Stem nu voor de Foute 1500!

woensdag 17 juni 2020

Dit jaar is een bijzonder jaar, want precies 15 jaar geleden begon het fenomeen 'Het Foute Uur' in Nederland. Inmiddels uitgegroeid tot een begrip en een ankerpunt op je radio.

Jaarlijks uitmondend in juni met de Foute Party en de 'Top 500 van het Foute Uur'. Maar doordat Qmuisc dit jaar de Foute Party om de bekende redenen even moet overslaan, maken ze het feest op je radio extra groot! Zelfs 3x zo groot. Dus geen 500 maar voor 1x de 'Foute 1500'. Gewoon, omdat het kan. Drie. Dubbel. FEEST!


Stemmen
Voor een goeie eindlijst, telt natuurlijk ook jouw stem! Vanaf nu kun je op Qmusic.nl kiezen uit een oneindige rij foute hits, van ABBA tot Paul Elstak en van Andre Hazes tot de Spice Girls, en alles wat er tussenzit. Het wordt een behoorlijke uitdaging, want je mag 'maar' 40 liedjes kiezen die volgens jou niet in die 'Foute 1500' mogen ontbreken. Heb je jouw Foute Top 40 ingestuurd? Haal dan op tijd alle partybenodigdheden in huis, want vanaf vrijdag 19 juni 18.00 uur hoor je een volle week lang alle 1500 Foute hits voorbijkomen op je radio.

Songfestivalnummer gehoord?
En Qmusic heeft nog een leuk extraatje: hoor jij vanaf 19 juni een Songfestivalnummer tijdens de 'Foute 1500'? Bel dan meteen met de studio (0909 9596, 45 cent per gesprek)! Kom je in de uitzending? Dan krijg je een Netflix-abonnement zodat je de Netflix Film 'Eurovision Song Content - 'The Story of Fire Saga' kan gaan kijken. Je maakt dan ook nog eens kans op een speciale screening van de film inclusief gastoptredens én tickets voor de Finale van het Eurovisie Songfestival in Rotterdam.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Kandidaten/publiek Gezocht NL

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Reizen Waes: terug naar Oekraïne' (VRT 1)

Onderweg naar Oekraïne maakt Tom Waes enkele bijzondere stops. In Hasselt bijvoorbeeld, waar hij een Belgisch-Oekraïens koppel ontmoet dat elkaar leerde kennen dankzij 'Reizen Waes'. In Berlijn worden Tom en zijn ploeg herenigd met een gevlucht Oekraïens gezin dat ze leerden kennen tijdens hun vorige reis naar Oekraïne, zeven jaar geleden. Uiteindelijk steken Tom en zijn team in het Poolse Medyka de grens over naar Oekraïne. Daar bezoekt hij tijdens zijn eerste dagen onder andere een opleiding voor dronepiloten, net als het beroemde Lychakiv kerkhof in de stad Lviv. Een symbolische plek waar duizenden Oekraïense soldaten begraven liggen.

'Reizen Waes: Terug naar Oekraïne', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:50
    Reizen Waes: terug naar Oekraïne
    21:35
    112 Hulp is onderweg
  • 20:55
    Un prophète
    21:50
    Hacks
  • 20:20
    Sporza: Hockey League Vrouwen
    22:20
    VRT NWS journaal met VGT
  • 19:55
    So You Think You Can Dance
    21:55
    Philippe Geubels: Bedankt voor alles
  • 20:55
    Smeris
    22:00
    De Hygiënepolitie
  • 20:35
    Belgica
    22:45
    9-1-1
  • 20:35
    Police Interceptors
    22:30
    Spartacus
  • 20:35
    ER
    00:45
    Suits
  • 20:30
    SUPER 50
    21:40
    Tien Om Te Zien
  • 20:00
    De Mol
    21:10
    Brieven aan Samson
  • 20:25
    CIA
    22:10
    Matlock
  • 20:35
    The Specialist
    22:40
    Godzilla: King of the Monsters
  • 20:35
    Junior Bake Off Vlaanderen
    00:35
    The Real Housewives of Amsterdam
  • 20:30
    The British Airways Killer
    22:20
    Garage Sale Mystery: The Deadly Room
  • 20:29
    Trends Talk
    21:00
    De CFO podcast
  • 20:47
    Diy on wheels
    21:00
    Hadiemicha
  • 20:40
    Taste of Australia met Hayden Quinn
    21:05
    Open Vuur
  • 19:50
    Wild Cherry
    21:00
    All Creatures Great and Small
  • 20:55
    From
    21:55
    Law & Order: Organized Crime
  • 20:25
    Nieuw Nederland
    21:15
    Over Mijn Lijk
  • 20:20
    Danny ter plekke
    21:05
    Metropolis
  • 20:25
    Parels voor de zwijnen
    21:20
    Die Andere Late Night