Teddy Swims, Roxy Dekker, Suzan & Freek, Chef'Special in line-up 'Qmusic Top 40 Live' in Rotterdam

Qmusic heeft zojuist de Qmusic Top 40 Live aangekondigd, een spectaculaire liveshow die op vrijdag 14 maart 2025 plaatsvindt in Rotterdam Ahoy.
Op het podium staan onder anderen Roxy Dekker, Suzan & Freek, Chef'Special, Yves Berendse, Kris Kross Amsterdam, Donnie, Marco Schuitmaker en Zoë Tauran. Een opvallende toevoeging aan de line-up is de Amerikaanse Teddy Swims, een van de snelst rijzende internationale popsterren van dit moment. Met hits als ‘Bad Dreams’, ‘The Door’ en ‘Lose Control’ – het nummer dat zijn doorbraak markeerde – belooft hij een indrukwekkende performance. Vanaf vandaag kunnen fans zich pre-registreren via qmusic.nl/top40live voor de exclusieve voorverkoop die start op donderdag 10 oktober om 10:00 uur, de reguliere kaartverkoop start op vrijdag 11 oktober om 10.00 uur.
Domien Verschuuren heeft zojuist samen met Kris Kross Amsterdam en Yves Berendse in de studio tijdens de Top 40-uitzending de eerste namen op de line-up onthuld: 'De Top 40 wordt al jaren gezien als de lijst der lijsten en is zowel bij luisteraars als artiesten enorm populair. Dat maakt het extra bijzonder dat we één keer per jaar de lijst vanuit de radiostudio naar het podium kunnen brengen en samen met duizenden muziekliefhebbers de belangrijkste Top 40-artiesten van het moment kunnen vieren. Ik kan niet wachten om in Rotterdam Ahoy te staan en een grootheid als Teddy Swims, maar ook onze eigen Suzan & Freek te zien optreden. Het is absoluut een unieke line-up en daar ben ik enorm trots op', aldus Domien Verschuuren, Qmusic-dj en presentator van de Top 40.
De Qmusic Top 40 Live belooft een avond vol optredens van de artiesten die momenteel de hitlijst aanvoeren. De meer dan twee uur durende show begint met de uitreiking van de Qmusic Top 40 Awards, waarna de liveoptredens van de acts van start gaan. Met o.a. Roxy Dekker, een van de nieuwe generatie Top 40-artiesten, die de afgelopen maanden voortdurend bovenaan de lijst stond met megahits zoals 'Sugardaddy' en 'Huisfeestje'. Ook Yves Berendse, die groot succes boekt met 'Alleen Met Jou' en 'Terug In De Tijd', zal aanwezig zijn. De Amerikaanse Teddy Swims voegt dit jaar internationale flair toe aan de line-up; met meer dan 50 miljoen streams, 8 miljoen volgers en snel uitverkochte concerten, waaronder zijn recent binnen enkele minuten uitverkochte Ziggo Dome-show, is hij een van de grote publiekstrekkers van de avond.
Daarnaast zijn Suzan & Freek, Chef’Special, Kris Kross Amsterdam, Donnie, Marco Schuitmaker en Zoë Tauran vaak geziene gasten in de Top 40 en zullen zij er natuurlijk zijn om samen met duizenden muziekliefhebbers de hits te vieren.
'Qmusic Top 40 Live'
Locatie: Rotterdam Ahoy – Ahoyweg 10, 3084 BA Rotterdam
Datum: vrijdag 14 maart 2025
Line-up
Chef’Special
Donnie
Kris Kross Amsterdam
Marco Schuitmaker
Roxy Dekker
Suzan & Freek
Teddy Swims
Yves Berendse
Zoë Tauran
Tickets
Fans kunnen zich vanaf vandaag pre-registreren via qmusic.nl/top40live en exclusief toegang krijgen tot de eerste kaarten. De reguliere kaartverkoop start op vrijdag 11 oktober 2024 om 10.00 uur via qmusic.nl/top40live. Ticketprijzen starten vanaf €44,50 excl. servicekosten.
Over de Qmusic Top 40 Live
De Qmusic Top 40 Live is een jaarlijks evenement waar de grootste Top 40-hits worden gevierd, samen met de luisteraars van Qmusic in Rotterdam Ahoy. Het evenement biedt spectaculaire liveoptredens van de grootste artiesten én de uitreiking van de Top 40 Awards. Op het podium vind je een unieke mix van zowel internationale als nationale artiesten. Voor de 2025-editie staan onder andere Chef’Special, Donnie, Kris Kross Amsterdam, Marco Schuitmaker, Roxy Dekker, Suzan & Freek, Teddy Swims, Yves Berendse en Zoë Tauran op de line-up.
Over de Qmusic Top 40 Awards
De Top 40 Awards worden sinds de komst van de Top 40 naar Qmusic in 2019 uitgereikt. Het is een jaarlijkse traditie geworden om de meest succesvolle artiesten van het afgelopen jaar in het zonnetje te zetten. Ook voor dit jaar reikt Domien Verschuuren prijzen uit namens de belangrijkste hitlijst van Nederland. Er worden onder andere prijzen uitgereikt voor Beste Nieuwkomer, Grootste Hit en Beste Artiest. Alle awards worden toegekend op basis van de prestaties van de artiesten en tracks in de Top 40 over het hele jaar 2024.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Jonas Smulders als Vledder naast Thomas Acda in 'Baantjer'
- Zwoele zomeravonden: dit zijn de acht eigenaren van het zesde seizoen van 'B&B Vol Liefde'
- Celien Hermans brengt eerbetoon aan mama Margriet op 'Tien Om Te Zien'
- Ketnet zet de zomer in met de opnames van vier fictiereeksen
- Kijkcijfers: 26, 27 en 28 juni 2026
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Dit heeft National Geographic in juli te bieden
- Met deze programma's luidt STAR Channel de zomer in!
- Juli brengt Britse topseries en zomerse must-sees naar BBC NL en BBC NL+
- De leukste zomervakantie beleef je op Cartoonito
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Deventer
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit was De Foute Party van Qmusic in Flanders Expo Gent
- Deze week zomerse klanken in 'FM op 5'
- Maximum Summer: Qmusic steekt Q-Beach House in nieuw jasje en trapt de zomer af met liveoptreden van CAMILLE
Multimedia SPOTLIGHT
-
Koppels 'Met Vier in Bed' wacht een bijzondere verrassing
-
Jaloezie loert al om de hoek in eerste 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur
Kijktip van de dag

Iedereen weet dat Gerard graag uitslaapt, maar soms moet Wino hem toch uit bed zien te krijgen. Dit keer is daar een goede reden voor: ze gaan een urne uitzoeken voor Janny. Later op de dag brengen Gerard, Wino en Glenn samen een bezoek aan de cardioloog, omdat Gerards vader een hartpatiënt was.
'Only Joling', om 21.55 uur op VTM 2.



































