SLAM! Koningsdag groot succes

zaterdag 28 april 2018

In Alkmaar vierden 30.000 bezoekers Koningsdag met SLAM! op P8 van het AFAS Stadion. Sinds 12.00 uur werden zij getrakteerd op optredens van onder andere Hardwell, Lil' Kleine en Sunnery James & Ryan Marciano.

Om 17.15 uur bracht Shermanology een eerbetoon aan de onlangs overleden DJ Avicii. Tot 22.00 uur traden ondermeer Boef, Yellow Claw, Kris Kross Amsterdam en Brennan Heart, die het festival afsloot, nog op.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Dion en Graziella gaan een woning in Heemstede flippen. Ondanks dat Bob en Tijl weinig grip op deze verbouwing weten te krijgen, zijn ze enorm onder de indruk van de vorderingen. Gaat de vakkundigheid en precisie van dit koppel de uitgelopen planning goedmaken?

'De moeite waard?!', om 21.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:30
    Zomerbeelden