'Sportlab Sedoc: de weg naar Parijs' volgt turnster Eythora Thorsdottir

zondag 7 juli 2024
Foto: AVROTROS - © Ruud Baan 2019

Gregory Sedoc volgt een aantal sporters in het proces naar kwalificatie voor de Spelen in Parijs deze zomer. Gregory is in Rotterdam bij de training van turnster Eythora Thorsdottir.

Ze wil weer vlammen op de Spelen en is bezig haar brug oefening moeilijker te maken met een nieuw vluchtelement. Dat loopt nog niet helemaal vlekkeloos. BMX Freestyle blijkt een levensgevaarlijke sport te zijn. Tom van den Bogaard heeft de afgelopen periode flinke smakkerds gemaakt en is door blessures achterop geraakt qua ranking. Gregory is bij het EK baanwielrennen in Apeldoorn, waar Jeffrey Hoogland zich definitief wil kwalificeren voor het sprintteam. Gregory zit op de tribune met Jeffreys vriendin Shanna en moeder Ans.


'Sportlab Sedoc: de weg naar Parijs', maandag 8 juli om 20.35 uur op NPO 3.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

Wanneer reclameman Charles de knappe Lucinda ontmoet in het treinstation, beseft hij nog niet dat deze ontmoeting zijn hele leven zal veranderen. Ondanks het feit dat ze beiden getrouwd zijn en kinderen hebben, is de aantrekkingskracht langs beide kanten ontembaar groot. Hun zakenlunches veranderen al snel in dates, die op hun beurt al weer snel eindigen in de dichtstbijzijnde hotelkamer. Op een wilde nacht staat echter plots de onbekende crimineel LaRoche met een geweer in hun hotelkamer. De romantische bubbel waarin Charles en Lucinda leefden, verandert meteen in gevaarlijke en gewelddadige realiteit, erger dan hun ergste nachtmerrie.

'Derailed', film uit 2005 met oa. Jennifer Aniston, om 20.35 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:30
    Journaallus
    01:15
    Het weer (middag)
  • 22:55
    Nachtlus