Sagid Carter' nieuwe presentator '3voor12 Radio'

Sagid Carter is de nieuwe presentator van '3voor12 Radio'. Vanaf 1 april is zij de vaste DJ van het late night muziekprogramma van de VPRO. Hiermee volgt zij Eva Koreman op die het radioprogramma sinds 2018 presenteerde.
'3voor12 Radio' is te beluisteren van maandag tot en met donderdag van 21.00 uur tot middernacht op NPO 3FM.
Sagid Carter: 'Als mensen aan het eind van de show vragen naar de playlist dan weet ik dat het is geslaagd. Het maken van Club Carter heb ik het afgelopen jaar al met onwijs veel plezier gemaakt en het idee dat ik nu straks nog vier dagen extra mijn enorme liefde voor muziek mag delen met de 3FM luisteraars kan ik nogsteeds niet bevatten. Ik heb onwijs veel zin in dit nieuwe avontuur dat ik ga ervaren met het geweldige team dat ik achter mij heb staan. Verder wil ik dit jaar nog meer interviews doen met toffe artiesten van over de hele wereld maar vooral een onwijs tof muziekprogramma maken op 3FM.'
Niels Aalberts, eindredacteur 3voor12: 'Met 'Club Carter' is Sagid vliegend uit de startblokken gegaan op de zaterdagavond van 3FM. Dat is meer mensen opgevallen. Nu Eva die prachtige kans met Frank in de middag grijpt, hoefden we geen seconde na te denken wie haar plek inneemt. Sagid zal '3voor12 Radio' net zo energiek en actueel presenteren als 'Club Carter' de afgelopen anderhalf jaar!'
Over Sagid Carter
Sagid Carter (1994) presenteerde de afgelopen periode voor de VPRO het zaterdagavondprogramma 'Club Carter' op NPO 3FM. Daarnaast maakte ze voor FunX het op nieuwe releases gefocuste programma 'Base en Jouw Stad', ze werkte bij AT5 en maakt haar eigen wekelijkse podcast Cartish Radio. Door de Volkskrant werd ze uitgeroepen tot Mediatalent van het Jaar 2020 en ze werd genomineerd voor de Marconi Award.
Over '3voor12'
3voor12 is VPRO's crossmediale platform voor alternatieve popmuziek op internet, radio, televisie en in de VPRO Gids. 3voor12 verslaat o.a. Eurosonic-Noorderslag, Best Kept Secret, WOO HAH!, Dekmantel, Lowlands, Into The Great Wide Open, ADE en Le Guess Who en reikt in het najaar de 3voor12 Award uit voor het beste Nederlands album van de afgelopen 12 maanden. Begin december kiezen luisteraars en volgers 3voor12’s Song van het Jaar, die bekend wordt gemaakt tijdens het gelijknamige festival in TivoliVredenburg. Naast een landelijke redactie heeft 3voor12 17 lokaalsites die aandacht besteden aan hun lokale en regionale muziekscene, festivals, optredens en evenementen.
Muzieksamenstelling: Sander Kerkhof
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Zoektocht naar verdwenen vissersschepen in nieuwe EO-serie 'Op zee gebleven'
- Nieuw seizoen met spraakmakend oud-bekenden in 'Daar Gaan Ze Weer'
- Kijkcijfers: woensdag 8 april 2026
- Dit zijn de hoogst gewaardeerde programma's op NPO Start in het eerste kwartaal van 2026
- BBC Studios lanceert BBC Belgium
- Laura Tesoro in tranen tijdens eerste Big Battles in 'The Voice': 'Dit is het ergste aan mijn job'
- Golftoernooi op Augusta National met 's werelds beste spelers live te zien bij Ziggo Sport
- Veiligheidsbediende Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over een gewapende man in het station
- De mantelzorgmakelaar: verdienmodel of onmisbare hulp voor mantelzorgers?
- Donderdag in 'Zembla': Long-covid, tussen patiënt en patent
- Luistercijfers: Qmusic en JOE boeken succes met grote nieuwe acties
- Ontdek de 3 finalisten van MNM Start to dj
- 'A Solitary Reign' van Amenra is opnieuw de nummer 1 in 'De Zwaarste Lijst'
- 3FM-dj's Mark en Mai organiseren experiment: 'Concert voor Kleinere Mensen'
- Dit hoor je zondag in 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal' -
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz -
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'?
Kijktip van de dag

De wedstrijd gaat een nieuwe fase in: de Big Battles. De coaches verdelen hun kandidaten in groepjes die strijden voor een plek in de volgende ronde. Alles kan: één, meerdere of geen winnaars. Na deze ronde blijven er nog zes kandidaten per team over.
'The Voice van Vlaanderen', om 20.35 uur op VTM.



































