'Shownieuws' een week lang in het teken van bijzondere specials

woensdag 23 december 2020

Van kerstavond tot en met nieuwjaarsdag staat 'Shownieuws' volledig in het teken van openhartige interviews en bijzondere specials.

Zo wordt in de liefdesspecial op kerstavond onder andere met René van der Gijp teruggeblikt op zijn droomhuwelijk. Op eerste kerstdag spreekt Dyantha Brooks openhartig met André Hazes over de hervonden liefde tussen hem en Monique en zijn aanstaande huwelijk, maar ook over de hereniging met zijn zus Roxeanne, die in dezelfde special voor het eerst háár verhaal doet. Welke invloed heeft de coronacrisis op de koninklijke familie en heeft Nederland hen vergeven na de Griekse vakantietragedie? Dat is te zien op 28 december.


Mark Rutte is dit jaar 10 jaar premier van Nederland. Hoe is zijn stijl en imago veranderd volgens zijn goede vriend Jort Kelder? Albert Verlinde, Evert Santegoeds, Anouk Smulders en Frits Huffnagel bespreken in deze special het afgelopen jaar, maar ook de verkiezingen die in aantocht zijn. Verder blikken de misdaaddeskundigen van Shownieuws terug op een heftig crimejaar met inbraken bij Wibi Soerjadi en Danny de Munk en overvallen op Fred van Leer en Gordon. Wat brengt 2021 voor de sterren en het koningshuis? En welke nieuwe films en series kunnen we verwachten? 'Shownieuws' vertelt waar we ons op kunnen verheugen in het nieuwe jaar.

24 december - 'Shownieuws Special': in het teken van de liefde
25 december - 'Shownieuws Special': terugblik met André Hazes
26 december - 'Shownieuws Special': het jaar van premier Mark Rutte
27 december - 'Shownieuws Special': crime
28 december - 'Shownieuws Special': 2020 en 2021 van Oranje
29 december - 'Shownieuws Special': jaaroverzicht deel 1
30 december - 'Shownieuws Special': jaaroverzicht deel 2
1 januari       - 'Shownieuws Special': vooruitblik op 2021

'Shownieuws Specials' worden geproduceerd door Talpa TV Productions BV.

'Shownieuws Specials', van donderdag 24 december t/m vrijdag 1 januari om 22.55 uur te zien bij SBS6 en op KIJK.nl.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Op een vluchtelingentrein naar een onbekende bestemming zitten June en Serena plots naast elkaar gevangen. De chaos aan de Canadese grens heeft hen samengebracht in een beklemmende reis waar oude wonden opengereten worden en nieuwe conflicten oplaaien. Terwijl de wereld om hen heen verder instort, moeten twee vrouwen die elkaar haten, overleven in elkaars nabijheid. Maar kan hun gedwongen bondgenootschap standhouden wanneer de spanning het kookpunt bereikt?

'The Handmaid's Tale', om 20.10 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:40
    Hotel Romantiek
    23:30
    Thuis
  • 22:40
    Hostage Takers
    00:10
    Nachtlus
  • 22:05
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:10
    Schiphol Airport
    23:25
    Telefacts
  • 22:40
    Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt
    23:50
    Interrogation Raw
  • 22:35
    S.W.A.T.
    00:50
    Geen uitzending
  • 22:30
    Good Morning, Vietnam
    00:40
    60 Days In
  • 22:55
    ER
    00:30
    Geen uitzending
  • 23:05
    Zorro
    00:15
    The Golden Girls
  • 22:10
    Dealen Met Coke
    23:20
    Justice For All
  • 23:00
    Found
    23:50
    Brilliant Minds
  • 22:30
    Ferrari
    01:00
    Thank You for Your Service
  • 23:00
    Bake Off Vlaanderen
    02:35
    Don't Worry, Be Happy
  • 22:10
    Aurora Teagarden Mysteries: A Game of Cat and Mouse
    23:50
    C.S.I. New York
  • 23:15
    CEO van mijn leven
    23:43
    De CFO podcast
  • 23:04
    Tooldokter
    23:20
    Publireportage
  • 23:00
    Guillaume's Paris
  • 22:55
    Foyle's War
  • 23:05
    Lie to Me
    00:00
    NCIS
  • 22:25
    NOS Studio Voetbal
    23:20
    NOS Journaal Laat
  • 22:40
    Het verhaal van Tony Blair
    23:35
    Podium Klassiek
  • 23:15
    Louis Theroux
    00:25
    NOS Studio Sport Voetbal