Strijd tussen chef-koks barst weer los in tweede seizoen van 'Snackmasters'

dinsdag 4 januari 2022
Foto: RTL 4 - © RTL 2022

Mario Ridder, Juliën van Loo, Onno Kokmeijer, Schilo van Coevorden, Jeroen en Marleen Brouwer, Levi Bunt en Mike Tsang, Michiel van der Eerde en Jonathan Zandbergen zijn in het tweede seizoen van 'Snackmasters' de chef-koks die strijden om de felbegeerde titel 'Snackmaster 2022'.

In het tweede seizoen nemen de sterrenchefs het wekelijks tegen elkaar op om een iconische snack zo identiek mogelijk na te maken. Wie van de chefs wordt de winnaar van het nieuwe seizoen? Deze spannende en vooral heerlijke afvalrace wordt gepresenteerd door Martijn Krabbé en Miljuschka Witzenhausen.


In dit seizoen van 'Snackmasters' gaan in totaal tien chef-koks de strijd met elkaar aan in een bloedstollende competitie. Miljuschka neemt de kijker elke week mee naar de fabriek waar de originele snack gemaakt wordt en Martijn gaat langs bij de chefs, die vanuit hun eigen huiskeuken de snacks proberen na te maken.

In dit spannende kookprogramma draait het om zowel hartige als zoete snacks waarvan we allemaal weten hoe ze smaken, maar nog niet weten hoe deze snacks precies worden gemaakt. De competitieve chefs zetten alles op alles om vanuit hun kennis, ervaring, smaak en gevoel het fabrieksproces te evenaren en onder flinke tijdsdruk het geheim van de snack te kraken. De chef waarvan zijn/haar snack het dichts bij het origineel zit, gaat door naar de volgende ronde. Wie doorgaat en wie afvalt wordt bepaald door de jury die bestaat uit de makers van de originele snack en Miljuschka. Welke chef kroont zich uiteindelijk tot 'Snackmaster 2022'?

'Snackmasters' wordt geproduceerd door IDTV en is vanaf woensdag 5 januari om 20.30 uur te zien bij RTL 4.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Over 5 Jaar' - Bart De Wever (VRT 1)

Hoe denk je dat de wereld én je eigen leven eruit zullen zien over vijf jaar? Een prikkelende vraag die Wim De Vilder in 2020 stelde aan negen bekende landgenoten. In deze aflevering blikken premier Bart De Wever, regisseur Adil El Arbi en nationaal drugscommissaris Ine Van Wymersch terug op hun uitspraken van vijf jaar geleden.

'Over 5 Jaar', om 21.25 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:20
    De Raad van Soekie
    01:00
    Het weer (laat)
  • 06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
    09:00
    Herfstbeelden
  • 08:25
    Buddybot
    05:25
    Geen uitzending
  • 08:25
    VLOGLAB Mystery #Stories
    06:55
    Sprookjes van Klaas Vaak
  • 08:00
    Geen uitzending
    00:10
    Ramsay's Kitchen Nightmares
  • 06:00
    Qmusic
    09:00
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    00:40
    Geen uitzending
  • 07:35
    A Carol for Two
    01:30
    JOE XMAS
  • 06:00
    Joe
    01:20
    Geen uitzending
  • 06:00
    Radio Nostalgie
    01:45
    De Tafel van Gert
  • 08:20
    New Girl
    01:20
    New Amsterdam
  • 07:50
    Evil
    01:35
    Ice Vikings
  • 07:50
    Swept Up by Christmas
    02:00
    Geen uitzending
  • 08:05
    Snapped
    01:10
    My Life is Murder
  • 06:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:13
    De ambachter
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:00
    Winterse Kost
    02:05
    Puur Oosters - Japans
  • 08:00
    Midsomer Murders
    01:45
    Inside Man
  • 08:20
    Below Deck Sailing Yacht
    03:25
    The Resident
  • 08:10
    Goedemorgen Nederland
    01:05
    Pauw & De Wit
  • 08:00
    BinnensteBuiten
    01:35
    Nieuwsuur
  • 08:25
    Shaun het schaap
    01:30
    Top 2000 Quiz