Strijd tussen chef-koks barst weer los in tweede seizoen van 'Snackmasters'

dinsdag 4 januari 2022
Foto: RTL 4 - © RTL 2022

Mario Ridder, Juliën van Loo, Onno Kokmeijer, Schilo van Coevorden, Jeroen en Marleen Brouwer, Levi Bunt en Mike Tsang, Michiel van der Eerde en Jonathan Zandbergen zijn in het tweede seizoen van 'Snackmasters' de chef-koks die strijden om de felbegeerde titel 'Snackmaster 2022'.

In het tweede seizoen nemen de sterrenchefs het wekelijks tegen elkaar op om een iconische snack zo identiek mogelijk na te maken. Wie van de chefs wordt de winnaar van het nieuwe seizoen? Deze spannende en vooral heerlijke afvalrace wordt gepresenteerd door Martijn Krabbé en Miljuschka Witzenhausen.


In dit seizoen van 'Snackmasters' gaan in totaal tien chef-koks de strijd met elkaar aan in een bloedstollende competitie. Miljuschka neemt de kijker elke week mee naar de fabriek waar de originele snack gemaakt wordt en Martijn gaat langs bij de chefs, die vanuit hun eigen huiskeuken de snacks proberen na te maken.

In dit spannende kookprogramma draait het om zowel hartige als zoete snacks waarvan we allemaal weten hoe ze smaken, maar nog niet weten hoe deze snacks precies worden gemaakt. De competitieve chefs zetten alles op alles om vanuit hun kennis, ervaring, smaak en gevoel het fabrieksproces te evenaren en onder flinke tijdsdruk het geheim van de snack te kraken. De chef waarvan zijn/haar snack het dichts bij het origineel zit, gaat door naar de volgende ronde. Wie doorgaat en wie afvalt wordt bepaald door de jury die bestaat uit de makers van de originele snack en Miljuschka. Welke chef kroont zich uiteindelijk tot 'Snackmaster 2022'?

'Snackmasters' wordt geproduceerd door IDTV en is vanaf woensdag 5 januari om 20.30 uur te zien bij RTL 4.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play Actie logo

Wanneer een jongeman geëxecuteerd op straat wordt gevonden en een tweede slachtoffer in de buurt wordt neergeschoten, doen rechercheurs er alles aan om de gevaarlijke schutter op te sporen voordat hij opnieuw iemand doodt.

'The First 48', om 20.35 uur op Play Actie.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:55
    Flikken Maastricht
    15:45
    Chateau Planckaert
  • 13:00
    Lentebeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 14:54
    Rintje
    15:00
    Cirkelhoek
  • 14:15
    Wittekerke
    15:10
    The Good Doctor
  • 14:50
    Project Runway
    15:45
    Achter gesloten deuren
  • 09:20
    Geen uitzending
    15:05
    The Goldbergs
  • 14:50
    All New Traffic Cops
    16:35
    Cheers
  • 09:20
    Geen uitzending
    15:55
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:20
    Geen uitzending
  • 14:50
    De Grannies van Amsterdam
    15:25
    Chateau Meiland La Dolce Vita
  • 14:30
    Marley & Me
    16:25
    This Is Us
  • 14:30
    UFO Cowboys
    16:50
    Two and a Half Men
  • 14:50
    Murder: First on Scene
    15:20
    Property Brothers
  • 14:55
    The First 48
    15:45
    Death Row Confidential: Secrets of a Serial Killer
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 14:55
    Zo doe je het!
    15:00
    Vitamine 55
  • 14:40
    Foodies & The City
    15:15
    Apero - Dining
  • 13:25
    Agatha Christie's Marple
  • 14:30
    Law & Order: Special Victims Unit
    15:15
    Scrubs
  • 14:40
    NOS Journaal
    15:55
    The Great British Bake Off
  • 14:50
    Andere Tijden Kort
    15:15
    2 Meter Sessies
  • 14:50
    Het betoverde dorp van Pinokkio
    15:05
    Bollie & Billie