Songfestivalwinnares Loreen toegevoegd aan line-up Qmusic Top 40 Awards Live

vrijdag 20 oktober 2023
Foto: © Qmusic 2023

De Zweedse zangeres Loreen, die dit jaar voor de tweede keer het Eurovisiesongfestival won, treedt op tijdens de Qmusic Top 40 Awards Live. Dat is zojuist bekend gemaakt tijdens de Top 40 met Domien Verschuuren.

Loreen won in 2012 het Eurovisie Songfestival met de wereldhit 'Euphoria' en wist het bijna onmogelijke nóg een keer te doen met 'Tattoo', waarmee ze dit jaar de winst in de wacht sleepte. De Top 40 Awards worden op zaterdag 3 februari 2024 uitgereikt in Rotterdam Ahoy.


Loreen vertegenwoordigde Zweden in 2012 op het Eurovisiesongfestival met het nummer 'Euphoria'. Hiermee werd ze in één klap wereldberoemd en behaalde de vijfde Zweedse zege in de geschiedenis van het songfestival. 'Euphoria' werd bezegeld als nummer 1-hit in meer dan 10 Europese landen. Dit jaar sleepte ze haar tweede overwinning in de wacht met 'Tattoo', waarmee ze haar eerste nummer 1-hit scoorde in de Nederlandse Top 40. Bovendien prijkte ze boven aan de hitlijsten in verschillende andere Europese landen, waaronder Griekenland, IJsland, Israël, Letland, Luxemburg, Oostenrijk en Zwitserland. Loreen is, naast Johnny Logan, de tweede artiest die het Eurovisiesongfestival tweemaal wist te winnen.

De toch al indrukwekkende line-up van de Qmusic Top 40 Awards wordt hiermee verder aangevuld, na de eerdere bekendmaking van Acda en de Munnik, DI-RECT, Antoon, Flemming, Cian Ducrot, Suzan & Freek, Kris Kross Amsterdam, Rondé, Claude, Marco Schuitmaker en Hannah Mae & Metejoor. Onder het motto 'Let's Celebrate Music' gaat meer dan 2,5 uur lang het dak van Rotterdam Ahoy eraf.

Qmusic Top 40 Awards
De Top 40 Awards worden sinds de komst van de Top 40 naar Qmusic in 2019 uitgereikt. Het is een jaarlijkse traditie geworden om de meest succesvolle artiesten van het afgelopen jaar in het zonnetje te zetten. Ook voor dit jaar reikt Domien Verschuuren prijzen uit namens de belangrijkste hitlijst van Nederland. Er worden onder andere prijzen uitgereikt voor Beste Nieuwkomer, Grootste Hit en Beste Artiest. Alle awards worden toegekend op basis van de prestatie van de artiesten en tracks in de Top 40 over het hele jaar 2023.

Tickets voor de Qmusic Top 40 Awards zijn verkrijgbaar op Qmusic.nl.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'22/3: Tien Jaar Geleden' (VRT)

Tien jaar na de aanslagen van 22 maart 2016 brengt VRT NWS een unieke historische en maatschappelijke documentaire op basis van een zorgvuldige selectie van beelden van bewakingscamera's. VRT NWS bekijkt de beelden van deze gitzwarte dag met elf slachtoffers, nabestaanden, speurders en hulpverleners. Welke impact hebben de aanslagen gehad op hun leven en waar staan ze vandaag? Hoe houden we de collectieve herinnering in stand voor de huidige en toekomstige generaties?

'22/3 Tien Jaar Geleden', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 02:15
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:00
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:15
    Geen uitzending
    00:25
    The Good Doctor
  • 02:25
    Geen uitzending
    00:20
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
  • 01:20
    Geen uitzending
    01:00
    The Big Bang Theory
  • 01:05
    Geen uitzending
    00:25
    All New Traffic Cops
  • 01:05
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 01:00
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 03:00
    Geen uitzending
    01:20
    De Tafel van Gert
  • 03:25
    Geen uitzending
    01:05
    Fuller House
  • 02:15
    Geen uitzending
    01:30
    Bar Rescue
  • 02:25
    Geen uitzending
    01:35
    Botched
  • 02:00
    Geen uitzending
    01:05
    FBI
  • 01:03
    Herhalingslus
    01:07
    Z-Cocktail
  • 03:26
    Zelf gedaan, goed gedaan
    00:00
    Oh What A Night
  • 03:00
    Bon Appetit
    01:25
    Winterse Kost
  • 03:00
    Return to Paradise
    01:30
    Darby and Joan
  • 03:35
    Cougar Town
    01:25
    First Dates Australia
  • 03:30
    NOS Journaal 20.00 uur
    01:05
    Pauw & De Wit
  • 02:30
    Eus' Boekenclub
  • 02:50
    Eva
    01:10
    Van Roosmalen & Groenteman