Stefano Keizers en Johan Goossens toegevoegd aan Roast-panel van 'The Comedy Central Roast of Hans Klok'

Naast Karin Bloemen, Henry van Loon, Sjaak en Henk Westbroek zijn er nu wederom twee nieuwe namen bekend gemaakt door Comedy Central die plaatsnemen in het Roast Panel van 'The Comedy Central Roast of Hans Klok': Cabaretiers Stefano Keizers en Johan Goossens.
Deze mannen hebben het volle pakket meegekregen, ofja, er is in ieder geval geen gebrek aan een volle dosis humor en een enorm stel hersenen. Zo hebben beide heren ooit meegedaan aan 'De Slimste Mens'. Maar zijn ze goed genoeg om de snelste illusionist ter wereld te slim af te zijn? Wie er naast Karin, Henry, Sjaak, Henk, Stefano en Johan de gok gaan wagen in het Roast-panel wordt in de komende weken bekend gemaakt.
Stefano Keizers is pas 6 jaar oud, maar heeft in die korte tijd voor meer ontregeling gezorgd dan velen van ons in een heel leven zouden kunnen veroorzaken. Stefano werd gecreëerd door Gover Meit, en heeft twee cabaretprogramma’s gemaakt, die het publiek in een mix van euforie en verbijstering achterlieten. Als gast in tv-programma’s maakt hij minstens zo veel indruk: Stefano was een vervreemdende Maestro, een steeds van uiterlijk wisselende Slimste Mens en een uitgesproken kandidaat in Expeditie Robinson.
De grote vraag is: wat voor Roaster zal hij zijn?
Stefano Keizers: 'Stefano Keizers heeft heel veel zin in de roast! Net als de rest van Nederland verheugt hij zich vooral op het stukje van Peter Pannekoek.'
Johan Goossens schitterde op de Roast van Ali B., en heeft beloofd om Hans Klok minstens zo heftig te pakken te nemen. Toen zijn carrière in een dipje zat, ging hij voor de klas staan op een ROC. De krankzinnige dingen die hij daar meemaakte bleek een goudmijn voor zijn hilarische columns en cabaret. Met Johan kun je alle kanten op, want toen hij stopte als docent maakte hij een programma over zijn seksleven. Hoewel hij naast onwaarschijnlijk grappig ook nog eens zeer sociaal betrokken is, durven we te stellen dat hij vooral dat eerste zal laten gelden tijdens zijn roast.
Johan Goossens: 'Sinds de pandemie zeg ik ja tegen elke klus, hoe kut ook. Een goochelaar roasten? Doen we.'
'The Comedy Central Roast of Hans Klok' is op dinsdag 21 december om 20.30 uur te zien op ViacomCBS zender Comedy Central.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- VRT en Kom op tegen Kanker vormen 'Het Grootste Lichtpunt tegen Kanker'
- Gert Verhulst steeds nadrukkelijker in beeld als overnemer van Play
- Nieuwe directie Media bij de NPO
- Sea, sex, sun en totale chaos: 'All In' start met dubbele aflevering
- Kijkcijfers: donderdag 19 februari 2026
- Housewife Kiki zorgt voor spanning in 'Stukken Van Mensen': 'Ik zie twee mensen enorm zenuwachtig!'
- Defensieminister Ruben Brekelmans bij Rick Nieman in 'WNL Op Zondag'
- Dit zie je deze week in 'Florentina' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Thuis' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Familie' - PREVIEW
- KRO-NCRV's 'Pointer' over de gevaren van AI-chatapps
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- NPO Klassiek geeft startschot voor 'Filmmuziek Top 400': stembus geopend
- Luistercijfers! Nostalgie zet groei verder
- Luistercijfers! Qmusic en JOE bevestigen leiderschap, Willy breekt record
Multimedia SPOTLIGHT
-
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance'
Kijktip van de dag

Het is 1 april, een hoogdag voor Xavier. Zijn aprilgrappen worden echter door weinigen gesmaakt. Hij probeert Fernand een poets te bakken door verkleed als Arabier voor veel geld een duif van hem te kopen. Hij krijgt echter al snel de rekening gepresenteerd. Bieke wil een nieuwe account binnenhalen en besluit de verantwoordelijke te verleiden. Ze zegt Marc dat het een aprilgrap is. Ook zij krijgt het deksel op haar neus.
'FC De Kampioenen', om 20.20 uur op VRT 1.



































