SLAM! fietst meer dan 55 uur om geld op te halen voor Fight cancer

Op donderdag 23 maart vindt de grootste spinningmarathon van Nederland plaats om zo veel mogelijk geld op te halen voor Stichting Fight cancer.
Vanaf maandag 20 maart gaat SLAM! groots aftellen naar het spinningevent 'Spin for Life'. In de SLAM! ochtendshow 'Early Birds' stappen als eerste voetballer Ralf Seuntjens en presentatrice Sylvana IJsselmuiden, die beiden kanker hebben gehad, op de spinningfiets.
Vanaf dit moment wordt er 55 uur live vanuit de SLAM!-studio een spinningfiets draaiende gehouden door tientallen sporters, dj’s en spraakmakende gasten zoals Famke Louise, Sylvia Geersen, Melissa Krechting, Jasper Demollin en Tom Coronel. Elk uur zit er een andere gast met een bijzonder verhaal op de fiets. Op donderdag verplaatst de studio van SLAM! naar de centrale Spin for Life locatie in Amsterdam, waar de spinningmarathon om 16.00 uur officieel wordt geopend. Dj’s die tijdens Spin for Life voor de spinners gaan draaien zijn onder meer La Fuente, WeDamnz en Michael Amani. Alles is de hele week live te volgen via radio, SLAM! TV, socials, Youtube en Twitch.
Stichting Fight cancer, SportCity, SLAM! en Global Media & Entertainment hebben de afgelopen periode iedereen opgeroepen om mee te doen aan de grootste spinning marathon ooit om geld op te halen voor kankeronderzoek voor jongvolwassenen. Op donderdag 23 maart gaat het gebeuren. Tussen 16.00 en 00:00 uur gaan er op 27 SportCity locaties door heel Nederland meer dan 2000 mensen spinnen op de beats van SLAM!. Op dit moment is er al meer dan 300.000 euro opgehaald. Om dit bedrag nog flink te verhogen, gaat SLAM! los met een unieke radio week met vele bijzondere acties, gasten en luisteraars die vertellen waarom het zo belangrijk is om geld op te halen voor kankeronderzoek voor jongvolwassenen.
Martijn Zuurveen – Radio Director SLAM! – legt uit: 'Alles draait bij SLAM! om positieve energie. Wij boosten 24/7 het leven. Dat is niet vanzelfsprekend, dat beseffen we ons elke dag. SLAM! wil daarom een boost geven aan baanbrekend kankeronderzoek. Dat doen we door aandacht te genereren voor dit event voor Stichting Fight cancer en zo onze luisteraars op te roepen om mee te doen. De energieke muziekmix van SLAM! geeft de deelnemers natuurlijk de ultieme boost tijdens de spinningmarathon. Met veel passie verzorgen wij de beats in aanloop naar en tijdens Spin for Life op donderdag 23 maart.'
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: donderdag 5 maart 2026
- PowNed zendt 'Nationaal Plattelandsdebat' uit over groeiende kloof tussen Den Haag en platteland
- Muzikale gameshow 'I’ve Got The Music In Me' op SBS6
- Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte sluiten de week af in nieuw tv-programma 'Jan-Willem Ruimt Op!'
- Forse bezuiniging raakt KRO-NCRV met verlies van programma's en 35 arbeidsplaatsen
- Kenneth Herdigein is zaterdag 'De Geknipte Gast'
- 'Kassa' zaterdag over het datalek
- Weer veel muzieknieuws zaterdag in 'FM Op 5'
- Yaro ontmoet zijn celebrity crush Laura Tesoro in 'The Voice van Vlaanderen'
- Sam Gooris schittert als een echte Schot in origineel filmkostuum van Mel Gibson
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Lloyd Byloos nieuwe directeur van RTL Belgium Radio
- Luistercijfers: Qmusic en JOE sluiten februari sterk af met Olympische Winterspelen en 'JOE Singalong Top 500'
- Dubbele winst voor Roxy Dekker bij 3FM Awards
- De Camper van Sven & Anke is vertrokken
Multimedia SPOTLIGHT
-
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole' -
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten -
Ontdek hier de vibe van 'So You Think You Can Dance' -
Het Verboden Woord is terug bij Qmusic! -
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO -
Koen Wauters zet zijn medecoaches een hak! -
Kijk de emotionele finale van 'Winter Vol Liefde' -
Kijk het tweede seizoen van 'Paradise' op Disney+ -
Geen tijd voor een knuffel in 'Bestemming X' -
Jeroom krijgt niet mis te verstane boodschap -
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box'
Kijktip van de dag

Emma en Gerard komen elkaar na meer dan vijftig jaar weer tegen. Ooit waren ze geliefden, maar het leven liep anders. Zij trouwde met zijn beste vriend. Vijftig jaar later vinden ze elkaar terug en worden opnieuw verliefd. Kan je aanknopen met wat je vijftig jaar eerder achterliet?
'Achter de Wolken', film uit 2016 met oa. Chris Lomme en Jo De Meyere, om 20.45 uur op VRT 1.



































