'Sunday Docs: Ted Bundy: Mind Of A Monster' op Discovery

zaterdag 4 januari 2020

In januari zendt Discovery weer een aantal spraakmakende documentaires uit op de zondagavond. De eerste in de rij is 'Ted Bundy: Mind Of A Monster'.

Ted Bundy geldt als een van de gruwelijkste seriemoordenaars uit de recente geschiedenis. Hoewel hij zelf vlak voor zijn terechtstelling maar liefst twintig moorden bekende, wordt geschat dat het werkelijk aantal dodelijke slachtoffers nog vele malen hoger ligt.


De documentaire 'Ted Bundy: Mind Of A Monster' schijnt nieuw licht op deze duistere zaak door te spreken met direct betrokkenen. Ook vrienden en familieleden van een aantal slachtoffers hebben voor het eerst ingestemd met een interview. De aangrijpende getuigenissen worden afgewisseld met geluidsopnames van Ted Bundy zelf. Het geeft een schokkend inkijkje in wat er werkelijk omging in het hoofd van dit monster.

'Ted Bundy: Mind Of A Monster', zondag 5 januari om 23.00 uur op Discovery.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

De leden van het cryptozoölogische instituut Monarch nemen het op tegen immens grote monsters, waaronder de machtige Godzilla, die in botsing komt met Mothra, Rodan en zijn grootste aartsvijand: de driekoppige koning Ghidorah. Wanneer deze eeuwenoude monsters weer opstaan, strijden ze allemaal om de macht, waardoor het bestaan van de mensheid in gevaar komt.

'Godzilla: King of the Monsters', film uit 2019 met oa. Millie Bobby Brown, om 20.35 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Radio 2 op VRT 1: ann&daan
    11:00
    Lentebeelden
  • 09:00
    Lentebeelden