Streamz kondigt nieuwe fictiereeks 'Onopgelost' aan met Maksim Stojanac en Veerle Dejaeger

maandag 30 september 2024
Foto: © Streamz 2024

Vandaag kondigt Streamz de nieuwe fictiereeks 'Onopgelost' aan in samenwerking met Videoland. Maksim Stojanac en Veerle Dejaeger nemen, naast Nederlandse toptalenten zoals Georgina Verbaan en Hajo Bruins, de hoofdrol voor hun rekening.

De reeks volgt professor criminologie Mia van der Linden die een kleine groep studenten uitkiest om cold cases op te lossen. Maar tijdens hun werk komen ze een case tegen die ze plots niet meer mogen onderzoeken van hogerhand. De groep studenten moet sluw omspringen met de wet om gerechtigheid te vinden. De Streamz Original 'Onopgelost' zal in 2025 te zien zijn op Streamz.


Mia van der Linden (Georgina Verbaan) is professor criminologie die via een pittig eliminatieproces een kleine groep studenten uitkiest om cold cases op te lossen. De stille Ninthe (Marie-Mae van Zuilen), knappe Jochem (Maksim Stojanac), bitchy Vera (Veerle Dejaeger), nuchtere Charlie (Thorn de Vries) en Melvin met een fotografisch geheugen (Xavier Molijn) worden door Mia uitgedaagd om met oud bewijsmateriaal een nieuwe ingang in de cases te vinden. Als Mia van hogerhand wordt verboden de zaak van het overleden jongetje Kevin Metsers uit '93 aan te nemen, waar procureur-generaal Olivier Hupkes (Hajo Bruins) ooit bij betrokken was, moet het team buiten de wet treden om de daders te vinden en eindelijk antwoorden te bieden aan de nabestaanden.

De cast bestaat uit Vlaamse en Nederlandse acteurs: Maksim Stojanac ('#LikeMe'), Veerle Dejaeger ('Kameleon'), Georgina Verbaan ('Anne+'), Hajo Bruins ('Dertigers'), Marie-Mae van Zuilen ('Klem'), Thorn de Vries ('Flikken Maastricht'), Xavier Molijn ('Koeriers'), Olga Zuiderhoek ('Zussen') en Mike Libanon ('Van der Valk').

De Streamz Original 'Onopgelost' is geproduceerd door Eleven voor Streamz en Videoland met producent Chantal van der Horst. De regie is in handen van Thomas Korthals Altes en Andre van Duren. Het scenario is geschreven door Karin van der Meer, Judith Goudsmit, Martin van Steijn en Tom Bakker. 'Onopgelost' is in Nederland te zien op Videoland en zal vanaf 2025 exclusief te zien zijn op Streamz in België.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Alex neemt contact op met de politie. Hij heeft cruciale informatie: er staat nóg een aanslag gepland, vandaag nog. Het team schakelt in hoogste versnelling, maar Commander Francis waarschuwt: vertrouw Alex niet te snel. Terwijl de seconden wegtikken, moet Lana beslissen hoeveel ze durft te geloven van een man die alles te verliezen heeft.

'Trigger Point', om 21.00 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:15
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 01:00
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:30
    Geen uitzending
    06:15
    Kabouter Plop
  • 00:45
    Geen uitzending
    12:05
    Urk!
  • 01:25
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:25
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:10
    Geen uitzending
    15:35
    Baywatch
  • 01:00
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:25
    Geen uitzending
    02:30
    De Tafel van de Week
  • 01:30
    Geen uitzending
    05:55
    This Is Us
  • 01:35
    Blood & Treasure
    03:30
    Geen uitzending
  • 01:20
    Botched
    02:25
    Geen uitzending
  • 01:05
    FBI
    02:20
    My Life is Murder
  • 00:53
    20 jaar POM
    05:03
    Herhalingslus
  • 01:39
    Alles over je terras
    05:55
    Sixties To Six
  • 01:15
    Meat Timon
    02:20
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 01:20
    Harry Wild
    03:10
    Six Four
  • 01:25
    Scrubs
    01:50
    Cougar Town
  • 01:35
    EenVandaag
    03:15
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 01:30
    Café Kockelmann
    02:40
    Nieuwsuur
  • 01:35
    First Dates
    02:50
    NOS Studio Sport Voetbal