Son Mieux wint Schaal van Rigter voor 'Multicolor'

dinsdag 21 maart 2023
Foto: © NPO 3FM Awards

De Haagse band Son Mieux heeft de Schaal van Rigter gewonnen voor hun single 'Multicolor'. Ze werden verrast door RONDÉ, die de award vorig jaar won voor 'Hard To Say Goodbye' en in 2018 voor 'Naturally'.

De Schaal van Rigter is de 3FM Award voor het meest gedraaide Nederlandse nummer van het afgelopen jaar op NPO 3FM en is onderdeel van de 3FM Awards, die op donderdag 23 maart in poppodium PAARD in Den Haag worden uitgereikt.


Line-up 3FM Awards compleet
De 3FM Awards worden donderdag uitgereikt door de 3FM-dj’s in poppodium PAARD in Den Haag. Het belooft een Haags feestje te worden met optredens van Son Mieux, Prins S. en de Geit en ook de Haagse Wodan Boys zijn van de partij. Daarnaast treedt RONDÉ op tijdens de 3FM Awards en is ook aanstormend talent Claude aan de line-up toegevoegd.

Volg de 3FM Awards
De 3FM Awards zijn donderdag 23 maart vanaf 20.30 uur te volgen op 3FM, 3FM.nl en de 3FM-app. Op het TikTok-kanaal van 3FM komen tijdens de show live beelden, interviews en winnaars voorbij. Na afloop van de 3FM Awards zijn de beelden terug te vinden op de online kanalen van 3FM.

Over 3FM Awards
De 3FM Awards zijn de jaarlijkse publieke popprijzen voor de beste Nederlandse acts en artiesten. Luisteraars bepalen de winnaars van de awards in de volgende categorieën: Beste Artiest, Beste Groep, Beste Song, Beste Album, Beste Indie Act, Beste Samenwerking en Beste Nieuwkomer. Daarnaast reikt 3FM ook de Schaal van Rigter uit, dit jaar voor ‘Multicolor’ van Son Mieux. De uitreiking van de 3FM Awards is op donderdag 23 maart in poppodium PAARD in Den Haag en te volgen via 3FM, 3FM.nl en de 3FM-app. Ga voor meer informatie naar 3FM.nl/awards.


Persbericht NPO 3FM
https://www.npo3fm.nl/
Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Kristel' (VRT 1)

Drie verhalen van vrouwen die werken in de seksindustrie, maar thuis vooral mama willen zijn. Ze vertellen zonder filter hoe ze hun kinderen proberen te beschermen tegen de vooroordelen over hun werk. Hoe leg je uit wat je doet? Wanneer vertel je de waarheid? En hoe zorg je ervoor dat je kinderen niet afgerekend worden op jouw keuzes? Candy probeert haar dochter de veilige jeugd te geven die ze zelf nooit had. Kim leert haar zonen sterker te zijn dan de oordelen van anderen. Shana bewaakt een harde grens tussen haar werk en haar gezin, terwijl ze overeind probeert te blijven.

'Kristel', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:00
    VRT NWS journaal 13u
    13:25
    Het weer (middag)
  • 13:00
    Zomerbeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 13:20
    100% Wolf: De legende van de maansteen
    13:40
    Wrapper met een W videoclip
  • 13:00
    VTM Nieuws
    13:40
    Het Weer (middag)
  • 13:10
    MasterChef Australië
    14:35
    Onderweg naar liefde
  • 09:00
    Geen uitzending
    13:40
    Community
  • 13:00
    Geen uitzending
    13:30
    Stargate SG-1
  • 09:10
    Geen uitzending
    15:20
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    14:40
    Geen uitzending
  • 12:55
    De Tafel van Gert
    14:05
    Komen Eten
  • 12:35
    NCIS
    13:25
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 12:55
    Storage Wars
    13:55
    Most Outrageous Crimes
  • 12:55
    Love Island UK
    13:50
    BBQ Vanavond?!
  • 12:30
    My Wife, My Killer and The Secret Footage
    13:25
    Accident, Suicide, or Murder
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 13:06
    De perfecte vloerbekleding
    13:55
    Met Nederlandse hits naar het komende uur
  • 13:10
    Peppe's Sicilië
  • 13:10
    The Doctor Blake Mysteries
    14:15
    Emma
  • 13:00
    NCIS
    14:55
    Burn Notice
  • 12:10
    NOS Uitvaart koning Harald
    14:25
    NOS Journaal
  • 13:20
    VPRO Cinema Extra
    14:00
    NOS Journaal
  • 13:15
    Kindertijd
    13:23
    Zin in Zappelin