Terug bij MAX: 'We zijn er Bijna - Nederland'

maandag 9 augustus 2021

'We zijn er Bijna!' is terug! Martine van Os blijft dit jaar met de groep kampeerders dicht bij huis. De vakantiereizigers maken een tocht door Nederland. Het gloednieuwe seizoen is vanaf dinsdag 10 augustus om 20.30 uur op NPO 1 te zien bij MAX.

Dit jaar volgt Martine van Os een groep van 36 kampeerders die met eigen caravan of camper kriskras door Nederland trekt. De reizigers ontdekken in een tocht van dertig dagen al het moois in eigen land. Martine doet verslag van het wel en wee van de groep en natuurlijk gaat zij mee op de groepsexcursies.


Aflevering 1
De reis begint in Groningen, op een camping dicht bij de stad. Jan en Lotty zijn de komende dertig dagen de reisleiders van deze groep. Ze nemen de reizigers mee naar de stad. Op een dakterras in Groningen geniet iedereen van een welverdiende lunch.

Na Groningen reist het gezelschap via Lauwersoog naar Workum. Tijdens een wandeling in Natuurpark Lauwersmeer maken we kennis met Hans en Hetty. Zij wonen in Zeeland.
In Workum wordt met sloepjes gevaren naar Hindelopen. Louis en Jeannette vertellen over hun tijd met de boot. Jarenlang hebben ze met een boot vakantie gevierd en sinds kort hebben ze een camper. Een beetje wennen nog, vooral omdat de camper wat minder ruimte biedt.

Over 'We zijn er Bijna!'
In vrijheid en met plezier reizen en bewegen is niet aan leeftijd gebonden. Daarom volgt MAX met 'We zijn er Bijna!' reislustige vijftigplussers die onder deskundige begeleiding nieuwe gebieden verkennen en onbezorgd genieten. Onderweg worden verhalen uitgewisseld en wordt lief en leed met elkaar gedeeld.

Wie geen genoeg krijgt van 'We zijn er Bijna!' in Nederland, kan op MAX Vandaag terecht. Daar zijn aanvullende video's te vinden over de uitjes en bestemmingen uit de uitzending.

'We zijn er Bijna!', vanaf dinsdag 10 augustus om 20.30 uur bij Omroep MAX op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gene paniek' (VRT 1)

Philippe start als angstcoach een traject met Veronica, die van kinds af aan een panische angst heeft voor water. Hij wil haar laten wennen aan het diepe water én heeft een eerste zwemles voor haar geregeld. Een andere angst die hij wil aanpakken is spinnenangst of arachnofobie. Hiervoor heeft Philippe een groepje samengesteld van zes mensen die hij in enkele korte en krachtige stappen wil helpen hun angst voor spinnen te overwinnen. Hij loodst de deelnemers van een onschuldig lesje over spinnen en voorzichtig contact met een huisspin naar een donkere kelder vol vogelspinnen.

'Gene Paniek!', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:55
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 23:35
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:40
    Geen uitzending
    05:55
    Kabouter Plop
  • 01:40
    Geen uitzending
    07:15
    Random Breath Test
  • 01:30
    Geen uitzending
    00:45
    The Big Bang Theory
  • 01:05
    Geen uitzending
    00:35
    60 Days In
  • 00:45
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 01:05
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 00:45
    Achter De Schermen: Masterclasses
    02:10
    De Tafel van Gert
  • 01:05
    Criminal Minds
    01:55
    FBI
  • 01:00
    The Winter King
    02:45
    Swamp People
  • 00:45
    Extreme Makeover: Home Edition
    02:05
    Botched
  • 01:05
    C.S.I. New York
    01:15
    Big Sky
  • 00:52
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 01:41
    De ambachter
    00:00
    Oh What A Night
  • 01:20
    Becoming Meewis
    00:45
    Chris Cooks Cymru
  • 01:35
    Midsomer Murders
    01:00
    Darby and Joan
  • 01:30
    NCIS
    01:10
    First Dates Australia
  • 01:40
    NOS Journaal
    01:50
    NOS Journaal Laat
  • 01:05
    Dit is de Week
    01:40
    Nieuwsuur
  • 01:00
    First Dates
    01:50
    Eva