Terug bij MAX: 'We zijn er Bijna - Nederland'

maandag 9 augustus 2021

'We zijn er Bijna!' is terug! Martine van Os blijft dit jaar met de groep kampeerders dicht bij huis. De vakantiereizigers maken een tocht door Nederland. Het gloednieuwe seizoen is vanaf dinsdag 10 augustus om 20.30 uur op NPO 1 te zien bij MAX.

Dit jaar volgt Martine van Os een groep van 36 kampeerders die met eigen caravan of camper kriskras door Nederland trekt. De reizigers ontdekken in een tocht van dertig dagen al het moois in eigen land. Martine doet verslag van het wel en wee van de groep en natuurlijk gaat zij mee op de groepsexcursies.


Aflevering 1
De reis begint in Groningen, op een camping dicht bij de stad. Jan en Lotty zijn de komende dertig dagen de reisleiders van deze groep. Ze nemen de reizigers mee naar de stad. Op een dakterras in Groningen geniet iedereen van een welverdiende lunch.

Na Groningen reist het gezelschap via Lauwersoog naar Workum. Tijdens een wandeling in Natuurpark Lauwersmeer maken we kennis met Hans en Hetty. Zij wonen in Zeeland.
In Workum wordt met sloepjes gevaren naar Hindelopen. Louis en Jeannette vertellen over hun tijd met de boot. Jarenlang hebben ze met een boot vakantie gevierd en sinds kort hebben ze een camper. Een beetje wennen nog, vooral omdat de camper wat minder ruimte biedt.

Over 'We zijn er Bijna!'
In vrijheid en met plezier reizen en bewegen is niet aan leeftijd gebonden. Daarom volgt MAX met 'We zijn er Bijna!' reislustige vijftigplussers die onder deskundige begeleiding nieuwe gebieden verkennen en onbezorgd genieten. Onderweg worden verhalen uitgewisseld en wordt lief en leed met elkaar gedeeld.

Wie geen genoeg krijgt van 'We zijn er Bijna!' in Nederland, kan op MAX Vandaag terecht. Daar zijn aanvullende video's te vinden over de uitjes en bestemmingen uit de uitzending.

'We zijn er Bijna!', vanaf dinsdag 10 augustus om 20.30 uur bij Omroep MAX op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Carmen - 'F.C. De Kampioenen'

Het is 1 april, een hoogdag voor Xavier. Zijn aprilgrappen worden echter door weinigen gesmaakt. Hij probeert Fernand een poets te bakken door verkleed als Arabier voor veel geld een duif van hem te kopen. Hij krijgt echter al snel de rekening gepresenteerd. Bieke wil een nieuwe account binnenhalen en besluit de verantwoordelijke te verleiden. Ze zegt Marc dat het een aprilgrap is. Ook zij krijgt het deksel op haar neus.

'FC De Kampioenen', om 20.20 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:00
    VRT NWS journaal 19u
    19:38
    Het weer (laat)
  • 18:55
    Sporza: Milaan Cortina 2026
    22:32
    Het weer (laat)
  • 19:05
    De Raad van Soekie
    19:20
    Helden
  • 19:00
    VTM Nieuws
    19:45
    Het Weer
  • 18:40
    De Wereld Van De Marechaussee
    19:35
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
  • 18:50
    The Addams Family
    20:30
    Identity Thief
  • 19:00
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 18:45
    Zorro
    00:45
    Geen uitzending
  • 18:50
    Are You Being Served?
    20:00
    Nonkel Jef
  • 19:05
    Huizenjagers
    20:00
    Stukken van mensen
  • 18:30
    NCIS
    23:05
    Criminal Minds
  • 19:05
    Brooklyn Nine-Nine
    20:35
    King Arthur: Legend of the Sword
  • 18:50
    Chateau Meiland
    20:35
    Leef!
  • 18:40
    World's Most Evil Killers
  • 18:43
    CEO van mijn leven
    19:10
    De CFO podcast
  • 19:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
    20:00
    Affiche
  • 18:40
    Het Weekmenu
    19:20
    Guillaume's Paris
  • 19:00
    Call the Midwife
    20:00
    Silent Witness
  • 19:00
    Paradise
    20:00
    Dodgeball: A True Underdog Story
  • 18:10
    NOS Olympische Winterspelen
    21:50
    NOS Olympische Winterspelen Studio Olimpico
  • 19:05
    Kassa
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 19:00
    NOS Jeugdjournaal
    19:20
    Vlogmania