Smakelijk eten met 24Kitchen in maart

In het kader van de Nationale Week Zonder Vlees en Zuivel presenteert 24kitchen het nieuwe programma: 'Een Week Zonder'. In dit dagelijkse programma geven Jetske van der Elsen en chef-kok Mikko Kuiper je tips en trucs om een week lang vlees te laten staan en zuivel te vervangen.
Vanaf 6 t/m 12 maart, elke dag om 18.00 uur te zien op 24Kitchen.
NIEUW
KARSU'S TURKIJE
24Kitchen chef Karsu is terug met een gloednieuw programma. Na twee seizoenen 'Karsu's Turkse Keuken', waarin ze ons de fijne kneepjes van de Turkse keuken leerde vanuit haar Amsterdamse kookstudio, neemt ze ons dit keer mee naar 'haar' Turkije. 'Karsu's Turkije' is een combinatie van een reis- en kookprogramma met diverse gasten waar ze ons laat meegenieten met de onwaarschijnlijk mooie (en lekkere) Turkse cultuur. Het programma is een persoonlijke reis langs Karsu’s jeugdherinneringen aan Istanbul, de Turkse Riviera en de regio Hatay waar haar familie vandaan komt. In de laatste aflevering eindigt ze in het geboortedorp van haar ouders en laat ze ons kennismaken met de belangrijkste mensen in haar leven: haar familie.
Vanaf zaterdag 4 maart om 21.00 uur wekelijks te zien op 24Kitchen.
NIEUW
GINO: LIKE MAMA USED TO MAKE
Gino D'Acampo is op een persoonlijke voedselreis die generaties binnen zijn familie teruggaat, van het leren maken van pizza's tot het roeren in sudderende potten ragù. Beginnend in zijn geboorteplaats, Torre Del Greco in Napels, waar hij leerde koken in de keukens van zijn Nonna Flora en Mama Alba. Gino gaat terug naar zijn roots om alle vrouwen te vieren wiens keukens Italië hebben gevoed door hun ongelooflijke eten.
Vanaf 13 maart, elke maandag om 21.25 uur wekelijks te zien op 24Kitchen.
NIEUW SEIZOEN
MICHEL ROUX FRENCH COUNTRY COOKING SEIZOEN 2
Geniet samen met chef-kok Michel Roux nog een keer van alles wat de lente in Zuid-Frankrijk te bieden heeft. In deze tweede reeks kookt Michel vier recepten met de lekkerste franse streekproducten. Michel maakt de beste vis en zeevruchten en verbluffende vegetarische maaltijden voor de leukste feesten en barbecues. Bovendien bevat elke aflevering een verrukkelijk Frans dessert.
Michel verkent de Provence in zijn kanariegele Renault en bezoekt lokale producenten om uitzonderlijke ingrediënten te kopen, van bekroonde wijnmakerijen en ambachtelijke ijsmakers tot luxe chocolatiers, eersteklas vleesboeren en herders. Uiteraard wordt er ook veel geproefd, van een ontbijt met een Michelin-ster tot vers geoogste asperges, lamsvlees van het nieuwe seizoen en een oogverblindende visschotel.
Vanaf 3 maart, elke vrijdag om 19.00 uur wekelijks te zien op 24Kitchen.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Britt Van Marsenille en Dieter Vanoutrive zijn terug met 'Kunnen We Overeenkomen?'
- Ziggo Sport blijft the Home of European Football tot en met 2031
- Kijkcijfers: maandag 2 maart 2026
- Opnames nieuw Play-programma 'Bockie Gaat Naar School' gestart in GO! Atheneum Dendermonde
- De gele box gaat open: mysterie én mindgames in eerste aflevering van 'De Box'
- Advocaten over pleiten in assisenzaken in 'Justice For All'
- 'Vol gas door de modder': over de onzekere toekomst van motorcross in Nederland
- Strijd om dorpsbehoud in nieuwe BNNVARA documentaire: 'Knokke in Cadzand'
- 'Ik Vertrek' volgt Loes en Bart naar Spanje
- Onverwacht tafereel in 'Geheimen van het Museum'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole' -
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten -
Ontdek hier de vibe van 'So You Think You Can Dance' -
Het Verboden Woord is terug bij Qmusic! -
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO -
Koen Wauters zet zijn medecoaches een hak! -
Kijk de emotionele finale van 'Winter Vol Liefde' -
Kijk het tweede seizoen van 'Paradise' op Disney+ -
Geen tijd voor een knuffel in 'Bestemming X' -
Jeroom krijgt niet mis te verstane boodschap -
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden!
Kijktip van de dag

CIA-agenten FDR en Tuck zijn onafscheidelijke partners en de beste vrienden. Tot ze allebei vallen voor de charmes van dezelfde vrouw: Lauren. Wat begint als een onschuldig verleidingsspelletje, verandert al gauw in een meedogenloze oorlog. De twee spionnen gooien al hun vaardigheden en technologische snufjes in de strijd om hun doelwit te verleiden en de ander buitenspel te zetten.
'This Means War', film uit 2012 met oa. Reese Witherspoon, om 20.35 uur op VTM 3.



































