Serine Ayari maakt kennis met wietnonnen in 'De Outsider'

Vandaag verschijnt de tweede aflevering van de Streamz Original 'De Outsider' op Streamz. In deze docureeks gaat Serine Ayari op ontdekkingsreis naar werelden die ver afstaan van ons dagdagelijkse leven en vaak gesloten blijven voor buitenstaanders.
In deze aflevering, 'De Outsider: Serine en de wietnonnen', reist Serine naar Californië. Ze maakt kennis met de Sisters of the Valley, een groep activistische en spirituele nonnen die medicinale cannabis kweken. Streamz deelt een exclusief fragment waarin Serine ontdekt hoeveel cannabis er daadwerkelijk wordt gekweekt. Vanaf 2 januari is de tweede aflevering exclusief te zien op Streamz.
In de docureeks 'De Outsider' vertrekt comédienne en actrice Serine Ayari op reis om een aantal intrigerende werelden te verkennen. Ze ontmoet er bijzondere mensen met een levensstijl die mijlenver afstaat van ons 'normale leven'. Serine duikt in hun wereld om te begrijpen wat hen drijft: Wie zijn ze? Hoe zijn ze hier terechtgekomen? Waarom kiezen ze voor dit leven? En hoe gaan ze om met de kritiek van buitenaf?
In de tweede aflevering, 'De Outsider: Serine en de wietnonnen', pakt Serine haar koffer en reist ze af naar het zonnige Californië. Ze ontmoet de Sisters of the Valley, een groep activistische en spirituele vrouwen die zichzelf beschouwen als nonnen en zich toeleggen op het kweken en verkopen van medicinale cannabisproducten. Hoewel de zusters eruitzien als katholieke nonnen, zijn ze dat niet. Ze leven volgens de cycli van de maan en delen een diep geloof in de heilzame werking van cannabis. Ze oefenen zelfs rituelen uit op hun planten om hun heilzame werking te verhogen.
Het onderwerp ligt Serine nauw aan het hart, want ze heeft de medicinale kracht van cannabis al met haar eigen ogen gezien bij haar mama die kanker had. Serine spreekt met deze 'wietnonnen' om te achterhalen wat hen drijft en hoe ze omgaan met de kritiek van buitenaf op zowel hun geloof als hun onderneming. Geloven ze echt in hun eigen rituelen, of is hun symboliek en klederdracht gewoon een slimme marketingstrategie?
'De Outsider' brengt fascinerende verhalen naar voren en biedt een open, eerlijke inkijk in gemeenschappen die vaak onzichtbaar blijven voor de samenleving en voor de meeste mensen zelfs resoluut gesloten zijn. Serine Ayari verkent deze werelden zonder oordeel, maar met veel nieuwsgierigheid en empathie. En zoals we haar kennen met veel humor.
De Streamz Original 'De Outsider' is een productie van Free Kings in opdracht van Streamz. De tweede aflevering 'De Outsider: Serine en de wietnonnen' is te zien vanaf 2 januari, eerder was de eerste aflevering 'De Outsider: Serine en de sugarmommies' al te zien. De docureeks 'De Outsider' is exclusief te zien op Streamz.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- De Ketnet-wrappers krijgen hun eigen realitysoap: 'Wrappers met een W'
- Gerard Joling bevestigt derde seizoen van 'Only Joling'
- Rutger Castricum legt het label 'buitenlander' onder de loep in nieuwe PowNed serie 'Rutger & de Buitenlanders'
- NPO reageert op verzoek ledenomroepen over Ongehoord Nederland
- De baktent gaat weer open voor 'Heel Holland Bakt Kids'
- 'Dit is de Kwestie' over de Russisch-Orthodoxe kerk in Nederland
- Dit is het maandmenu van 24Kitchen
- Ontdek wat er in september op STAR Channel te zien is
- Van geraffineerde misleiding tot mysterieuze vakantieverdwijningen: nieuw op Crime+Investigation in september
- Dit staat in september op de planning bij National Geographic
- Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint… een nieuwe thuis zonder verhuis'
- Sebastiaan Ockhuysen trapt weekend af met nieuwe 'BVO Show' op NPO 3FM
- Rani De Coninck stopt met avondspits bij JOE
- Radio 10 start nieuw digitaal station voor liefhebbers van Soul & Jazz
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit havenervaringscentrum Portlantis op de Maasvlakte
Multimedia SPOTLIGHT
-
Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint…' -
Chaos troef in nieuw seizoen van 'Kamp Jeroom' -
Axel Daeseleire bedreigd aan de Mexicaanse grens -
Ruben Van Gucht toont het decor van zijn nieuwe talkshow 'Happy Hour' -
Check de trailer van 'Good Luck Guys: Overleven Zonder Filter' seizoen 4 -
Bockie in volle stress op eerste schooldag -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
Ontstaat er een romantische klik tussen Steven en Greet? -
De cast van 'De Verraders' is compleet! -
Streamz lost een eerste teaser van 'Breendonk' -
Kijk de eerste beelden van 'Bockie Gaat Naar School' -
Iconisch spelprogramma 'Zeg eens Euh!' is terug! -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Kijk nu de trailer van 'Blind Getrouwd', seizoen 11! -
'Kotmadam Sarafian' is terug bij VTM! -
Ruben Van Gucht windt er geen doekjes om in 'De Verraders' -
Streamz deelt trailer van 'Naked Attraction Vlaanderen' -
Slapen in de kamer van ex-wielrenner Peter Van Petegem in 'Met Vier In Bed' -
Prime Video kondigt nieuw seizoen aan van 'Young Sherlock' -
Nieuwe trailer voor derde seizoen van 'Percy Jackson and the Olympians' -
CAMILLE geeft exclusieve inkijk achter de schermen van 'Tien Om Te Zien' -
Netflix deelt officiële trailer van 'De Eetclub' -
Kijk nu de podcast 'Vik & Marie: Studio 100 Rewind' bij Play -
Netflix deelt officiële teaser van 'Animals' -
'Topgangster' vertelt hoe hij grootste diamantroof ooit minutieus voorbereidde -
'De Kabouterdans'... 'Ik Weet Er Alles Van' -
De lat ligt letterlijk en figuurlijk hoog in 'Met Vier in Bed' -
Jamine vertelt over haar transitie in 'B&B Zoekt Lief' -
Prime Video deelt officiële trailer van 'L*VE KLEINE'
Kijktip van de dag

Robin Rouquart richtte op zijn 28ste een skincaremerk op dat afgelopen jaar één miljoen producten verkocht. Jake Atlass ruilt Knokke in voor LA als aanstormende popartiest met een Sony-deal op zak. De familie Verspecht kent zijn vintage horloges en vastgoed als geen ander. Tine Vandenberghe verkoopt de exclusiefste villa's van de badstad. Charlotte De Deken bouwde haar eigen pilatesstudio uit. Seppe Riolo zweert bij zijn eigen granola. Yannick Bouts maakt van La Réserve dé place to be. Océane Neslany ontwerpt juwelen in haar eigen winkels. En ook kunstenaar Sigurd Tanghe, gekend van 'The Sky Is the Limit', maakt zijn opwachting.
'Knokke Tof', om 21.15 uur op Play.



































