Stemmen Emma Wortelboer, Tess Wester, Gavin DeGraw en Klaas-Jan Huntelaar zijn € 100.000 waard

Vanochtend werd de allerhoogste jackpot ooit van 'Win Met De Zin' gewonnen door 538-luisteraar Neeltje Ververs. Vier stemmen, één recordjackpot ter waarde van € 100.000: het radiospel was dit jaar spannender dan ooit.
Na wekenlang spelen en mysterieuze hints van de jury, wist Neeltje uit Waalwijk de opgave van het spel op Radio 538 te raden. Ze herkende de stemmen van presentatrice Emma Wortelboer, handbalster Tess Wester, zanger Gavin DeGraw en voetballer Klaas-Jan Huntelaar en wint daarmee de allerhoogste jackpot van maar liefst een ton. Nooit eerder keerde Radio 538 zo’n hoog geldbedrag uit.
Neeltje in 'De 538 Ochtendshow met Frank Dane': 'Ik sta hier in m'n badjas, mijn make-up zit half op m'n gezicht. Ik kan het niet geloven en ben helemaal sprakeloos. In oktober hebben we ons eerste kindje gekregen, dus we gaan investeren in haar toekomst. We gaan mooie nieuwe herinneringen maken. Ik sta hier met tranen in m'n ogen.'
Frank Dane, 538-dj: 'Dit was de spannendste en langste Win Met De Zin editie ooit. Op dag een beginnen met 100.000 euro en dan zeven weken lang zoeken naar alle namen. Leuk dat niemand in de studio het antwoord wist, dus voor ons was het ook bizar spannend. Winnares Neeltje vertelde over haar pasgeboren dochtertje en een periode van ziek zijn, dus het geld komt ook nog eens geweldig terecht!'
Luisteren loonde: door aan de radio gekluisterd te zitten, kwamen luisteraars het snelst bij de oplossing en de € 100.000. Om hen op weg te helpen, werden in de week voorafgaand aan het spel op verschillende manieren hints gegeven die luisteraars dichterbij één van de stemmen bracht. Dit zorgde ervoor dat de stem van Emma Wortelboer na twee speelrondes al werd geraden. De tweede stem, die van Tess Wester, werd geraden met de hulp van 538-dj Frank Dane. Hij werd door de jury verrast met een mysterieus fragment van een interview van hem met de handbalster, waarmee hij de luisteraars kon helpen. Ook dj Ivo van Breukelen puzzelde met luisteraars mee. Hij ontving de kortste hint ooit: een audiofragment van 0,4021977 seconde dat leidde naar de geboortedatum van de Amerikaanse Gavin DeGraw. Het duurde uiteindelijk nog vier volle weken en vier hints voor de laatste stem van voetballer Klaas-Jan Huntelaar werd geraden.
Allerhoogste jackpot ooit
Het bedrag van € 100.000 is de allerhoogste jackpot in de geschiedenis van 'Win Met De Zin'. Luisteraars moesten daar natuurlijk wel iets voor doen. Aan hen de taak om de stemmen van vier bekende nationale en internationale sterren te herkennen. Een pittige opgave, aangezien iedere ster één woord van 'Win Met De Zin' uitsprak en dus maar een fractie van een seconde te horen was. Anders dan andere jaren was er dit jaar één opgave met een vaste jackpot van maar liefst € 100.000.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Dit zijn de WK-afspraken van de Rode Duivels bij Sporza: wanneer België in actie komt
- VTM zoekt kandidaten voor nieuw seizoen van ‘Huis Gemaakt’
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- NPO en Disney+ kondigen eerste samenwerking aan voor Nederlandse versie van 'Wolven: het spel van list en bedrog'
- Liefhebbers van 'South Park' opgelet: seizoen 29 vanaf september op Comedy Central
- 'Vroege Vogels' is zondag op de Oostvaardersdijk in Flevoland
- Dit zie je zondag in 'Mocros'
- Dit zie je deze week in 'Florentina' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Thuis' - PREVIEW
- 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' vanuit Weesp
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- 'FM op 5' opent zaterdag De Week van de Jaren 70
- Radio feestweek van het jaar van start op Qmusic: 'De Foute 1500'
- '3FM Serious Request' komt in actie voor de Nederlandse Brandwonden Stichting
Multimedia SPOTLIGHT
-
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril
Kijktip van de dag

Luna en Kyra gaan de strijd aan. Ingrid maakt zich zorgen om een patiënte met onverklaarbare buikpijn. Milo belandt in een hachelijke situatie en kan zijn ziekte niet langer verborgen houden.
'Medisch Centrum West', om 21.05 uur op VTM.



































