Stemmen Emma Wortelboer, Tess Wester, Gavin DeGraw en Klaas-Jan Huntelaar zijn € 100.000 waard

Vanochtend werd de allerhoogste jackpot ooit van 'Win Met De Zin' gewonnen door 538-luisteraar Neeltje Ververs. Vier stemmen, één recordjackpot ter waarde van € 100.000: het radiospel was dit jaar spannender dan ooit.
Na wekenlang spelen en mysterieuze hints van de jury, wist Neeltje uit Waalwijk de opgave van het spel op Radio 538 te raden. Ze herkende de stemmen van presentatrice Emma Wortelboer, handbalster Tess Wester, zanger Gavin DeGraw en voetballer Klaas-Jan Huntelaar en wint daarmee de allerhoogste jackpot van maar liefst een ton. Nooit eerder keerde Radio 538 zo’n hoog geldbedrag uit.
Neeltje in 'De 538 Ochtendshow met Frank Dane': 'Ik sta hier in m'n badjas, mijn make-up zit half op m'n gezicht. Ik kan het niet geloven en ben helemaal sprakeloos. In oktober hebben we ons eerste kindje gekregen, dus we gaan investeren in haar toekomst. We gaan mooie nieuwe herinneringen maken. Ik sta hier met tranen in m'n ogen.'
Frank Dane, 538-dj: 'Dit was de spannendste en langste Win Met De Zin editie ooit. Op dag een beginnen met 100.000 euro en dan zeven weken lang zoeken naar alle namen. Leuk dat niemand in de studio het antwoord wist, dus voor ons was het ook bizar spannend. Winnares Neeltje vertelde over haar pasgeboren dochtertje en een periode van ziek zijn, dus het geld komt ook nog eens geweldig terecht!'
Luisteren loonde: door aan de radio gekluisterd te zitten, kwamen luisteraars het snelst bij de oplossing en de € 100.000. Om hen op weg te helpen, werden in de week voorafgaand aan het spel op verschillende manieren hints gegeven die luisteraars dichterbij één van de stemmen bracht. Dit zorgde ervoor dat de stem van Emma Wortelboer na twee speelrondes al werd geraden. De tweede stem, die van Tess Wester, werd geraden met de hulp van 538-dj Frank Dane. Hij werd door de jury verrast met een mysterieus fragment van een interview van hem met de handbalster, waarmee hij de luisteraars kon helpen. Ook dj Ivo van Breukelen puzzelde met luisteraars mee. Hij ontving de kortste hint ooit: een audiofragment van 0,4021977 seconde dat leidde naar de geboortedatum van de Amerikaanse Gavin DeGraw. Het duurde uiteindelijk nog vier volle weken en vier hints voor de laatste stem van voetballer Klaas-Jan Huntelaar werd geraden.
Allerhoogste jackpot ooit
Het bedrag van € 100.000 is de allerhoogste jackpot in de geschiedenis van 'Win Met De Zin'. Luisteraars moesten daar natuurlijk wel iets voor doen. Aan hen de taak om de stemmen van vier bekende nationale en internationale sterren te herkennen. Een pittige opgave, aangezien iedere ster één woord van 'Win Met De Zin' uitsprak en dus maar een fractie van een seconde te horen was. Anders dan andere jaren was er dit jaar één opgave met een vaste jackpot van maar liefst € 100.000.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- Kijkcijfers: donderdag 9 juli 2026
- Dit zijn de hoogst gewaardeerde en meest gestreamde programma's op NPO Start in het tweede kwartaal van 2026
- VTM zoekt alleenstaande ouders voor nieuw datingprogramma
- Peter Van de Veire viert zaterdag 'Vlaanderen Feest'!
- 50e editie North Sea Jazz het hele weekend live bij de publieke omroep
- AVROTROS zendt registratie 'Concert at SEA 2026' uit
- Natasja Gibbs reist langs zes Caribische eilanden in 'Natuur in de Cariben'
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- JOE Parad’ice Beach schiet uit de startblokken met knallend optreden van Milk Inc.
- Annemiek van Vleuten opent 'NPO Radio 1 Tourcafé'
- Luistercijfers: Hoogste marktaandeel ooit voor radiozenders DPG Media
- Radio Noordzee is deze zomer te vinden op de Nijmeegse Vierdaagsefeesten.
- NPO 3FM lanceert nieuw 3FM Talent: Flaire
Multimedia SPOTLIGHT
-
Check nu de trailer van 'The Gentlemen S2' -
Kijk nu de trailer van 'Koppels in Crisis 2' -
Marc Coucke zonder taboes in interviewreeks 'A-typisch' -
Ruben Van Gucht beleeft de Tour de France op VTM GO -
Dominique Van Malder over gastric bypass in 'Viva 50' -
Kijk naar 'True Crime Belgium: Moord zonder Lijk' op Streamz -
Franse bulldog Mieke steelt de show in 'Met Vier in Bed' -
Jana en Jelle vinden elkaar in 'B&B Zoekt Lief' -
Franse bulldog Mieke steelt de show in 'Met Vier in Bed' -
Glitter, glamour en Nederlandse directheid in 'The Real Housewives van het Zuiden' -
Ruben Van Gucht daagt Tess uit op JOE
-
'Taylor Swift, a love story' in 'Telefacts Zomer' -
Koppels 'Met Vier in Bed' wacht een bijzondere verrassing
-
Jaloezie loert al om de hoek in eerste 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen!
Kijktip van de dag

Artiesten als Gert Verhulst & James Cooke, CAMILLE, Bart Peeters, Aaron Blommaert, Flip Kowlier, de cast van '#LikeMe', Liliane Saint-Pierre en Niels Destadsbader brengen een feestelijke mix van nieuwe hits en tijdloze klassiekers. Peter Van de Veire zorgt als gastheer voor een onvergetelijke avond vol ambiance. Vlaanderen feest zorgt ook voor een uniek eerbetoon aan Margriet Hermans. Haar dochter Celien Hermans brengt een nummer, samen met drie andere straffe zangeressen uit de Kempen: Barbara Dex, Leez en Natalia.
'Vlaanderen Feest', om 20.20 uur op VRT 1.



































