Simone ontvangt Stef Bos in 'Klassiekers met Kleinsma'

zaterdag 17 juli 2021

Simone Kleinsma presenteert 'Klassiekers met Kleinsma' voor MAX. In het programma staan de parels uit de Nederlandse kleinkunst centraal. Elke week ontvangt Simone een collega uit haar vakgebied en samen bespreken ze de mooiste liedjes uit de grote kleinkunst-schatkist die Nederland rijk is.

In de vijfde aflevering staat niemand minder dan Stef Bos centraal. 'Klassiekers met Kleinsma' werpt een persoonlijke, humoristische en eigentijdse blik op de kleinkunstnummers die tot ons cultureel erfgoed behoren en die we niet mogen vergeten. Aflevering vijf van 'Klassiekers met Kleinsma' is zondag 18 juli om 21.10 uur te zien bij MAX op NPO 1.


In de vijfde aflevering van 'Klassiekers met Kleinsma' laat Stef Bos zijn keuzes horen uit het rijke archief van de Nederlandse kleinkunst. Stef is zelf liedjesschrijver met een enorme staat van dienst. Wie hebben hem geïnspireerd, door welk liedje werd hij geraakt en wat maakt een liedje zo goed? Stef vertelt het Simone in een uitgebreid, intiem gesprek. De aflevering wordt afgetrapt met Cirkels van Herman van Veen. Simone brengt het nummer, waardoor Stef ooit werd wakker gekust in de Nederlandse taal en muziek, met veel liefde ten gehore. Grote voorbeelden van Stef blijken o.a. Johnny & Jones en Ramses Shaffy te zijn. Wat maakt ze zo bijzonder? Ook namen als Tol Hansse, Spinvis, Frank Boeijen en Diggy Dex komen in deze aflevering aan bod. Stef vertelt dat hij dol is op het levenslied. Zijn achterburen draaiden dat vroeger veelvuldig en zo is de voorliefde ontstaan. Zo heeft Stef ontzettend veel bewondering voor Frans Bauer. Waarom? Dat vertelt hij in 'Klassiekers met Kleinsma'. Er wordt uiteraard nog meer gezongen. Met het lied Zanger zonder meer brengt Stef een eerbetoon aan Johan Verminnen. En het gesprek wordt door Simone afgesloten met een nummer van Toon Hermans: Ik heb dit lied al honderd maal gezongen.

'Klassiekers met Kleinsma', zondag 18 juli om 21.10 uur op NPO 1.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm4 vtm

Geheim agent Robert Scott en zijn collega Curtis krijgen de opdracht de dochter van een politicus te bevrijden. Tijdens het onderzoek wordt duidelijk dat de ontvoering slechts een klein onderdeel is van een veel groter complot. Heel wat aanwijzingen leiden naar het Witte Huis.

'Spartan', film uit 2004 met oa. Val Kilmer, om 20/35 uur op VTM 4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:25
    De Zevende Dag
    01:25
    Journaallus
  • 23:40
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 22:10
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:10
    The Floor
    01:30
    Geen uitzending
  • 23:40
    Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt
    00:35
    Interrogation Raw
  • 23:55
    9-1-1
    00:45
    The Endgame
  • 22:30
    Cross of Iron
    00:50
    Call the Bailiffs: Time To Pay Up
  • 23:50
    ER
    00:35
    Suits
  • 23:10
    Columbo
    00:30
    Hallo België!
  • 00:10
    De Tafel van de Week
    02:25
    Geen uitzending
  • 00:00
    Watson
    01:40
    Geen uitzending
  • 22:55
    Godzilla
    01:10
    Natural Born Killers
  • 23:55
    Zo Man Zo Vrouw
    02:10
    Geen uitzending
  • 23:45
    My Life is Murder
    02:10
    Geen uitzending
  • 23:04
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 00:09
    Diy on wheels
    00:29
    Tooldokter
  • 00:15
    Open Vuur
    01:05
    De Gezonde Goesting
  • 00:00
    DCI Banks
    01:35
    Agatha Christie's Marple
  • 23:45
    NCIS
    01:25
    Law & Order: Organized Crime
  • 00:10
    WNL op Zondag
    01:10
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 23:30
    The Quiet Girl
    01:00
    Nieuwsuur
  • 00:10
    NOS Studio Sport Voetbal
    01:40
    NOS Studio Voetbal