Strijd tussen chef-koks barst weer los in tweede seizoen van 'Snackmasters'

dinsdag 4 januari 2022
Foto: RTL 4 - © RTL 2022

Mario Ridder, Juliën van Loo, Onno Kokmeijer, Schilo van Coevorden, Jeroen en Marleen Brouwer, Levi Bunt en Mike Tsang, Michiel van der Eerde en Jonathan Zandbergen zijn in het tweede seizoen van 'Snackmasters' de chef-koks die strijden om de felbegeerde titel 'Snackmaster 2022'.

In het tweede seizoen nemen de sterrenchefs het wekelijks tegen elkaar op om een iconische snack zo identiek mogelijk na te maken. Wie van de chefs wordt de winnaar van het nieuwe seizoen? Deze spannende en vooral heerlijke afvalrace wordt gepresenteerd door Martijn Krabbé en Miljuschka Witzenhausen.


In dit seizoen van 'Snackmasters' gaan in totaal tien chef-koks de strijd met elkaar aan in een bloedstollende competitie. Miljuschka neemt de kijker elke week mee naar de fabriek waar de originele snack gemaakt wordt en Martijn gaat langs bij de chefs, die vanuit hun eigen huiskeuken de snacks proberen na te maken.

In dit spannende kookprogramma draait het om zowel hartige als zoete snacks waarvan we allemaal weten hoe ze smaken, maar nog niet weten hoe deze snacks precies worden gemaakt. De competitieve chefs zetten alles op alles om vanuit hun kennis, ervaring, smaak en gevoel het fabrieksproces te evenaren en onder flinke tijdsdruk het geheim van de snack te kraken. De chef waarvan zijn/haar snack het dichts bij het origineel zit, gaat door naar de volgende ronde. Wie doorgaat en wie afvalt wordt bepaald door de jury die bestaat uit de makers van de originele snack en Miljuschka. Welke chef kroont zich uiteindelijk tot 'Snackmaster 2022'?

'Snackmasters' wordt geproduceerd door IDTV en is vanaf woensdag 5 januari om 20.30 uur te zien bij RTL 4.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Live Live Live' (VRT 1)

In de tot warme club omgetoverde VRT Studio 5 ontvangen Bart Peeters en The Atomic Orchestra, een 47-koppig orkest onder leiding van Jo Hermans, tal van artiesten om samen een symfonische versie te maken van hun liedjes. Bazart, Mentissa, Sylvie Kreusch, Warhaus, Günther Neefs en Belle Perez steken hun grootste hits en andere songs in een nieuw, klassiek jasje. Muziekliefhebber Jeroen Meus onthult daarnaast waarom hij een saxmaniak is.

'Live Live Live', om 20.20 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:56
    Herfstbeelden
    06:00
    In bed met Olly
  • 10:00
    Herfstbeelden
    01:30
    Nachtlus
  • 11:40
    Dag Sinterklaas
    04:50
    Geen uitzending
  • 09:50
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    00:55
    Phrogging: Hider in My House
  • 09:30
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:35
    Cross Country Christmas
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Joe
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:10
    De Chalet, Hollandse Maatjes
    05:00
    Geen uitzending
  • 11:45
    My Life is Murder
    01:00
    Criminal Minds
  • 11:20
    Storage Wars
    06:55
    Hawaii Five-0
  • 11:30
    The Holiday Fix Up
    05:00
    Geen uitzending
  • 11:05
    Interview With a Killer
    07:00
    Cold Case
  • 11:41
    Z-Weekoverzicht
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:46
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 11:20
    Chris Cooks Cymru
    01:10
    Bon Appetit
  • 11:35
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
    01:25
    Midsomer Murders
  • 11:45
    American Pickers
    07:00
    Below Deck Adventure
  • 10:25
    Onvergetelijke Liedjes
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:45
    Wij kinderen van Suriname
    01:55
    Nieuwsuur
  • 10:30
    De brief voor de koning
    06:00
    Wordt aangekondigd