SLAM! fietst meer dan 55 uur om geld op te halen voor Fight cancer

zaterdag 18 maart 2023

Op donderdag 23 maart vindt de grootste spinningmarathon van Nederland plaats om zo veel mogelijk geld op te halen voor Stichting Fight cancer.

Vanaf maandag 20 maart gaat SLAM! groots aftellen naar het spinningevent 'Spin for Life'. In de SLAM! ochtendshow 'Early Birds' stappen als eerste voetballer Ralf Seuntjens en presentatrice Sylvana IJsselmuiden, die beiden kanker hebben gehad, op de spinningfiets.


Vanaf dit moment wordt er 55 uur live vanuit de SLAM!-studio een spinningfiets draaiende gehouden door tientallen sporters, dj’s en spraakmakende gasten zoals Famke Louise, Sylvia Geersen, Melissa Krechting, Jasper Demollin en Tom Coronel. Elk uur zit er een andere gast met een bijzonder verhaal op de fiets. Op donderdag verplaatst de studio van SLAM! naar de centrale Spin for Life locatie in Amsterdam, waar de spinningmarathon om 16.00 uur officieel wordt geopend. Dj’s die tijdens Spin for Life voor de spinners gaan draaien zijn onder meer La Fuente, WeDamnz en Michael Amani. Alles is de hele week live te volgen via radio, SLAM! TV, socials, Youtube en Twitch.

Stichting Fight cancer, SportCity, SLAM! en Global Media & Entertainment hebben de afgelopen periode iedereen opgeroepen om mee te doen aan de grootste spinning marathon ooit om geld op te halen voor kankeronderzoek voor jongvolwassenen. Op donderdag 23 maart gaat het gebeuren. Tussen 16.00 en 00:00 uur gaan er op 27 SportCity locaties door heel Nederland meer dan 2000 mensen spinnen op de beats van SLAM!. Op dit moment is er al meer dan 300.000 euro opgehaald. Om dit bedrag nog flink te verhogen, gaat SLAM! los met een unieke radio week met vele bijzondere acties, gasten en luisteraars die vertellen waarom het zo belangrijk is om geld op te halen voor kankeronderzoek voor jongvolwassenen.

Martijn Zuurveen – Radio Director SLAM! – legt uit: 'Alles draait bij SLAM! om positieve energie. Wij boosten 24/7 het leven. Dat is niet vanzelfsprekend, dat beseffen we ons elke dag. SLAM! wil daarom een boost geven aan baanbrekend kankeronderzoek. Dat doen we door aandacht te genereren voor dit event voor  Stichting Fight cancer en zo onze luisteraars op te roepen om mee te doen. De energieke muziekmix van SLAM! geeft de deelnemers natuurlijk de ultieme boost tijdens de spinningmarathon. Met veel passie verzorgen wij de beats in aanloop naar en tijdens Spin for Life op donderdag 23 maart.'


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Mijn Restaurant' - Wim Opbrouck (VTM)

De jury bezoekt en eet bij de duo's in Halle, Mechelen en Oostende. Intussen brengen de klanten voor het eerst hun stem uit en delen ze hun ongezouten commentaar. Wie maakt de beste indruk?

'Mijn Restaurant', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:00
    Witse
    18:02
    Het weer (vooravond)
  • 17:45
    Ottoman Empire by Train
    18:30
    Poorten van Europa
  • 17:30
    Nachtwacht
    17:55
    Karrewiet
  • 17:10
    Blind getrouwd
    18:20
    Florentina
  • 17:45
    B&B zoekt Lief NL: Winter
    19:10
    Home and Away
  • 17:25
    Chicago Med
    18:20
    How I Met Your Mother
  • 17:40
    Police Interceptors
    20:35
    Mercury Rising
  • 17:25
    Merry Christmas, Ms. Christmas
    19:00
    Jingle Around the Clock
  • 17:35
    Slisse & Cesar
    18:10
    Sturm der Liebe
  • 17:20
    De Slimste Mens Ter Wereld
    18:35
    Salut & De Kost
  • 17:00
    Castle
    17:55
    FBI: Most Wanted
  • 17:35
    The Neighborhood
    18:35
    Storage Wars
  • 17:15
    Masterchef USA
    18:10
    Love It or List It
  • 17:45
    Killer Grannies
    18:40
    Accident, Suicide, or Murder
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 17:48
    De perfecte oprit
    17:55
    Sixties To Six
  • 17:30
    Winterse Kost
    17:50
    De Dagschotel
  • 17:10
    Death in Paradise
    19:15
    Father Brown
  • 16:55
    The Resident
    18:45
    Below Deck Mediterranean
  • 17:10
    Tijd voor Max
    17:56
    Politieke Partijen
  • 17:10
    De slimste mens
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 17:45
    Brugklas
    17:55
    Checkpoint