Simone ontvangt Stef Bos in 'Klassiekers met Kleinsma'

Simone Kleinsma presenteert 'Klassiekers met Kleinsma' voor MAX. In het programma staan de parels uit de Nederlandse kleinkunst centraal. Elke week ontvangt Simone een collega uit haar vakgebied en samen bespreken ze de mooiste liedjes uit de grote kleinkunst-schatkist die Nederland rijk is.
In de vijfde aflevering staat niemand minder dan Stef Bos centraal. 'Klassiekers met Kleinsma' werpt een persoonlijke, humoristische en eigentijdse blik op de kleinkunstnummers die tot ons cultureel erfgoed behoren en die we niet mogen vergeten. Aflevering vijf van 'Klassiekers met Kleinsma' is zondag 18 juli om 21.10 uur te zien bij MAX op NPO 1.
In de vijfde aflevering van 'Klassiekers met Kleinsma' laat Stef Bos zijn keuzes horen uit het rijke archief van de Nederlandse kleinkunst. Stef is zelf liedjesschrijver met een enorme staat van dienst. Wie hebben hem geïnspireerd, door welk liedje werd hij geraakt en wat maakt een liedje zo goed? Stef vertelt het Simone in een uitgebreid, intiem gesprek. De aflevering wordt afgetrapt met Cirkels van Herman van Veen. Simone brengt het nummer, waardoor Stef ooit werd wakker gekust in de Nederlandse taal en muziek, met veel liefde ten gehore. Grote voorbeelden van Stef blijken o.a. Johnny & Jones en Ramses Shaffy te zijn. Wat maakt ze zo bijzonder? Ook namen als Tol Hansse, Spinvis, Frank Boeijen en Diggy Dex komen in deze aflevering aan bod. Stef vertelt dat hij dol is op het levenslied. Zijn achterburen draaiden dat vroeger veelvuldig en zo is de voorliefde ontstaan. Zo heeft Stef ontzettend veel bewondering voor Frans Bauer. Waarom? Dat vertelt hij in 'Klassiekers met Kleinsma'. Er wordt uiteraard nog meer gezongen. Met het lied Zanger zonder meer brengt Stef een eerbetoon aan Johan Verminnen. En het gesprek wordt door Simone afgesloten met een nummer van Toon Hermans: Ik heb dit lied al honderd maal gezongen.
'Klassiekers met Kleinsma', zondag 18 juli om 21.10 uur op NPO 1.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Excuses van premier Bart De Wever aan Erik Van Looy in 'JAMES & co'
- BNNVARA brengt documentaire over België’s grootste hiphopartiest Zwangere Guy
- Nieuw seizoen van 'Fixer To Fabulous' op HGTV
- Nieuw seizoen van 'Blowing Up History' op Discovery
- Nieuwe TLC-show '6000-lb Diaries' volgt mensen van meer dan 270 kg: kan Dr. Now het verschil maken?
- 'Focus' onderzoekt lithiumvervuiling van de Rijn: een vloek of een zegen?
- Dit zie je dinsdag in 'Geheimen van het Museum'
- Seizoen 15 van 'Death in Paradise' te zien op BBC First
- Over deze onderwerpen heeft 'Radar' het maandag
- Maandag in 'Close Up': Zet 'm op, Isabella!
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live uit vanuit café Donkerbroek in Ooststellingwerf
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Radio Veronica lanceert (S)Top 520 met War Child
- Sky Radio Valentijn Top 50 te horen tijdens Valentijnsdag
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan? -
Koen Wauters en Wesley Sonck presenteren 'De Box'
Kijktip van de dag

Advocate Kate McQuean krijgt doodsbedreigingen. Ze stapt naar de politie waar ze kan rekenen op de steun van detective Max Kirkpatrick. Hij besluit haar in veiligheid te brengen in een afgelegen motel, maar ook daar weten haar belagers haar te vinden. Zelfs de hulp van zijn collega-agenten en de FBI mag niet baten. Max vertrouwt niemand meer en neemt zelf de touwtjes in handen om Kate te redden.
'Fair Game', film uit 1995 met oa. Cindy Crawford, om 20.35 uur op VTM 4.



































