Sagid Carter' nieuwe presentator '3voor12 Radio'

Sagid Carter is de nieuwe presentator van '3voor12 Radio'. Vanaf 1 april is zij de vaste DJ van het late night muziekprogramma van de VPRO. Hiermee volgt zij Eva Koreman op die het radioprogramma sinds 2018 presenteerde.
'3voor12 Radio' is te beluisteren van maandag tot en met donderdag van 21.00 uur tot middernacht op NPO 3FM.
Sagid Carter: 'Als mensen aan het eind van de show vragen naar de playlist dan weet ik dat het is geslaagd. Het maken van Club Carter heb ik het afgelopen jaar al met onwijs veel plezier gemaakt en het idee dat ik nu straks nog vier dagen extra mijn enorme liefde voor muziek mag delen met de 3FM luisteraars kan ik nogsteeds niet bevatten. Ik heb onwijs veel zin in dit nieuwe avontuur dat ik ga ervaren met het geweldige team dat ik achter mij heb staan. Verder wil ik dit jaar nog meer interviews doen met toffe artiesten van over de hele wereld maar vooral een onwijs tof muziekprogramma maken op 3FM.'
Niels Aalberts, eindredacteur 3voor12: 'Met 'Club Carter' is Sagid vliegend uit de startblokken gegaan op de zaterdagavond van 3FM. Dat is meer mensen opgevallen. Nu Eva die prachtige kans met Frank in de middag grijpt, hoefden we geen seconde na te denken wie haar plek inneemt. Sagid zal '3voor12 Radio' net zo energiek en actueel presenteren als 'Club Carter' de afgelopen anderhalf jaar!'
Over Sagid Carter
Sagid Carter (1994) presenteerde de afgelopen periode voor de VPRO het zaterdagavondprogramma 'Club Carter' op NPO 3FM. Daarnaast maakte ze voor FunX het op nieuwe releases gefocuste programma 'Base en Jouw Stad', ze werkte bij AT5 en maakt haar eigen wekelijkse podcast Cartish Radio. Door de Volkskrant werd ze uitgeroepen tot Mediatalent van het Jaar 2020 en ze werd genomineerd voor de Marconi Award.
Over '3voor12'
3voor12 is VPRO's crossmediale platform voor alternatieve popmuziek op internet, radio, televisie en in de VPRO Gids. 3voor12 verslaat o.a. Eurosonic-Noorderslag, Best Kept Secret, WOO HAH!, Dekmantel, Lowlands, Into The Great Wide Open, ADE en Le Guess Who en reikt in het najaar de 3voor12 Award uit voor het beste Nederlands album van de afgelopen 12 maanden. Begin december kiezen luisteraars en volgers 3voor12’s Song van het Jaar, die bekend wordt gemaakt tijdens het gelijknamige festival in TivoliVredenburg. Naast een landelijke redactie heeft 3voor12 17 lokaalsites die aandacht besteden aan hun lokale en regionale muziekscene, festivals, optredens en evenementen.
Muzieksamenstelling: Sander Kerkhof
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Koppel daagt elkaar uit in 'So You Think You Can Dance'
- Van Italië tot Kirgizië en alles daartussen: dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'
- 'Vandaag Inside' en 'De Oranjezomer' verhuizen tijdelijk naar het zonnige Curaçao
- Unieke onthulling KRO-NCRV in 'Holland Gate - de vlucht uit Kabul'
- 'Het Verhaal van Nederland – De tweede Wereldoorlog' duikt in een donkere periode van onze geschiedenis
- Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen
- De Planckaerts steken de handen uit de mouwen in 'Huis Gemaakt'
- Karine Claassen gaat 'Op Een Ander' bij Musica Mundi
- Dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben': Waar mag ik je voor wakker maken?
- 'Break Free' vertelt het verhaal van Manon
- FunX Awards 2026: Edison-winnaar CHO, Kaya Imani en Qlas treden op
- Ruud de Wild tijdelijk afwezig op NPO Radio 2
- Qmusic-dj’s Mattie & Marieke gaan de strijd aan met de zomertijd
- Kobe Ilsen presenteert 'Verstand van Zaken' op Radio 1
- 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' zondag live vanuit gemeente West Betuwe
Multimedia SPOTLIGHT
-
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2 -
Zita Wauters verrast papa Koen in 'The Voice' -
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug!
Kijktip van de dag

Met Emmanuel Item verkent Tijs Wenen, een stad vol verborgen lagen. Van de Secession en klassieke én hedendaagse koffiehuizen tot het Amalienbad en de Akademie der bildenden Künste. Ze bezoeken de Plaster Cast Collection, Kugelmugel en het Prater, terwijl verhalen over spionnen een andere kant van de gelukkigste stad ter wereld blootleggen.
'Tattoorist', om 21.25 uur op VRT Canvas.



































