Terug naar Beau in 'Vier Handen Op Eén Buik'

maandag 25 januari 2021

In deze aflevering gaat Kim-Lian van der Meij terug naar Beau. Het voormalige feestbeest was niet gelijk voorbereid op het moederschap. Tijdens haar zwangerschap was ze vooral bezig met wanneer ze eindelijk weer een baco kon drinken.

Sinds de komst van haar zoontje Jayce heeft ze het moederschap echter helemaal omarmd. Daarnaast heeft ze haar toekomstbeeld helemaal omgegooid. Ze wil geen kleuterjuf meer worden, maar ze wil bij de politie. Kim-Lian heeft iets bedacht om haar een voorproefje te geven op haar droombaan.


Isa Hoes gaat terug naar Romy. De Amsterdamse heeft haar hele leven geworsteld met depressie en zelfbeschadiging. De komst van haar kindje beschouwde ze dan ook als wonder. Hij gaf haar weer hoop. Zal ze de tijd van haar depressie nu helemaal achter zich hebben gelaten? En hoe gaat het met haar zoontje Denny? 

En Monica Geuze gaat weer op pad met Roos. Destijds was Roos samen met haar ex-vriend. Die relatie was nooit echt stabiel want ze hadden vaak ruzie. Dit is dan ook totaal verleden tijd, ze durft weer voor zichzelf te kiezen en leerde weer van zichzelf te houden. Monica is razend benieuwd hoe het met haar school, haar dochtertje en met haar angsten gaat. 

Tot slot gaat de zwangere Kim Kötter langs bij Isalyn, die momenteel ook zwanger is van haar tweede kindje! Viereneenhalf jaar geleden ontmoette Kim, Isalyn en haar toenmalige vriend Johnny. De twee gingen uit elkaar maar ze vond opnieuw de liefde en er is dus zelfs een kleine op komst. Het vinden van werk dat bij haar paste was destijds nogal een uitdaging. Met Kim bespreekt ze hoe het met haar gaat en hoe ze de toekomst voor zich ziet.

'Vier Handen Op Één Buik', dinsdag 26 januari om 20.25 uur bij BNNVARA op NPO 3.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Flikken Maastricht' (AVROTROS)

Na een typisch Limburgs folklore schuttersfestival wordt de winnaar doodgeschoten aangetroffen. Is hier sprake van jaloezie, of zit er meer achter? Marion en Romeo krijgen te maken met aan jeugdzorg toevertrouwde kinderen die er alles aan doen om zich aan die zorg te onttrekken. Pubergedrag, of is er sprake van grotere problemen?

'Flikken Maastricht', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:30
    Blokken
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
    13:00
    Lentebeelden
  • 12:30
    Hallo Kroket
    12:45
    Mush Mush & de Zwammetjes special - Terug naar het bos
  • 12:20
    Sara
    13:00
    VTM Nieuws
  • 10:40
    Geen uitzending
    14:00
    MasterChef Australië - Back to Win
  • 11:50
    Geen uitzending
    14:35
    Bel-Air
  • 10:00
    Geen uitzending
    15:15
    Police Interceptors
  • 09:15
    Geen uitzending
    16:05
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:15
    Geen uitzending
  • 12:00
    Huizenjagers
    12:55
    De Tafel van Tine
  • 12:00
    NCIS
    12:50
    CSI: Miami
  • 12:30
    Borderforce USA: The Bridges
    13:20
    Blood & Treasure
  • 12:25
    Chateau Meiland
    13:10
    Botched
  • 12:05
    Poisonous Protégé
    13:35
    Fear Thy Neighbour
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 12:35
    Hobbyklus
    12:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 12:20
    De Zomertafel
    12:45
    De Sterrenkaart - Nederland
  • 11:55
    Beyond Paradise
    13:05
    Sister Boniface Mysteries
  • 12:25
    Scrubs
    12:55
    Cougar Town
  • 12:35
    NOS Journaal
    13:20
    Bak mee met MAX
  • 12:30
    VPRO Tegenlicht
    13:00
    NOS Journaal
  • 12:35
    Samson & Marie ijsjestijd
    12:45
    Nelli en Nora