'sMothered' vanaf zaterdag terug op TLC

vrijdag 26 juni 2020

In een nieuw seizoen van 'sMothered' volg je weer de levens van enkele opmerkelijke moeder-dochter-relaties bij wie de onderlinge band zo intens is dat ze nagenoeg onafscheidelijk zijn.

Zoals de 59-jarige moeder Dawn en haar 28-jarige dochter Cher die zo erg op elkaar lijken dat mensen weleens denken dat het tweelingen zijn. Dawn doet er dan ook alles aan om er jong uit te blijven zien (inclusief botox-behandelingen) en ze dragen allebei vaak dezelfde kleding. In dit nieuwe seizoen staat dochter Cher op het punt te bevallen van haar eerste kind. Wat betekent dit voor de band met Dawn? Voor moeder Kathy en dochter Cristina heeft dat nooit veel uitgemaakt. Kathy ziet zich bijna als de co-ouder van de kinderen van Cristina.


En dit seizoen wordt de band nog groter als Kathy voorstelt dat het hele gezin bij haar komt wonen als hun huis wordt gerenoveerd. Hoe vindt Cristina’s man Carlo dit voorstel? Dat de moeder-dochter-band niet altijd in het voordeel werkt van de schoonzoon in kwestie merkt ook Jason als hij in een spa een romantische verrassingsdate heeft met Angelica, maar zelf verrast wordt door schoonmoeder Sunhe die onaangekondigd langskomt nadat ze Angelica’s telefoon heeft getrackt.

Dan is er ook nog de opvallende band tussen Nari en Brittani die alles samendoen, inclusief douchen! Bijzonder is ook de band tussen Marcia en Alena die op haar 3e werd geadopteerd. Nu Alena 21 is, hebben beiden het moeilijk om elkaar los te laten.

'sMothered', vanaf zaterdag 27 juni om 20.30 uur op TLC.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'So You Think You Can Dance' (VTM)

De studioshows gaan verder en opnieuw dansen de kandidaten in duo's, vaak in stijlen die niet de hunne zijn. Niet alleen de jury, maar ook honderd dansliefhebbers uit Nederland en Vlaanderen hebben inspraak in wie doorgaat.

'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:00
    VRT NWS journaal 13u
    13:25
    Het weer (middag)
  • 12:50
    Sporza: La Vuelta Femenina 2026
    13:40
    Lentebeelden
  • 12:55
    Mega Mindy
    13:20
    Geitenmeid
  • 13:00
    VTM Nieuws
    13:35
    Het Weer (middag)
  • 12:30
    Achter gesloten deuren
    13:20
    Meiden die rijden
  • 12:25
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
    13:15
    Geen uitzending
  • 13:00
    Geen uitzending
    15:20
    Baywatch Hawaii
  • 09:25
    Geen uitzending
    15:40
    Murder in a Small Town
  • 10:00
    Joe
    15:10
    Geen uitzending
  • 12:45
    Friends
    14:35
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
  • 12:25
    FBI
    13:10
    Alaska Daily
  • 12:40
    Borderforce USA: The Bridges
    15:25
    3rd Rock From the Sun
  • 12:55
    De Dagschotel
    13:10
    Masterchef USA
  • 12:45
    Killer Couples
    15:20
    Fear Thy Roommate
  • 12:37
    Trends Talk
    13:11
    CEO van mijn leven
  • 13:02
    Zo doe je het!
    13:20
    De tip
  • 13:00
    Vlaamse Klassiekers
    13:45
    Loďc zot van koken weekmenu
  • 11:45
    McDonald and Dodds
    13:30
    Midsomer Murders
  • 12:45
    Cougar Town
    13:40
    NCIS: Los Angeles
  • 12:10
    Buitenhof
    13:10
    NOS Studio Sport Live
  • 12:25
    Mijn vader, de gelukzoeker
    13:15
    Fryslân Dok
  • 12:45
    Mega Mindy
    13:10
    Trex