
    Geen uitzending
  • 15:45
    The Art of Making Cocktails
    04:50
    Geen uitzending
  • 15:15
    Cold Case
    02:20
    Neighbours: A New Chapter
  • 15:30
    Animal Kingdom
    02:15
    Geen uitzending
  • 15:10
    The Block Australia
    07:30
    Playgrounds of the Rich and Famous
  • 15:40
    Cold Case Files: The Rifkin Murders
    07:05
    Jesse Stone: Innocents Lost
  • 15:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 15:30
    Tooldokter
    00:00
    Oh What A Night
  • 15:30
    Karola's Kitchen
  • 15:25
    Play Sports Highlights
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 15:15
    Murdoch Mysteries
    02:30
    Grantchester
  • 15:05
    American Pickers
    07:50
    Flip This House
  • 13:10
    NOS Tour de France 2024
    08:00
    NOS Journaal
  • 15:20
    Noord-Zuid-Oost-West
    07:55
    Krabbé zoekt Chagall
  • 15:45
    Kosmoo
    07:55
    PatsBoemKledder!