Simone ontvangt Stef Bos in 'Klassiekers met Kleinsma'

zaterdag 17 juli 2021

Simone Kleinsma presenteert 'Klassiekers met Kleinsma' voor MAX. In het programma staan de parels uit de Nederlandse kleinkunst centraal. Elke week ontvangt Simone een collega uit haar vakgebied en samen bespreken ze de mooiste liedjes uit de grote kleinkunst-schatkist die Nederland rijk is.

In de vijfde aflevering staat niemand minder dan Stef Bos centraal. 'Klassiekers met Kleinsma' werpt een persoonlijke, humoristische en eigentijdse blik op de kleinkunstnummers die tot ons cultureel erfgoed behoren en die we niet mogen vergeten. Aflevering vijf van 'Klassiekers met Kleinsma' is zondag 18 juli om 21.10 uur te zien bij MAX op NPO 1.


In de vijfde aflevering van 'Klassiekers met Kleinsma' laat Stef Bos zijn keuzes horen uit het rijke archief van de Nederlandse kleinkunst. Stef is zelf liedjesschrijver met een enorme staat van dienst. Wie hebben hem geïnspireerd, door welk liedje werd hij geraakt en wat maakt een liedje zo goed? Stef vertelt het Simone in een uitgebreid, intiem gesprek. De aflevering wordt afgetrapt met Cirkels van Herman van Veen. Simone brengt het nummer, waardoor Stef ooit werd wakker gekust in de Nederlandse taal en muziek, met veel liefde ten gehore. Grote voorbeelden van Stef blijken o.a. Johnny & Jones en Ramses Shaffy te zijn. Wat maakt ze zo bijzonder? Ook namen als Tol Hansse, Spinvis, Frank Boeijen en Diggy Dex komen in deze aflevering aan bod. Stef vertelt dat hij dol is op het levenslied. Zijn achterburen draaiden dat vroeger veelvuldig en zo is de voorliefde ontstaan. Zo heeft Stef ontzettend veel bewondering voor Frans Bauer. Waarom? Dat vertelt hij in 'Klassiekers met Kleinsma'. Er wordt uiteraard nog meer gezongen. Met het lied Zanger zonder meer brengt Stef een eerbetoon aan Johan Verminnen. En het gesprek wordt door Simone afgesloten met een nummer van Toon Hermans: Ik heb dit lied al honderd maal gezongen.

'Klassiekers met Kleinsma', zondag 18 juli om 21.10 uur op NPO 1.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (VTM)

Nonkel Frans vindt dat jong talent moet worden aangemoedigd. Ondanks Niekes tegenkantingen leent hij zijn camera uit aan Rikki, die samen met de Rosse en Jeanneman een film wil maken die boven 'De Witte' uitstijgt.

'Lili en Marleen', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:10
    Journaallus
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 04:35
    The IT Crowd
    18:25
    Midsomer Murders
  • 05:00
    Geen uitzending
    18:45
    De Hoppers
  • 05:30
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:05
    Geen uitzending
    18:50
    De Augurkenkoning
  • 01:45
    Geen uitzending
    18:50
    9-1-1: Lone Star
  • 01:45
    Geen uitzending
    18:40
    Caught on Dashcam
  • 01:00
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:20
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:00
    Geen uitzending
    18:45
    James & Co
  • 05:00
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:00
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:00
    Geen uitzending
    18:55
    Komen eten
  • 05:00
    Geen uitzending
    18:30
    Cold Justice
  • 04:07
    Herhalingslus
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:37
    Hobbyklus
    19:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
  • 05:35
    Loïc zot van koken weekmenu
    17:45
    Het feestmenu van ..
  • 05:30
    Ghosts
    19:00
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 05:05
    NCIS
    17:45
    Nightcrawler
  • 03:55
    NOS Journaal
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:20
    Nieuwsuur
    18:15
    Podium Klassiek
  • 03:55
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    18:00
    Wordt aangekondigd