Schaatser Koen Verweij knipt lange lokken af voor goede doel bij Wietze & Klaas op Radio 538

donderdag 3 februari 2022
Foto: Radio 538 - Talpanetwork © 2021

Koen Verweij zet zich tijdens de Olympische Spelen samen met 538-dj's Wietze de Jager en Klaas van der Eerden in voor het goede doel. De schaatser was vanochtend te gast in de ochtendshow, waar spontaan het idee ontstond om zijn lange blonde lokken te doneren aan 'Stichting Haarwensen'.

Verweij zet niet zomaar de schaar in zijn bijna 60 centimeter lange staart. Hij roept luisteraars van Radio 538 op tot aan het eind van de Winterspelen te doneren, voor iedere €1.000,- gaat er 1 centimeter vanaf. Na de Spelen laat de schaatser zijn haren live op de radio knippen, hoogstwaarschijnlijk door zijn vriendin en tevens ook schaatser: Jutta Leerdam.


Koen Verweij: 'Ik wil mijn haar heel graag afknippen op een geschikt moment en wil het dan doneren aan Stichting Haarwensen. Deze maand, na de Olympische Spelen, lijkt mij het perfecte moment. Er zijn veel kinderen die een mooie bos haar kunnen gebruiken en ik kan zeker wel 40 centimeter missen.'

Wietze de Jager: 'Je kunt het haar zelf doneren, maar dat is eigenlijk te makkelijk met zulke lange lokken. Per centimeter zetten we er een bedrag van €1.000,- tegenover. We hebben de hulp van onze luisteraars hier hard bij nodig, iedere donatie is welkom.' Klaas van der Eerden vult aan: 'We streven ernaar om 53,8 cm af te knippen, dan hebben we samen met onze luisteraars maar liefst €53.800,- opgehaald voor het goede doel!'

Jutta Leerdam, de vriendin van Koen Verweij, kreeg het initiatief vanuit Beijing mee. De medaillekandidate schaatst daar de komende weken de 500 en 1.000 meter en liet via Instagram weten zich rot geschrokken te zijn, maar 'met liefde' het haar van Koen te willen afknippen bij terugkomst.

Meer informatie is te vinden op de speciale actiepagina op 538.nl.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Dion en Graziella gaan een woning in Heemstede flippen. Ondanks dat Bob en Tijl weinig grip op deze verbouwing weten te krijgen, zijn ze enorm onder de indruk van de vorderingen. Gaat de vakkundigheid en precisie van dit koppel de uitgelopen planning goedmaken?

'De moeite waard?!', om 21.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:25
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 01:05
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2 Zomerweekend
  • 22:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 03:00
    Geen uitzending
    06:00
    Plop & de Peppers
  • 01:05
    Geen uitzending
    11:05
    Vrouwen die Varen
  • 01:35
    Geen uitzending
    13:00
    The Irrational
  • 01:30
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:20
    Geen uitzending
    15:30
    La Brea
  • 01:55
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:40
    Geen uitzending
    09:35
    Tooldokter
  • 02:30
    Geen uitzending
    06:45
    Manifest
  • 03:05
    Geen uitzending
    02:05
    Pawn Stars
  • 02:55
    Geen uitzending
    02:00
    Emma Willis: Delivering Babies
  • 02:30
    Geen uitzending
    02:40
    FBI: International
  • 00:49
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:49
    Het appartement
    05:55
    Sixties To Six
  • 03:55
    Meat Timon
    02:05
    Culinair Thailand
  • 03:25
    Midsomer Murders
    03:00
    Father Brown
  • 04:00
    First Dates Australia
    02:30
    Below Deck
  • 02:05
    NOS Journaal
    07:30
    Nederland in Beweging
  • 01:25
    Nieuwsuur
    08:20
    Natuur in de Cariben
  • 03:10
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    06:02
    Olly, het kleine witte busje