Simone ontvangt Stef Bos in 'Klassiekers met Kleinsma'

zaterdag 17 juli 2021

Simone Kleinsma presenteert 'Klassiekers met Kleinsma' voor MAX. In het programma staan de parels uit de Nederlandse kleinkunst centraal. Elke week ontvangt Simone een collega uit haar vakgebied en samen bespreken ze de mooiste liedjes uit de grote kleinkunst-schatkist die Nederland rijk is.

In de vijfde aflevering staat niemand minder dan Stef Bos centraal. 'Klassiekers met Kleinsma' werpt een persoonlijke, humoristische en eigentijdse blik op de kleinkunstnummers die tot ons cultureel erfgoed behoren en die we niet mogen vergeten. Aflevering vijf van 'Klassiekers met Kleinsma' is zondag 18 juli om 21.10 uur te zien bij MAX op NPO 1.


In de vijfde aflevering van 'Klassiekers met Kleinsma' laat Stef Bos zijn keuzes horen uit het rijke archief van de Nederlandse kleinkunst. Stef is zelf liedjesschrijver met een enorme staat van dienst. Wie hebben hem geïnspireerd, door welk liedje werd hij geraakt en wat maakt een liedje zo goed? Stef vertelt het Simone in een uitgebreid, intiem gesprek. De aflevering wordt afgetrapt met Cirkels van Herman van Veen. Simone brengt het nummer, waardoor Stef ooit werd wakker gekust in de Nederlandse taal en muziek, met veel liefde ten gehore. Grote voorbeelden van Stef blijken o.a. Johnny & Jones en Ramses Shaffy te zijn. Wat maakt ze zo bijzonder? Ook namen als Tol Hansse, Spinvis, Frank Boeijen en Diggy Dex komen in deze aflevering aan bod. Stef vertelt dat hij dol is op het levenslied. Zijn achterburen draaiden dat vroeger veelvuldig en zo is de voorliefde ontstaan. Zo heeft Stef ontzettend veel bewondering voor Frans Bauer. Waarom? Dat vertelt hij in 'Klassiekers met Kleinsma'. Er wordt uiteraard nog meer gezongen. Met het lied Zanger zonder meer brengt Stef een eerbetoon aan Johan Verminnen. En het gesprek wordt door Simone afgesloten met een nummer van Toon Hermans: Ik heb dit lied al honderd maal gezongen.

'Klassiekers met Kleinsma', zondag 18 juli om 21.10 uur op NPO 1.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

De vijftienjarige Lara werd geboren in een mannelijk lichaam, maar wil als meisje door het leven gaan. Haar dagelijkse leven bestaat uit het innemen van hormoonremmers en wachten op vrouwelijke hormoontherapie en de operatie die uiteindelijk haar geslacht zal afstemmen op haar identiteit. Ondertussen streeft ze haar droom na: ballerina worden.

'Girl', film uit 2018 van Lukas Dhont met oa. Victor Polster, om 20.30 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Winterbeelden
    06:00
    Mr. Magoo
  • 10:00
    Winterbeelden
    16:35
    Planet Earth III
  • 11:40
    Sarah beweegt
    04:50
    Geen uitzending
  • 09:55
    Geen uitzending
    05:50
    Kabouter Plop
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:15
    Ik Vertrek
  • 11:10
    Zorro
    23:30
    Resident Evil: Afterlife
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 09:10
    Geen uitzending
    15:15
    The Endgame
  • 10:00
    Joe
    00:50
    The Golden Girls
  • 11:20
    De Wereldkeuken
    04:50
    Geen uitzending
  • 11:20
    Big Sky
    01:00
    Criminal Minds
  • 11:35
    Geen uitzending
    01:40
    See
  • 11:30
    A Place in the Sun
    01:10
    Extreme Makeover: Home Edition
  • 11:20
    Murder: Fight for the Truth
    01:35
    C.S.I. New York
  • 11:37
    De CFO podcast
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:30
    Mijn tuin
    05:55
    Sixties To Six
  • 11:20
    Chris Cooks Cymru
    01:25
    Bon Appetit
  • 11:30
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
    01:35
    Midsomer Murders
  • 11:15
    Storage Wars
    01:15
    The Resident
  • 11:25
    Het mooiste meisje van de klas
    01:40
    NOS Journaal
  • 10:35
    Podium Klassiek
    01:25
    Dit is de Week
  • 11:40
    Machtige Mike
    01:10
    First Dates