Stembussen Sublime Awards geopend

maandag 13 februari 2023

De stembussen voor de Sublime Awards zijn vanochtend geopend door radiozender Sublime. De stemmers kunnen kiezen welke nationale funk-, soul- en jazzartiesten de meeste indruk hebben gemaakt in 2022.

Ook is er een prijs voor beste internationale act.


Vorig jaar vielen onder andere het Metropole Orkest, Nona, New Cool Collective en Silk Sonic in de prijzen. Dit jaar zijn onder andere Jeangu Macrooy, Wouter Hamel, Sabrina Starke, Kraak & Smaak en Lizzo genomineerd in verschillende categorieën. Omdat Sublime de funk-, soul- en jazzradiozender van Nederland is, wil de zender de genres op deze manier extra in de spotlight zetten.

Angeliqe Houtveen, dj van 'De Sublime Middagshow': 'Waar zou de muziek van vandaag zijn zonder de invloed van funk, soul en jazz? Deze genres, die ooit werden gezien als pop en miljoenen harten over de wereld hebben veroverd, liggen nog steeds aan de basis van veel hedendaagse muziek. Ook in Nederland is er een ruim aanbod aan getalenteerde artiesten binnen deze genres die wat ons betreft een nog veel groter publiek verdienen. Sublime biedt dat podium en zet met deze Awards zowel gevestigde namen als nieuw talent in de spotlight.'

Voor deze categorieën kan er gestemd worden tot en met 24 februari:

Best Song
Best Album
Talent
Dutch Jazz
Best Artist
Best International Act
Best Producer

Ook reikt de radiozender de Sublime Oeuvreprijs uit. Deze wordt door de programmamakers en muziekredactie van Sublime toegekend. Het comité bestaat uit onder andere Angelique Houtveen, One’sy Muller en Jaap Brienen. Vorig jaar won Benjamin Herman de Sublime Oeuvreprijs.

De Sublime Awards worden tussen 6 en 9 maart uitgereikt in verschillende radioprogramma's op Sublime. Op www.sublimeawards.nl kan er gestemd worden tot en met 24 februari.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play Actie logo

Wanneer een jongeman geëxecuteerd op straat wordt gevonden en een tweede slachtoffer in de buurt wordt neergeschoten, doen rechercheurs er alles aan om de gevaarlijke schutter op te sporen voordat hij opnieuw iemand doodt.

'The First 48', om 20.35 uur op Play Actie.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:05
    Hoe moeilijk kan het zijn?
    04:00
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    04:10
    Terzake
  • 08:00
    Waiko
    06:00
    Tik Tak
  • 07:50
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:40
    Geen uitzending
    01:25
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
  • 06:00
    Qmusic
    01:35
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    00:55
    Geen uitzending
  • 01:20
    Geen uitzending
    15:35
    La Brea
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    04:50
    Geen uitzending
  • 07:30
    This Is Us
    02:15
    Geen uitzending
  • 08:00
    Two and a Half Men
    02:00
    Blue Bloods
  • 07:55
    Foodies & The City
    02:30
    Gold Coast Ocean Rescue
  • 07:30
    Killer at the Crime Scene
    02:35
    FBI: International
  • 05:18
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:01
    Kan ik het ook?
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:00
    Vanavond bij ons
    02:00
    Lekker Messy - Weekmenu
  • 07:35
    Midsomer Murders
    02:40
    Inspector George Gently
  • 07:45
    First Dates Australia
    02:10
    Below Deck
  • 08:00
    NOS WK Ontbijt
    02:30
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
  • 08:00
    NOS WK Ontbijt met gebarentaal
    02:35
    Nieuwsuur
  • 08:05
    De boterhamshow
    02:20
    NOS FIFA WK Voetbal 2026