Stembussen Sublime Awards geopend

maandag 13 februari 2023

De stembussen voor de Sublime Awards zijn vanochtend geopend door radiozender Sublime. De stemmers kunnen kiezen welke nationale funk-, soul- en jazzartiesten de meeste indruk hebben gemaakt in 2022.

Ook is er een prijs voor beste internationale act.


Vorig jaar vielen onder andere het Metropole Orkest, Nona, New Cool Collective en Silk Sonic in de prijzen. Dit jaar zijn onder andere Jeangu Macrooy, Wouter Hamel, Sabrina Starke, Kraak & Smaak en Lizzo genomineerd in verschillende categorieën. Omdat Sublime de funk-, soul- en jazzradiozender van Nederland is, wil de zender de genres op deze manier extra in de spotlight zetten.

Angeliqe Houtveen, dj van 'De Sublime Middagshow': 'Waar zou de muziek van vandaag zijn zonder de invloed van funk, soul en jazz? Deze genres, die ooit werden gezien als pop en miljoenen harten over de wereld hebben veroverd, liggen nog steeds aan de basis van veel hedendaagse muziek. Ook in Nederland is er een ruim aanbod aan getalenteerde artiesten binnen deze genres die wat ons betreft een nog veel groter publiek verdienen. Sublime biedt dat podium en zet met deze Awards zowel gevestigde namen als nieuw talent in de spotlight.'

Voor deze categorieën kan er gestemd worden tot en met 24 februari:

Best Song
Best Album
Talent
Dutch Jazz
Best Artist
Best International Act
Best Producer

Ook reikt de radiozender de Sublime Oeuvreprijs uit. Deze wordt door de programmamakers en muziekredactie van Sublime toegekend. Het comité bestaat uit onder andere Angelique Houtveen, One’sy Muller en Jaap Brienen. Vorig jaar won Benjamin Herman de Sublime Oeuvreprijs.

De Sublime Awards worden tussen 6 en 9 maart uitgereikt in verschillende radioprogramma's op Sublime. Op www.sublimeawards.nl kan er gestemd worden tot en met 24 februari.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Medisch Centrum West' - seizoen 2 (VTM)

Luna en Kyra gaan de strijd aan. Ingrid maakt zich zorgen om een patiënte met onverklaarbare buikpijn. Milo belandt in een hachelijke situatie en kan zijn ziekte niet langer verborgen houden.

'Medisch Centrum West', om 21.05 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:10
    Dagelijkse kost
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 17:55
    Conquistadors: The Rise and Fall
    18:40
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
  • 18:00
    Ket & Doc
    18:15
    De week van Karrewiet
  • 17:45
    Hoe zal ik het zeggen?
    19:00
    VTM Nieuws
  • 17:40
    Only Joling
    19:00
    World Cup of Darts 2026
  • 17:50
    How I Met Your Mother
    20:35
    Ghostbusters
  • 17:45
    All New Traffic Cops
    22:30
    Crash
  • 18:05
    ER
    00:40
    Suits
  • 17:50
    SOS Piet
    19:25
    Drie mannen onder een dak
  • 17:55
    Stukken van mensen
    20:00
    Chateau Meiland La Dolce Vita
  • 17:45
    Criminal Minds
    20:25
    CIA
  • 18:05
    3rd Rock From the Sun
    20:35
    Lara Croft: Tomb Raider
  • 18:10
    Komen Eten
    20:35
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
  • 17:50
    Killer at the Crime Scene
    20:30
    The Speedboat Killer: The Killing of Charlotte Brown
  • 17:43
    Trends Talk
    18:16
    CEO van mijn leven
  • 18:05
    Lifestyle en wonen
    18:55
    Seventies To Seven
  • 18:10
    Over (h)eerlijke groenten
    18:45
    De Zomertafel
  • 18:00
    Hope Street
    18:55
    Return to Paradise
  • 18:10
    Law & Order: Special Victims Unit
    19:00
    The Resident
  • 18:10
    NOS WK Avond
    18:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
  • 18:10
    Michael Palin in Nigeria
    18:55
    18 miljoen mensen
  • 17:50
    Taarten van Babel
    18:20
    Wilde buren