Talpa Network verkoopt Radio Veronica aan Mediahuis groep

maandag 3 april 2023
Foto: Ben Houdijk - Radio Veronica © Talpa Network

Radio Veronica wisselt van eigenaar. De radiozender wordt door Talpa Network verkocht aan Mediahuis groep. Radio Veronica zal een belangrijke rol gaan spelen in de audio-ambities van Mediahuis groep.

Daarmee heeft Veronica een optimale uitgangspositie voor de mooie toekomst die de luisteraars en medewerkers van het station verdienen. Met de verkoop van Radio Veronica, heeft Talpa Network nog drie sterke audiomerken: Radio 538, Radio 10 en Sky Radio. 


Voor de aanstaande FM-frequentieveiling - waarvoor Talpa Network zich heeft aangemeld - heeft de overheid besloten dat één eigenaar maximaal drie FM-kavels mag verwerven. Dit was voor Talpa Network de noodzakelijke reden één van haar vier radiomerken te verkopen aan Mediahuis groep.

Paul Römer, Managing Director Radio & Televisie Talpa Network: 'Radio Veronica is een merk met een rijke historie. De komst van Veronica binnen het omroepenstelsel was in 1960 de start van commerciële radio en daarmee de grondlegging van de radio zoals tegenwoordig nog te horen. De zender is na 63 jaar nog altijd één van de belangrijke spelers in het radiolandschap met een onderscheidende muziekprofilering, prachtige programmering en toonaangevende activaties als de 'Top 1000 Allertijden' en 'Veronica Express'. Met de verkoop aan Mediahuis groep heeft Radio Veronica een optimale uitgangspositie om ook in de toekomst een belangrijke plek in het radiolandschap te blijven behouden. Zowel voor als achter de schermen wordt door het team van Veronica met veel passie en liefde aan het merk gebouwd. We zijn blij dat we met deze wisseling van eigenaar hen meer zekerheid kunnen bieden over de toekomst van het merk.'

De finalisering van de overeenkomst, waaronder het adviestraject met de Ondernemingsraad, vindt plaats voor de geplande start van de FM-frequentieveiling, tot die tijd blijft Radio Veronica onder de vlag van Talpa Network te beluisteren.

Radio Veronica is per januari 2017 onderdeel van Talpa Network. Sinds juni 2020 is de zender onder leiding van zendermanager Rob Stenders en Creative Lead Caroline Brouwer.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

De knappe privédetectives Dylan, Natalie en Alex, die voor de mysterieuze Charlie werken, worden ingehuurd door miljonair Eric Knox van Knox Technologies. Het revolutionaire stemherkenningsprogramma dat hij heeft ontwikkeld, werd gestolen. De Angels brengen een bezoek aan Roger Corwin, Knox' grootste concurrent.

'Charlie's Angels', film uit 2000 met oa. Cameron Diaz, om 22.35 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Radio 2 op VRT 1: kickstart
    11:00
    Winterbeelden
  • 09:00
    Winterbeelden
    12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
  • 10:35
    Bumba
    10:40
    Timbalo
  • 09:45
    Geen uitzending
    11:50
    Familie
  • 10:00
    Ik Vertrek
    10:45
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    11:25
    The Goldbergs
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:50
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 08:50
    Geen uitzending
    16:00
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:10
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    11:15
    Huizenjagers
  • 10:00
    Walker
    10:50
    Family Law
  • 10:35
    Geen uitzending
    11:35
    Evil
  • 10:00
    A Place in the Sun
    10:55
    Retour Masters
  • 10:15
    I Cut Off His Penis: The Truth Behind The Headlines
    11:55
    No One Believed Me
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 10:18
    Tooldokter
    10:55
    Crooner
  • 10:15
    Bon Appetit
    11:15
    Peppe's Emilia-Romagna
  • 10:05
    Death in Paradise
    12:10
    Darby and Joan
  • 10:20
    American Pickers
    11:15
    Shipping Wars
  • 10:30
    MAX Geheugentrainer
    10:45
    NOS Journaal
  • 10:00
    Nieuwsuur
    10:45
    Noord-Zuid-Oost-West
  • 10:30
    Sesamstraat: 10 voor...
    10:40
    Zin in Zappelin