Simone ontvangt Stef Bos in 'Klassiekers met Kleinsma'

zaterdag 17 juli 2021

Simone Kleinsma presenteert 'Klassiekers met Kleinsma' voor MAX. In het programma staan de parels uit de Nederlandse kleinkunst centraal. Elke week ontvangt Simone een collega uit haar vakgebied en samen bespreken ze de mooiste liedjes uit de grote kleinkunst-schatkist die Nederland rijk is.

In de vijfde aflevering staat niemand minder dan Stef Bos centraal. 'Klassiekers met Kleinsma' werpt een persoonlijke, humoristische en eigentijdse blik op de kleinkunstnummers die tot ons cultureel erfgoed behoren en die we niet mogen vergeten. Aflevering vijf van 'Klassiekers met Kleinsma' is zondag 18 juli om 21.10 uur te zien bij MAX op NPO 1.


In de vijfde aflevering van 'Klassiekers met Kleinsma' laat Stef Bos zijn keuzes horen uit het rijke archief van de Nederlandse kleinkunst. Stef is zelf liedjesschrijver met een enorme staat van dienst. Wie hebben hem geïnspireerd, door welk liedje werd hij geraakt en wat maakt een liedje zo goed? Stef vertelt het Simone in een uitgebreid, intiem gesprek. De aflevering wordt afgetrapt met Cirkels van Herman van Veen. Simone brengt het nummer, waardoor Stef ooit werd wakker gekust in de Nederlandse taal en muziek, met veel liefde ten gehore. Grote voorbeelden van Stef blijken o.a. Johnny & Jones en Ramses Shaffy te zijn. Wat maakt ze zo bijzonder? Ook namen als Tol Hansse, Spinvis, Frank Boeijen en Diggy Dex komen in deze aflevering aan bod. Stef vertelt dat hij dol is op het levenslied. Zijn achterburen draaiden dat vroeger veelvuldig en zo is de voorliefde ontstaan. Zo heeft Stef ontzettend veel bewondering voor Frans Bauer. Waarom? Dat vertelt hij in 'Klassiekers met Kleinsma'. Er wordt uiteraard nog meer gezongen. Met het lied Zanger zonder meer brengt Stef een eerbetoon aan Johan Verminnen. En het gesprek wordt door Simone afgesloten met een nummer van Toon Hermans: Ik heb dit lied al honderd maal gezongen.

'Klassiekers met Kleinsma', zondag 18 juli om 21.10 uur op NPO 1.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Blind Getrouwd' (VTM)

Ian en Maïté beslissen vandaag of ze getrouwd blijven of niet. Ook voor Ellen en Leander breekt de grote dag aan, maar niet vooraleer Ellen haar beste vriendin Charlotte geraadpleegd heeft, en Leander zijn mama heeft gesproken. Vijf maanden na het beslissingsmoment zien de koppels elkaar allemaal terug in Chalet Robinson voor een reünie in winterse sfeer. Gastvrouw Frances ontvangt iedereen met een cadeautje en blikt terug op de voorbije maanden: wat is er nog gebeurd sinds de 'ja' of 'neen'? Wie is er nog samen, wie niet?

'Blind Getrouwd', om 21.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:55
    Geld gezocht
    06:00
    In bed met Olly
  • 20:30
    Taylor
    01:55
    Nachtlus
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:00
    Blind getrouwd
    01:15
    Geen uitzending
  • 20:00
    WK Darts 2026
    01:00
    Geen uitzending
  • 20:25
    The Super Mario Bros. Movie
    01:05
    Geen uitzending
  • 20:35
    The Grey
    01:20
    Geen uitzending
  • 20:35
    Letters to Santa
    01:30
    JOE XMAS
  • 20:35
    Matlock
    00:50
    Geen uitzending
  • 20:10
    Huizenjagers
    02:20
    Play kerst haardvuur 2025
  • 20:35
    Hook
    00:30
    New Girl
  • 20:35
    The First 48 Presents Critical Minutes
    00:15
    60 Days In
  • 20:35
    The Holiday Junkie
    02:10
    Play kerst haardvuur 2025
  • 20:30
    Homicide for the Holidays
    01:15
    My Life is Murder
  • 21:05
    Z-Beurs
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:53
    Tooldokter
    05:55
    Sixties To Six
  • 21:00
    Peppe's Emilia-Romagna
  • 21:00
    All Creatures Great and Small
    01:30
    Death in Paradise
  • 20:35
    The Equalizer
    01:00
    Hudson & Rex
  • 20:35
    Hunted
    01:05
    NOS Journaal
  • 20:30
    Konvooi
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 20:30
    The Assassin
    05:25
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal