Stembussen Sublime Awards geopend

maandag 13 februari 2023

De stembussen voor de Sublime Awards zijn vanochtend geopend door radiozender Sublime. De stemmers kunnen kiezen welke nationale funk-, soul- en jazzartiesten de meeste indruk hebben gemaakt in 2022.

Ook is er een prijs voor beste internationale act.


Vorig jaar vielen onder andere het Metropole Orkest, Nona, New Cool Collective en Silk Sonic in de prijzen. Dit jaar zijn onder andere Jeangu Macrooy, Wouter Hamel, Sabrina Starke, Kraak & Smaak en Lizzo genomineerd in verschillende categorieën. Omdat Sublime de funk-, soul- en jazzradiozender van Nederland is, wil de zender de genres op deze manier extra in de spotlight zetten.

Angeliqe Houtveen, dj van 'De Sublime Middagshow': 'Waar zou de muziek van vandaag zijn zonder de invloed van funk, soul en jazz? Deze genres, die ooit werden gezien als pop en miljoenen harten over de wereld hebben veroverd, liggen nog steeds aan de basis van veel hedendaagse muziek. Ook in Nederland is er een ruim aanbod aan getalenteerde artiesten binnen deze genres die wat ons betreft een nog veel groter publiek verdienen. Sublime biedt dat podium en zet met deze Awards zowel gevestigde namen als nieuw talent in de spotlight.'

Voor deze categorieën kan er gestemd worden tot en met 24 februari:

Best Song
Best Album
Talent
Dutch Jazz
Best Artist
Best International Act
Best Producer

Ook reikt de radiozender de Sublime Oeuvreprijs uit. Deze wordt door de programmamakers en muziekredactie van Sublime toegekend. Het comité bestaat uit onder andere Angelique Houtveen, One’sy Muller en Jaap Brienen. Vorig jaar won Benjamin Herman de Sublime Oeuvreprijs.

De Sublime Awards worden tussen 6 en 9 maart uitgereikt in verschillende radioprogramma's op Sublime. Op www.sublimeawards.nl kan er gestemd worden tot en met 24 februari.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Michiel laat zich niet tegenhouden door progeria, ook al stelt zijn gezondheid hem steeds meer op de proef. Een gesprek over zijn hart doet hem nadenken over de toekomst. Amber bouwt aan haar droom en bloeit open tijdens de repetities van een musical.

'How to Be Alive: Amber en Michiel', om 21.25 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:55
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 01:40
    Het weer
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 22:30
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:15
    Geen uitzending
    05:30
    Kabouter Plop
  • 01:05
    Geen uitzending
    10:35
    My Kitchen Rules
  • 01:30
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:25
    Geen uitzending
    01:20
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 01:15
    Geen uitzending
    15:30
    Matlock
  • 00:25
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 00:55
    The Grand Tour
    02:10
    Lang Leve de Liefde
  • 01:05
    Best Medicine
    01:55
    Geen uitzending
  • 00:20
    Police Academy 3: Back in Training
    02:05
    Pawn Stars
  • 01:20
    De weddingplanners: van chaos naar champagne
    02:00
    First on Scene
  • 01:30
    CSI: Crime Scene Investigation
    02:10
    Geen uitzending
  • 22:02
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:00
    Oh What A Night
    01:51
    Simple diy
  • 01:30
    De Gezonde Goesting
    02:10
    De Dagschotel
  • 01:00
    Ripper Street
    01:55
    Agatha Christie's Marple
  • 01:45
    NCIS
    02:40
    Below Deck Sailing Yacht
  • 00:50
    Muziekfeest op het plein
    01:50
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 23:25
    Mirakel n°71
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 01:40
    NOS Studio Sport Voetbal
    02:15
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal