Simone ontvangt Stef Bos in 'Klassiekers met Kleinsma'

zaterdag 17 juli 2021

Simone Kleinsma presenteert 'Klassiekers met Kleinsma' voor MAX. In het programma staan de parels uit de Nederlandse kleinkunst centraal. Elke week ontvangt Simone een collega uit haar vakgebied en samen bespreken ze de mooiste liedjes uit de grote kleinkunst-schatkist die Nederland rijk is.

In de vijfde aflevering staat niemand minder dan Stef Bos centraal. 'Klassiekers met Kleinsma' werpt een persoonlijke, humoristische en eigentijdse blik op de kleinkunstnummers die tot ons cultureel erfgoed behoren en die we niet mogen vergeten. Aflevering vijf van 'Klassiekers met Kleinsma' is zondag 18 juli om 21.10 uur te zien bij MAX op NPO 1.


In de vijfde aflevering van 'Klassiekers met Kleinsma' laat Stef Bos zijn keuzes horen uit het rijke archief van de Nederlandse kleinkunst. Stef is zelf liedjesschrijver met een enorme staat van dienst. Wie hebben hem geïnspireerd, door welk liedje werd hij geraakt en wat maakt een liedje zo goed? Stef vertelt het Simone in een uitgebreid, intiem gesprek. De aflevering wordt afgetrapt met Cirkels van Herman van Veen. Simone brengt het nummer, waardoor Stef ooit werd wakker gekust in de Nederlandse taal en muziek, met veel liefde ten gehore. Grote voorbeelden van Stef blijken o.a. Johnny & Jones en Ramses Shaffy te zijn. Wat maakt ze zo bijzonder? Ook namen als Tol Hansse, Spinvis, Frank Boeijen en Diggy Dex komen in deze aflevering aan bod. Stef vertelt dat hij dol is op het levenslied. Zijn achterburen draaiden dat vroeger veelvuldig en zo is de voorliefde ontstaan. Zo heeft Stef ontzettend veel bewondering voor Frans Bauer. Waarom? Dat vertelt hij in 'Klassiekers met Kleinsma'. Er wordt uiteraard nog meer gezongen. Met het lied Zanger zonder meer brengt Stef een eerbetoon aan Johan Verminnen. En het gesprek wordt door Simone afgesloten met een nummer van Toon Hermans: Ik heb dit lied al honderd maal gezongen.

'Klassiekers met Kleinsma', zondag 18 juli om 21.10 uur op NPO 1.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Alex neemt contact op met de politie. Hij heeft cruciale informatie: er staat nóg een aanslag gepland, vandaag nog. Het team schakelt in hoogste versnelling, maar Commander Francis waarschuwt: vertrouw Alex niet te snel. Terwijl de seconden wegtikken, moet Lana beslissen hoeveel ze durft te geloven van een man die alles te verliezen heeft.

'Trigger Point', om 21.00 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 16:55
    Witse
    17:50
    Kijk uit
  • 17:10
    Record On
    18:25
    The Brokenwood Mysteries
  • 17:25
    GameKeepers
    17:50
    De week van Karrewiet
  • 16:30
    The Voice van Vlaanderen
    19:00
    VTM Nieuws
  • 17:05
    Interrogation Raw
    17:50
    Verslaafd!
  • 17:00
    9-1-1
    18:35
    Georgia Rule
  • 17:20
    Police Interceptors
    22:30
    Emmanuelle, l'Antivierge
  • 17:25
    Allegiance
    19:45
    S.W.A.T.
  • 17:25
    Pa heeft een lief
    20:00
    Nonkel Jef
  • 17:20
    Huizenjagers
    20:00
    The Real Housewives of Antwerp
  • 17:40
    NCIS
    22:45
    Criminal Minds
  • 17:40
    Two and a Half Men
    20:35
    Tom Clancy's Without Remorse
  • 17:20
    Chateau Meiland
    20:35
    Zo Man Zo Vrouw
  • 16:55
    World's Most Evil Killers
  • 17:09
    De CFO podcast
    17:42
    CEO van mijn leven
  • 17:35
    Roger
    18:00
    Classics 55
  • 17:40
    Het Weekmenu
    18:25
    Loïc zot van koken weekmenu
  • 16:55
    Art Detectives
    17:50
    Call the Midwife
  • 17:15
    Station 19
    18:10
    White Collar
  • 16:45
    Maestro: Speciale editie
    17:59
    Socutera
  • 17:40
    De Verandering
    18:00
    Nederland Zingt
  • 17:30
    Zappsport
    17:45
    De eerste keer