Teddy Swims, Roxy Dekker, Suzan & Freek, Chef'Special in line-up 'Qmusic Top 40 Live' in Rotterdam

Qmusic heeft zojuist de Qmusic Top 40 Live aangekondigd, een spectaculaire liveshow die op vrijdag 14 maart 2025 plaatsvindt in Rotterdam Ahoy.
Op het podium staan onder anderen Roxy Dekker, Suzan & Freek, Chef'Special, Yves Berendse, Kris Kross Amsterdam, Donnie, Marco Schuitmaker en Zoë Tauran. Een opvallende toevoeging aan de line-up is de Amerikaanse Teddy Swims, een van de snelst rijzende internationale popsterren van dit moment. Met hits als ‘Bad Dreams’, ‘The Door’ en ‘Lose Control’ – het nummer dat zijn doorbraak markeerde – belooft hij een indrukwekkende performance. Vanaf vandaag kunnen fans zich pre-registreren via qmusic.nl/top40live voor de exclusieve voorverkoop die start op donderdag 10 oktober om 10:00 uur, de reguliere kaartverkoop start op vrijdag 11 oktober om 10.00 uur.
Domien Verschuuren heeft zojuist samen met Kris Kross Amsterdam en Yves Berendse in de studio tijdens de Top 40-uitzending de eerste namen op de line-up onthuld: 'De Top 40 wordt al jaren gezien als de lijst der lijsten en is zowel bij luisteraars als artiesten enorm populair. Dat maakt het extra bijzonder dat we één keer per jaar de lijst vanuit de radiostudio naar het podium kunnen brengen en samen met duizenden muziekliefhebbers de belangrijkste Top 40-artiesten van het moment kunnen vieren. Ik kan niet wachten om in Rotterdam Ahoy te staan en een grootheid als Teddy Swims, maar ook onze eigen Suzan & Freek te zien optreden. Het is absoluut een unieke line-up en daar ben ik enorm trots op', aldus Domien Verschuuren, Qmusic-dj en presentator van de Top 40.
De Qmusic Top 40 Live belooft een avond vol optredens van de artiesten die momenteel de hitlijst aanvoeren. De meer dan twee uur durende show begint met de uitreiking van de Qmusic Top 40 Awards, waarna de liveoptredens van de acts van start gaan. Met o.a. Roxy Dekker, een van de nieuwe generatie Top 40-artiesten, die de afgelopen maanden voortdurend bovenaan de lijst stond met megahits zoals 'Sugardaddy' en 'Huisfeestje'. Ook Yves Berendse, die groot succes boekt met 'Alleen Met Jou' en 'Terug In De Tijd', zal aanwezig zijn. De Amerikaanse Teddy Swims voegt dit jaar internationale flair toe aan de line-up; met meer dan 50 miljoen streams, 8 miljoen volgers en snel uitverkochte concerten, waaronder zijn recent binnen enkele minuten uitverkochte Ziggo Dome-show, is hij een van de grote publiekstrekkers van de avond.
Daarnaast zijn Suzan & Freek, Chef’Special, Kris Kross Amsterdam, Donnie, Marco Schuitmaker en Zoë Tauran vaak geziene gasten in de Top 40 en zullen zij er natuurlijk zijn om samen met duizenden muziekliefhebbers de hits te vieren.
'Qmusic Top 40 Live'
Locatie: Rotterdam Ahoy – Ahoyweg 10, 3084 BA Rotterdam
Datum: vrijdag 14 maart 2025
Line-up
Chef’Special
Donnie
Kris Kross Amsterdam
Marco Schuitmaker
Roxy Dekker
Suzan & Freek
Teddy Swims
Yves Berendse
Zoë Tauran
Tickets
Fans kunnen zich vanaf vandaag pre-registreren via qmusic.nl/top40live en exclusief toegang krijgen tot de eerste kaarten. De reguliere kaartverkoop start op vrijdag 11 oktober 2024 om 10.00 uur via qmusic.nl/top40live. Ticketprijzen starten vanaf €44,50 excl. servicekosten.
Over de Qmusic Top 40 Live
De Qmusic Top 40 Live is een jaarlijks evenement waar de grootste Top 40-hits worden gevierd, samen met de luisteraars van Qmusic in Rotterdam Ahoy. Het evenement biedt spectaculaire liveoptredens van de grootste artiesten én de uitreiking van de Top 40 Awards. Op het podium vind je een unieke mix van zowel internationale als nationale artiesten. Voor de 2025-editie staan onder andere Chef’Special, Donnie, Kris Kross Amsterdam, Marco Schuitmaker, Roxy Dekker, Suzan & Freek, Teddy Swims, Yves Berendse en Zoë Tauran op de line-up.
Over de Qmusic Top 40 Awards
De Top 40 Awards worden sinds de komst van de Top 40 naar Qmusic in 2019 uitgereikt. Het is een jaarlijkse traditie geworden om de meest succesvolle artiesten van het afgelopen jaar in het zonnetje te zetten. Ook voor dit jaar reikt Domien Verschuuren prijzen uit namens de belangrijkste hitlijst van Nederland. Er worden onder andere prijzen uitgereikt voor Beste Nieuwkomer, Grootste Hit en Beste Artiest. Alle awards worden toegekend op basis van de prestaties van de artiesten en tracks in de Top 40 over het hele jaar 2024.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Chérie': unieke docu over volksheld en charmezanger Eddy Wally
- Aida Macpherson versterkt het team van 'Karrewiet'
- Kijkcijfers: donderdag 5 februari 2026
- Nieuw seizoen van 'Boomer' met 'familie Van Looveren' op VRT 1
- Ruben Van Gucht trapt jubileumseizoen van 'Stukken Van Mensen' op gang
- Dit zie je deze week in 'Florentina' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Thuis' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Familie' - PREVIEW
- Ortál Vriend is zaterdag 'De Geknipte Gast'
- Deze onderwerpen behandelt 'Kassa' zaterdag
- Rosie Stuart, TROY en WASTE zijn de winnaars van De Nieuwe Lichting 2026
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- 'FM op 5' zit zaterdag weer vol muzieknieuws
- Qmusic stuurt fans naar de allereerste show van Harry Styles in de ArenA
- Nostalgie presenteert 'De Grote Nummer 1 Top 1000'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan? -
Koen Wauters en Wesley Sonck presenteren 'De Box' -
K3 eert Karen, Kristel en Kathleen tijdens de Kastaars -
'Stukken Van Mensen' viert feest in het KMSKA -
De Lach van JOE is geraden! -
Jens Dendoncker maakt acteerdebuut als hofnar Diederik in 'ZOT!' -
Kijk 'Heated Rivalry' vanaf vrijdag op HBO Max -
'Loena Hendrickx - Chasing Grace' nu te bekijken op VTM GO -
Peter Van de Veire openhartig in 'Maison Verhulst' -
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X' -
Even slikken voor Bart Appeltans in 'Een Echte Job' -
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise'
Kijktip van de dag

Carmen is haar winkeltje beu en in samenspraak met Boma besluit ze ermee te stoppen. Fernand stelt voor haar inboedel en resterende stock op de rommelmarkt te verkopen. Doortje en Pol willen verhuizen. Hiermee komt Pascal alleen te staan en moet er personeel worden gezocht voor het café. Fernand stelt zich kandidaat, samen met twee jonge vrouwen, waarvan één door Boma is gestuurd. Er worden selectieproeven gehouden in het café.
'FC De Kampioenen', om 20.20 uur op VRT 1.



































