Stembussen Sublime Awards geopend

maandag 13 februari 2023

De stembussen voor de Sublime Awards zijn vanochtend geopend door radiozender Sublime. De stemmers kunnen kiezen welke nationale funk-, soul- en jazzartiesten de meeste indruk hebben gemaakt in 2022.

Ook is er een prijs voor beste internationale act.


Vorig jaar vielen onder andere het Metropole Orkest, Nona, New Cool Collective en Silk Sonic in de prijzen. Dit jaar zijn onder andere Jeangu Macrooy, Wouter Hamel, Sabrina Starke, Kraak & Smaak en Lizzo genomineerd in verschillende categorieën. Omdat Sublime de funk-, soul- en jazzradiozender van Nederland is, wil de zender de genres op deze manier extra in de spotlight zetten.

Angeliqe Houtveen, dj van 'De Sublime Middagshow': 'Waar zou de muziek van vandaag zijn zonder de invloed van funk, soul en jazz? Deze genres, die ooit werden gezien als pop en miljoenen harten over de wereld hebben veroverd, liggen nog steeds aan de basis van veel hedendaagse muziek. Ook in Nederland is er een ruim aanbod aan getalenteerde artiesten binnen deze genres die wat ons betreft een nog veel groter publiek verdienen. Sublime biedt dat podium en zet met deze Awards zowel gevestigde namen als nieuw talent in de spotlight.'

Voor deze categorieën kan er gestemd worden tot en met 24 februari:

Best Song
Best Album
Talent
Dutch Jazz
Best Artist
Best International Act
Best Producer

Ook reikt de radiozender de Sublime Oeuvreprijs uit. Deze wordt door de programmamakers en muziekredactie van Sublime toegekend. Het comité bestaat uit onder andere Angelique Houtveen, One’sy Muller en Jaap Brienen. Vorig jaar won Benjamin Herman de Sublime Oeuvreprijs.

De Sublime Awards worden tussen 6 en 9 maart uitgereikt in verschillende radioprogramma's op Sublime. Op www.sublimeawards.nl kan er gestemd worden tot en met 24 februari.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Petra De Sutter in 'De Columbus'

In de tweede aflevering van 'De Columbus' gaat Petra De Sutter mee op avontuur. Arts, professor, rector van de Universiteit Gent... Petra draagt heel wat hoedjes en heeft een indrukwekkende carrière opgebouwd. Maar echte rust vinden blijft een uitdaging. Twee joviale Sarden proberen haar alvast op weg te helpen… met een glaasje mirto.

'De Columbus', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:10
    Dagelijkse kost
    01:05
    Journaallus
  • 18:25
    Midsomer Murders
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 18:45
    De Hoppers
    06:00
    Tik Tak
  • 18:10
    Goed Geplant
    01:00
    Geen uitzending
  • 17:50
    Kitchen Nightmares Australia
    01:30
    Geen uitzending
  • 18:50
    9-1-1: Lone Star
    01:20
    Geen uitzending
  • 18:30
    Caught on Dashcam
    01:40
    Geen uitzending
  • 18:50
    ER
    01:00
    Geen uitzending
  • 18:45
    SOS Piet
    01:00
    The Golden Girls
  • 18:35
    James & Co
    01:10
    Geen uitzending
  • 18:30
    Criminal Minds
    01:10
    Fire Country
  • 18:50
    Two and a Half Men
    01:20
    Taxi Driver
  • 18:05
    Komen eten
    02:00
    Het Perfecte Plaatje
  • 18:30
    Cold Justice
    01:15
    C.S.I. New York
  • 18:45
    Z-Weekoverzicht
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 18:50
    Diy on wheels
    00:00
    Oh What A Night
  • 18:50
    Peppe's Toscane
  • 18:10
    Hope Street
    01:35
    London Kills
  • 17:45
    The Valet
    01:40
    Grey's Anatomy
  • 18:10
    NOS Studio Sport
    01:50
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 18:15
    Podium Klassiek
    01:30
    Buitenhof
  • 18:40
    BinnenVet
    01:35
    NOS Studio Sport