Smakelijk eten met 24Kitchen in maart

In het kader van de Nationale Week Zonder Vlees en Zuivel presenteert 24kitchen het nieuwe programma: 'Een Week Zonder'. In dit dagelijkse programma geven Jetske van der Elsen en chef-kok Mikko Kuiper je tips en trucs om een week lang vlees te laten staan en zuivel te vervangen.
Vanaf 6 t/m 12 maart, elke dag om 18.00 uur te zien op 24Kitchen.
NIEUW
KARSU'S TURKIJE
24Kitchen chef Karsu is terug met een gloednieuw programma. Na twee seizoenen 'Karsu's Turkse Keuken', waarin ze ons de fijne kneepjes van de Turkse keuken leerde vanuit haar Amsterdamse kookstudio, neemt ze ons dit keer mee naar 'haar' Turkije. 'Karsu's Turkije' is een combinatie van een reis- en kookprogramma met diverse gasten waar ze ons laat meegenieten met de onwaarschijnlijk mooie (en lekkere) Turkse cultuur. Het programma is een persoonlijke reis langs Karsu’s jeugdherinneringen aan Istanbul, de Turkse Riviera en de regio Hatay waar haar familie vandaan komt. In de laatste aflevering eindigt ze in het geboortedorp van haar ouders en laat ze ons kennismaken met de belangrijkste mensen in haar leven: haar familie.
Vanaf zaterdag 4 maart om 21.00 uur wekelijks te zien op 24Kitchen.
NIEUW
GINO: LIKE MAMA USED TO MAKE
Gino D'Acampo is op een persoonlijke voedselreis die generaties binnen zijn familie teruggaat, van het leren maken van pizza's tot het roeren in sudderende potten ragù. Beginnend in zijn geboorteplaats, Torre Del Greco in Napels, waar hij leerde koken in de keukens van zijn Nonna Flora en Mama Alba. Gino gaat terug naar zijn roots om alle vrouwen te vieren wiens keukens Italië hebben gevoed door hun ongelooflijke eten.
Vanaf 13 maart, elke maandag om 21.25 uur wekelijks te zien op 24Kitchen.
NIEUW SEIZOEN
MICHEL ROUX FRENCH COUNTRY COOKING SEIZOEN 2
Geniet samen met chef-kok Michel Roux nog een keer van alles wat de lente in Zuid-Frankrijk te bieden heeft. In deze tweede reeks kookt Michel vier recepten met de lekkerste franse streekproducten. Michel maakt de beste vis en zeevruchten en verbluffende vegetarische maaltijden voor de leukste feesten en barbecues. Bovendien bevat elke aflevering een verrukkelijk Frans dessert.
Michel verkent de Provence in zijn kanariegele Renault en bezoekt lokale producenten om uitzonderlijke ingrediënten te kopen, van bekroonde wijnmakerijen en ambachtelijke ijsmakers tot luxe chocolatiers, eersteklas vleesboeren en herders. Uiteraard wordt er ook veel geproefd, van een ontbijt met een Michelin-ster tot vers geoogste asperges, lamsvlees van het nieuwe seizoen en een oogverblindende visschotel.
Vanaf 3 maart, elke vrijdag om 19.00 uur wekelijks te zien op 24Kitchen.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Erik Van Looy trapt het nieuwe seizoen van 'De Slimste Mens ter Wereld' op gang
- 'In Transit' toont de strijd van Indigo voor een leven buiten genderhokjes
- Ook VTM zendt het verhaal van slachtoffers seksueel misbruik in 'Het Bestaat' uit voor een breed publiek
- KRO-NCRV lanceert 'Alle Dagen Druk': een chaotische talkshow over ADHD voor kinderen én ouders
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- BNXT League live van start op Play Sports
- Een oktober vol nieuwe avonturen en griezelplezier met Cartoon Network
- Dit potje kookt 24Kitchen in oktober
- BBC Belgium in oktober: nieuwe zaken, oude geheimen en bovennatuurlijke chaos
- Ontdek wat National Geographic te bieden heeft in oktober
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Peter Van de Veire danst opnieuw 24 uur tegen kanker
- Na het verhaal van zussen Femke en Janne in Q-studio: opbrengst van Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 gaat naar Bednet
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Alkmaar
Multimedia SPOTLIGHT
-
Erik Van Looy trapt nieuw seizoen 'De Slimste Mens ter Wereld' op gang -
Paniek bij Karen Damen in 'Got Talent' -
Kijk nu 'Toy Story 5' op Disney+ -
Bekijk de trailer van 'Het Bestaat', aflevering 1 -
Willy Sommers verklapt zijn bezoek aan 'Maison Verhulst' -
Man van Ingeborg op bezoek in 'Kotmadam Sergeant' -
'Ochtendstond heeft granola in de mond' -
'Florentina' verwelkomt onverwachte nieuwkomer -
Tweestrijd barst los in 'De Verraders' -
'#LikeMe'-actrice Lotte De Clerck maakt pittige entree in 'Familie' -
Hangt er liefde in de lucht bij 'Blind Getrouwd'? -
Koningin Mathilde steunt STIP IT -
'Slechte chipolata' breekt Bockie zuur op -
Op startfeest 'De Slimste Mens' duikt plots een mysterieuze gast op -
Koop Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 tvv Bednet! -
Videoland lost trailer van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
De eerste verrader ontmaskerd: exit Marc-Marie -
HBO Original-serie 'Youth' vanaf 21 september op HBO Max -
Duo's gooien alles in de strijd om kinderen spruitjes te laten eten -
Onderling verraad in 'De Verraders'? Marc-Marie neemt Kürt onder vuur! -
Annelien Coorevits scherp voor Sydney Sweeney in 'Happy Hour' -
Koor zonder stembanden maakt indruk in 'Got Talent'
-
Netflix onthult nieuwe trailer van 'Animals' met Ben Affleck -
Kotmadam Sergeant zet de puntjes op de i -
Chantal neemt oud recreatiepark onder de loep in 'De Inspecteurs' -
YES DAY bij 'Vincent Live'! -
Vincent Fierens en Emma Salden praten in 'Kraamkost' over maatschappelijke druk op ouderschap -
Margriet en Celien Hermans herbeleven hun eigen ingreep in 'De Operatiekamer' -
Axel Daeseleire wordt dikke zeemeermin -
Danira over RVG in 'De Verraders'
Kijktip van de dag

Nora-Leah toont in de vierde auditieshow dat meisjes net zo goed kunnen breakdancen als jongens. Clown Tof doet dan weer heel erg haar best om de jury aan het lachen te krijgen, terwijl Meermens een wel héél bijzondere ode brengt aan zijn vriendin.
'Got Talent', om 20.40 uur op VTM.



































