Sander Hoogendoorn en Frank van der Lende naar Radio Veronica

dinsdag 2 augustus 2022

Sander Hoogendoorn en Frank van der Lende krijgen een plek in de nieuwe programmering van Radio Veronica, die maandag 3 oktober van start gaat. Sander is elke maandag tot en met donderdag te horen in de vroege avond en Frank krijgt een programma op de vrijdagavond. De inhoud en exacte tijden worden binnenkort bekendgemaakt.

Sander Hoogendoorn presenteerde tot voor kort de ochtendshow op NPO 3FM en Frank van der Lende maakte op dezelfde zender samen met Eva Koreman de middagshow.


Sander Hoogendoorn: 'Veronica voelt als een groep muziekvrienden op een rokerige zolderkamer, omringd door duizenden platen en CD’s. En als er één Sander over de dam is, volgen er meer. Ik heb heel veel zin om me bij deze groep vrienden te voegen en mijn liefde voor muziek te delen!'

Frank van der Lende: 'Zeg je Frank, dan zeg je livemuziek en die neemt een belangrijke plek in op de vrijdagavond bij Veronica. Ik ben ontiegelijk blij dat ik straks omringd door al mijn muzikale vrienden, alle nieuwe ontdekkingen en alle oude rotten op Veronica radio kan maken.'

Muziekjunkies
Ook zendermanager en Radio Veronica-dj Rob Stenders is blij met de komst van de mannen: 'Met Sander en Frank verwelkomen we weer twee absolute muziekjunkies in het inmiddels zeer rijke palet aan presentatoren van Radio Veronica. Fantastisch dat ze deze stap maken!'

Sander Lantinga, die in mei zijn overstap naar Radio Veronica aankondigde, zal ook vanaf 3 oktober op de zender te horen zijn.

Reactie NPO 3FM en BNNVARA 'Heel jammer'
NPO 3FM heeft gereageerd op de overstap van Sander Hoogendoorn en Frank van der Lende. Omroep BNNVARA en zendermanager Menno de Boer zeggen beide dat ze het vertrek van de dj's heel jammer vinden. 'Ondanks hun eerdere toezeggingen kiezen Sander en Frank nu toch een andere weg. Dat is jammer, maar de blik bij NPO 3FM blijft vooruit gericht', aldus de Boer. BNNVARA zegt aan de krant het volgende: 'Wij waren graag met Sander en met Frank doorgegaan, maar we gunnen beiden uiteraard alle goeds voor de toekomst.'


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm4 vtm

Na een bizar ongeluk waarbij een jongen om het leven kwam, wordt de zeventienjarige Lucinda naar een kostschool gestuurd. Vanaf de allereerste schooldag trekt de mysterieuze en afstandelijke Daniël Grigori haar aandacht. Hij komt haar bekend voor en is de enige afleiding die ze heeft op een plek waar gsm's verboden zijn en camera's elke beweging registreren. Ze voelt zich als een magneet tot hem aangetrokken, maar ook medestudent Cam laat haar niet onberoerd.

'Fallen', film uit 2016 met oa. Jeremy Irvine, om 20.35 uur op VTM 4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 02:30
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 23:35
    Nachtlus
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 22:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:35
    Geen uitzending
    06:20
    Plop & de Peppers
  • 02:25
    Geen uitzending
    07:15
    GPs: Behind Closed Doors
  • 01:45
    Geen uitzending
    11:25
    The Irrational
  • 01:50
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:40
    Geen uitzending
    15:25
    9-1-1
  • 00:40
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 03:10
    Geen uitzending
    08:15
    De kunstenaar
  • 02:35
    Geen uitzending
    06:35
    SkyMed
  • 01:55
    Geen uitzending
    07:40
    The First 48
  • 02:20
    Geen uitzending
    05:45
    Botched
  • 01:30
    Geen uitzending
    06:45
    Shades of Blue
  • 00:52
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:38
    Hallo Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 04:30
    Becoming Meewis
    02:00
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 04:40
    Midsomer Murders
    02:00
    Inspector George Gently
  • 04:25
    Below Deck Down Under
    02:15
    Cougar Town
  • 04:45
    NOS Journaal
    02:10
    NOS Journaal Laat
  • 01:50
    Nieuwsuur
    08:05
    Vroege Vogels
  • 04:20
    Eva
    02:35
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal