Stembus voor 'NPO 3FM Festival Top 999' geopend

Ook al is de festivalzomer alles behalve gegarandeerd, één ding is zeker: de '3FM Festival Top 999' gaat dit jaar wel door. 3FM-dj Sander Hoogendoorn heeft de stembus geopend in zijn ochtendshow 'Sanders Vriendenteam'. De luisteraars van NPO 3FM kunnen tot vrijdag 28 mei 16.30 uur stemmen op hun favoriete festivaltracks via 3fm.nl/999 en maken daarbij kans op een mooie prijs. De lijst is te horen van vrijdag 4 juni 10.00 uur tot vrijdag 11 juni 18.00 uur.
De '3FM Festival Top 999'-stemmers maken kans op het Gouden 3FM Festivalbandje. De winnaar gaat samen met 3FM naar verschillende grote festivals dit jaar en volgend jaar, zoals Paaspop, Pinkpop, Best Kept Secret en Lowlands.
Zomerfeest
Sharid Alles, zendermanager 3FM: 'Natuurlijk hopen we dat er deze zomer zoveel mogelijk festivals doorgaan. Iedereen is er hard aan toe dat er weer iets meer kan; uiteraard alleen als dat verantwoord is. Wij nemen vast een voorproefje op hopelijk een hele mooie zomer: met de '3FM Festival Top 999' bouw je op je balkon of in je tuin de perfecte setting om helemaal in de festivalstemming te komen.'
Kampvuursessies
3FM staat van vrijdag 4 juni tot en met vrijdag 11 juni volledig in het teken van festivals. Van 10.00 tot 18.00 uur is de '3FM Festival Top 999' te horen met de beste festivaltracks, maar ook buiten die uren dompelen we ons onder in het festivalleven. Samen met de luisteraars halen de dj’s herinneringen op aan eerdere popfestivals en wordt er dagelijks een pubquiz rond dit thema gespeeld. Elke avond zijn er kampvuursessies te horen met live muziek van diverse artiesten uit binnen- en buitenland. En ook stelt elke avond een andere festivaldirecteur een uur radio samen, alsof het gaat om het programmeren van een festival.
Stemmen op de '3FM Festival Top 999' kan tot vrijdag 28 mei 16.30 uur via 3fm.nl/999.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- De dag dat ik mijn vrouw verloor aan een depressie: nieuwe docuserie KRO-NCRV
- Zapp Zomerfeest keert terug met indrukwekkende line-up
- Ketnet lanceert 'No Yap!' onderzoeksmagazine voor én door kinderen
- Kijkcijfers: 29, 30 en 31 mei 2026
- Birgit Van Mol opent 'Telefacts Zomer' met Michael Jackson en een blik in de illegale steroïdenwereld
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Nieuwe 'Blind Gekocht'-zoektocht dreigt te mislukken: 'Hun droomwoning bestaat niet'
- Joke Devynck dinsdag in 'Door de Bomen'
- Zomerse avonturen in juni op Cartoon Network
- Juni wordt één groot kijkfeest met je favoriete Cartoonito-vrienden
- Cathérine Moerkerke duikt in de wereld van protestsongs met ‘Sunday Bloody Sunday’ bij Willy
- Nostalgie Plus katapulteert Vlaanderen een hele maand lang terug naar de seventies
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Maastricht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp'
Kijktip van de dag

Joke Devynck stapt het bos in op een vreemd moment in haar leven. Tien dagen eerder stond de tijd voor haar stil toen haar papa plots overleed. Nog geen twee jaar na het verlies van haar mama voelt ze zich voor het eerst in haar leven een wees. De natuur zet haar zintuigen op scherp en in de stilte van het bos vindt ze de rust om haar diepe verdriet toe te laten. Maar door de milde herinnering aan haar vrije kindertijd overvalt haar vooral een gevoel van grote dankbaarheid.
'Door de Bomen', om 20.40 uur op VRT 1.



































