The Greatest Hits: een maand lang de grootste muziekfilms te zien bij Net5

dinsdag 29 maart 2022

Na het succes van vorig jaar komt 'The Greatest Hits' in april terug bij Net5. De maand staat volledig in het teken van muziek waarin de grootste muziekfilms zijn te zien met onder andere 'Bohemian Rhapsody', 'A Star is Born', 'The Bodyguard' en 'Mamma Mia'!

Maar ook de twee premières Judy, waarin hoofdrolspeler Renée Zellweger voor haar rol een Oscar, Golden Globe en BAFTA Award ontving, en 'Blinded by the Light'. Naast de films staan ook inspirerende en ontroerende muziekdocumentaires op de planning van top artiesten als Ariane Grande, Lady Gaga, Whitney Houston en Tina Turner. Verder duikt Net5 samen met onder meer Gerard Ekdom, Birgit Schuurman en Bastiaan en Tooske Ragas de muziekarchieven in met The Greatest Hits: met stip op 1. Ook schakelt de zender live over naar Las Vegas waar 64th Annual Grammy Awards uitreiking plaatsvindt.


The Greatest Hits: met stip op 1
Vanaf woensdag 30 maart gaan verschillende BN’ers terug in de tijd in The Greatest Hits: met stip op 1. Hierin komen de leukste, meest spraakmakende en verrassende nummer 1 hits uit de jaren 80, 90 en zero’s voorbij. Ze bekijken videoclips van nummer 1 hits uit die tijd en reageren met een persoonlijk verhaal of hilarische anekdote. Weten zij bijvoorbeeld nog dat het pizzalied van André van Duin in 1993 op nummer 1 stond?

Live: 64th Annual Grammy Awards
Op zondag 3 april om 02.00 uur ’s nachts is live de uitreiking van de prestigieuze muziekprijzen ter wereld te zien. Cabaretier en presentator Trevor Noah keert opnieuw terug als ceremoniemeester van de 64e editie. Verder zijn er optredens van onder meer Billie Eilish, H.E.R., Nas, en Chris Stapleton. De samenvatting is op woensdag 6 april om 22.30 uur te zien.

Muziekdocumentaires
De hele maand april zendt Net5 muziekdocumentaires uit van de grootste popsensaties waarin de kijker een inkijkje krijgt van de opkomst, en soms ook neergang:

30 maart – Adele: A New Chapter
13 april – Ariane Grande: In Grande Style
20 april – Lady Gaga: Glory
22 april – Whitney Houston: As I Am
27 april – Tina Turner: Simply the Best.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gene paniek' (VRT 1)

Philippe stoomt zijn raceteam verder klaar en neemt hen mee naar Lommel voor een slipcursus. Mies en Nel, de tweeling met podiumangst, worden geconfronteerd met hun grootste angst: zingen voor een volle AFAS Dome tijdens de Night of the Proms. Philippe wil Evi en Jorn van hun hoogtevrees afhelpen en ontdekt opnieuw dat hij nog met angsten worstelt.

'Gene paniek', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:40
    Extra journaal
    02:25
    Journaallus
  • 08:00
    Lentebeelden
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 10:00
    Ongezien
    05:00
    Geen uitzending
  • 09:30
    Geen uitzending
    06:10
    Kabouter Plop
  • 10:00
    Champions League Magazine
    01:05
    Geen uitzending
  • 09:40
    Geen uitzending
    01:50
    The Big Bang Theory
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 08:10
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 09:45
    Het appartement
    03:05
    Geen uitzending
  • 09:30
    FBI
    02:10
    Neighbours: A New Chapter
  • 09:40
    Seal Team
    02:10
    Bar Rescue
  • 09:15
    The Block Australia
    02:40
    Geen uitzending
  • 09:40
    The Push: Murder on the Cliff
    02:15
    Geen uitzending
  • 09:33
    Trends Talk
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:05
    Het zelfbouwhuis
    05:55
    Sixties To Six
  • 10:00
    Bon Appetit
    02:15
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 10:05
    The Madame Blanc Mysteries
    03:05
    Blue Lights
  • 09:40
    Cougar Town
    02:55
    First Dates Australia
  • 10:00
    WNL op Zondag
    02:00
    The Passion - Onderwijseditie
  • 10:00
    Eucharistieviering
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 10:05
    Molmans
    02:30
    Eva