Stella Bergsma, Ton Koopman, Iris Kensmil en Inés ten Berge in 'Kunststof' op NPO Radio 1

zondag 1 december 2019

Opiniemaker en schrijver Stella Bergsma schreef samen met columnist Sylvia Witteman het nieuwe boek: 'Van lichtekooi en zwiepkanarie, lexicon der onterecht vergeten woorden'.

Over de taal die verandert en alle woorden die daardoor verloren gaan. Bergsma schrijft ook columns en is vaste gast bij het praatprogramma 'Ladies Night'.


Presentatie: Jellie Brouwer

Dinsdag 3 december: Ton Koopman, dirigent
Dit jaar is een jubileumjaar voor dirigent Ton Koopman. In oktober werd hij 75 jaar oud, zijn Amsterdam Baroque Choir bestaat 35 jaar en zijn Amsterdam Baroque Orchestra 40 jaar. Om dat te vieren gaat Koopman op tournee door Europa met het Weihnachts Oratorium van Bach. In december staat hij twee keer in Nederland.

Presentatie: Jellie Brouwer

Woensdag 4 december: Iris Kensmil, kunstenaar
Kunstenaar Iris Kensmil presenteert haar tentoonstelling: ‘Blues Before Sunrise’. Daarin laat ze het publiek kennismaken met de geschiedenis van de zwarte emancipatiebeweging. Van filosofen en auteurs tot activisten en verpleegkundigen komen voorbij in haar tekeningen en schilderijen.

Presentatie: Jellie Brouwer

Donderdag 5 december: Inés ten Berge, programmamaker
Programmamaker Inés ten Berge komt met een nieuwe documentaire: ‘Heb je kinderen?’ In deze persoonlijke zoektocht vraagt ze zich af: hoe kan ik accepteren dat ik ongewenst kinderloos ben in een wereld waarin alles kan? Nu is ze 49 en is haar kinderwens niet verdwenen. Zal ze het nog één keer proberen?

Presentatie: Antoinnette Scheulderman

'Kunststof Radio', maandag 2 t/m donderdag 5 december tussen 19.30 en 20.30 uur op NPO Radio 1.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.

'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:20
    Amelie Albrecht: 'Goe genoeg'
  • 21:30
    Je verrai toujours vos visages
    23:25
    The Tourist
  • 21:50
    VRT NWS journaal met VGT
    22:25
    Geen uitzending
  • 22:05
    Geldwolven
    23:05
    Gevangenisdirecteurs
  • 20:30
    Venom: Let There Be Carnage
    22:20
    Milk Inc. Forever - Live In Concert
  • 20:30
    Despicable Me 4
    22:20
    Mr. Bean's Holiday
  • 21:30
    Police Interceptors
    22:30
    Charlie's Angels: Full Throttle
  • 20:35
    Holiday Crashers
    22:10
    A Christmas Love Story
  • 22:05
    Slisse & Cesar
    22:35
    Tegen de Sterren Op
  • 20:00
    Harry Potter and the Order of the Phoenix
    22:25
    Daan & Jani
  • 21:15
    NCIS
    23:05
    Criminal Minds
  • 20:30
    Empire of the Sun
    23:30
    Blade Runner
  • 21:35
    Personal trainers
    22:35
    Naked Attraction
  • 21:25
    Killer Grannies
    22:25
    Her Son's Secret
  • 22:02
    Z- Work different
    22:13
    Z-Defensie
  • 21:57
    Bouwjournaal
    22:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 21:30
    Becoming Meewis
    22:10
    De Smaaktoerist
  • 22:05
    Ms. X
    23:05
    Blue Lights
  • 21:50
    The Resident
    05:00
    First Dates Australia
  • 21:30
    Even tot hier
    22:30
    NOS Studio Sport Voetbal
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:40
    Leven tot het laatst: de wandeling
  • 21:30
    Vigil
    22:35
    Herinneringen Top 50 concert