Stembussen Sublime Awards geopend

maandag 13 februari 2023

De stembussen voor de Sublime Awards zijn vanochtend geopend door radiozender Sublime. De stemmers kunnen kiezen welke nationale funk-, soul- en jazzartiesten de meeste indruk hebben gemaakt in 2022.

Ook is er een prijs voor beste internationale act.


Vorig jaar vielen onder andere het Metropole Orkest, Nona, New Cool Collective en Silk Sonic in de prijzen. Dit jaar zijn onder andere Jeangu Macrooy, Wouter Hamel, Sabrina Starke, Kraak & Smaak en Lizzo genomineerd in verschillende categorieën. Omdat Sublime de funk-, soul- en jazzradiozender van Nederland is, wil de zender de genres op deze manier extra in de spotlight zetten.

Angeliqe Houtveen, dj van 'De Sublime Middagshow': 'Waar zou de muziek van vandaag zijn zonder de invloed van funk, soul en jazz? Deze genres, die ooit werden gezien als pop en miljoenen harten over de wereld hebben veroverd, liggen nog steeds aan de basis van veel hedendaagse muziek. Ook in Nederland is er een ruim aanbod aan getalenteerde artiesten binnen deze genres die wat ons betreft een nog veel groter publiek verdienen. Sublime biedt dat podium en zet met deze Awards zowel gevestigde namen als nieuw talent in de spotlight.'

Voor deze categorieën kan er gestemd worden tot en met 24 februari:

Best Song
Best Album
Talent
Dutch Jazz
Best Artist
Best International Act
Best Producer

Ook reikt de radiozender de Sublime Oeuvreprijs uit. Deze wordt door de programmamakers en muziekredactie van Sublime toegekend. Het comité bestaat uit onder andere Angelique Houtveen, One’sy Muller en Jaap Brienen. Vorig jaar won Benjamin Herman de Sublime Oeuvreprijs.

De Sublime Awards worden tussen 6 en 9 maart uitgereikt in verschillende radioprogramma's op Sublime. Op www.sublimeawards.nl kan er gestemd worden tot en met 24 februari.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Vier astronauten - Reid Wiseman, Victor Glover, Christina Koch en Jeremy Hansen - worden de eerste mensen die de maan omcirkelen sinds 1972. Met unieke toegang volgen we het volledige traject van de ingenieurs die worstelen met technische problemen en een falend hitteschild, tot de astronauten die zich voorbereiden op een missie waar elke fout fataal kan zijn.

'Artemis: To the Moon and Back', om 20.05 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:20
    Clips
    14:25
    Vlaanderen Vakantieland
  • 09:00
    Lentebeelden
    15:00
    Halve Finale Koningin Elisabethwedstrijd cello 2026
  • 14:20
    Sarah zingt
    14:25
    Meneer Papier
  • 14:10
    Wittekerke
    15:20
    The Good Doctor
  • 14:20
    MasterChef Australië - Back to Win
    15:20
    Urk!
  • 09:20
    Geen uitzending
    14:40
    Bel-Air
  • 13:00
    Geen uitzending
    14:30
    Police Interceptors
  • 09:20
    Geen uitzending
    16:05
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:20
    Geen uitzending
  • 13:50
    Junior Bake Off Vlaanderen
    14:40
    Croky Cup
  • 14:00
    The Spencer Sisters
    14:45
    Truth Be Told
  • 14:05
    The First 48
    14:55
    Seal Team
  • 13:40
    Botched
    14:25
    The Art of Making Cocktails
  • 13:50
    Killer at the Crime Scene
    14:45
    Snapped
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Trends Talk
  • 14:11
    Mijn tuin
    14:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 14:00
    Apero - Dining
    14:30
    Uit de Schelp
  • 14:00
    Return to Paradise
    15:05
    Murdoch Mysteries
  • 14:05
    NCIS
    15:00
    Bob's Burgers
  • 13:55
    25 jaar Musical Awards
    14:50
    Helmut Lotti goes classic
  • 13:50
    Pauscast
    14:25
    De verwondering
  • 14:20
    Mike de Ridder
    14:30
    Bob de Bouwer