Terug bij MAX: 'We zijn er Bijna - Nederland'

maandag 9 augustus 2021

'We zijn er Bijna!' is terug! Martine van Os blijft dit jaar met de groep kampeerders dicht bij huis. De vakantiereizigers maken een tocht door Nederland. Het gloednieuwe seizoen is vanaf dinsdag 10 augustus om 20.30 uur op NPO 1 te zien bij MAX.

Dit jaar volgt Martine van Os een groep van 36 kampeerders die met eigen caravan of camper kriskras door Nederland trekt. De reizigers ontdekken in een tocht van dertig dagen al het moois in eigen land. Martine doet verslag van het wel en wee van de groep en natuurlijk gaat zij mee op de groepsexcursies.


Aflevering 1
De reis begint in Groningen, op een camping dicht bij de stad. Jan en Lotty zijn de komende dertig dagen de reisleiders van deze groep. Ze nemen de reizigers mee naar de stad. Op een dakterras in Groningen geniet iedereen van een welverdiende lunch.

Na Groningen reist het gezelschap via Lauwersoog naar Workum. Tijdens een wandeling in Natuurpark Lauwersmeer maken we kennis met Hans en Hetty. Zij wonen in Zeeland.
In Workum wordt met sloepjes gevaren naar Hindelopen. Louis en Jeannette vertellen over hun tijd met de boot. Jarenlang hebben ze met een boot vakantie gevierd en sinds kort hebben ze een camper. Een beetje wennen nog, vooral omdat de camper wat minder ruimte biedt.

Over 'We zijn er Bijna!'
In vrijheid en met plezier reizen en bewegen is niet aan leeftijd gebonden. Daarom volgt MAX met 'We zijn er Bijna!' reislustige vijftigplussers die onder deskundige begeleiding nieuwe gebieden verkennen en onbezorgd genieten. Onderweg worden verhalen uitgewisseld en wordt lief en leed met elkaar gedeeld.

Wie geen genoeg krijgt van 'We zijn er Bijna!' in Nederland, kan op MAX Vandaag terecht. Daar zijn aanvullende video's te vinden over de uitjes en bestemmingen uit de uitzending.

'We zijn er Bijna!', vanaf dinsdag 10 augustus om 20.30 uur bij Omroep MAX op NPO 1.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Sporza logo 2026

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.

'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:45
    Casa Hogar
    22:20
    VRT NWS laat
  • 21:25
    Whispers of the earth
    22:55
    Deep Deception
  • 20:00
    Slotconcert Koningin Elisabethwedstrijd cello 2026
    22:55
    VRT NWS journaal met VGT
  • 21:10
    Huis Gemaakt
    22:25
    Telefacts Zomer
  • 21:25
    Overtreders
    22:25
    Crime Scene Cleaners
  • 20:35
    Dear John
    22:30
    Departure
  • 20:35
    The Detonator
    22:20
    Wake of Death
  • 21:50
    Fair Trade
    22:50
    ER
  • 21:25
    Tegen de Sterren Op
    22:20
    Airwolf
  • 22:15
    Gert & James Zomershow: beste vrienden
    23:15
    RAUW: Nick Bril
  • 20:35
    Horizon Line
    22:20
    Friends
  • 21:25
    Seal Team
    22:20
    Leverage: Redemption
  • 21:50
    Komen Eten
    22:45
    Huizenjagers
  • 22:15
    Without a Trace
    23:10
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 22:13
    Z-Beurs
    22:26
    CEO van mijn leven
  • 21:57
    Jong geleerd
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 22:00
    BBQ Vanavond?!
    22:20
    Wordt aangekondigd
  • 22:00
    The Chelsea Detective
    23:55
    Miss Scarlet and the Duke
  • 21:30
    The Resident
    22:25
    Law & Order: Special Victims Unit
  • 21:35
    Ons Droomproject in Wales
    22:30
    Pauw & De Wit
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:45
    Konvooi
  • 21:35
    Curaçao en het wonder van het WK
    22:30
    Parels voor de zwijnen