Sagid Carter' nieuwe presentator '3voor12 Radio'

Sagid Carter is de nieuwe presentator van '3voor12 Radio'. Vanaf 1 april is zij de vaste DJ van het late night muziekprogramma van de VPRO. Hiermee volgt zij Eva Koreman op die het radioprogramma sinds 2018 presenteerde.
'3voor12 Radio' is te beluisteren van maandag tot en met donderdag van 21.00 uur tot middernacht op NPO 3FM.
Sagid Carter: 'Als mensen aan het eind van de show vragen naar de playlist dan weet ik dat het is geslaagd. Het maken van Club Carter heb ik het afgelopen jaar al met onwijs veel plezier gemaakt en het idee dat ik nu straks nog vier dagen extra mijn enorme liefde voor muziek mag delen met de 3FM luisteraars kan ik nogsteeds niet bevatten. Ik heb onwijs veel zin in dit nieuwe avontuur dat ik ga ervaren met het geweldige team dat ik achter mij heb staan. Verder wil ik dit jaar nog meer interviews doen met toffe artiesten van over de hele wereld maar vooral een onwijs tof muziekprogramma maken op 3FM.'
Niels Aalberts, eindredacteur 3voor12: 'Met 'Club Carter' is Sagid vliegend uit de startblokken gegaan op de zaterdagavond van 3FM. Dat is meer mensen opgevallen. Nu Eva die prachtige kans met Frank in de middag grijpt, hoefden we geen seconde na te denken wie haar plek inneemt. Sagid zal '3voor12 Radio' net zo energiek en actueel presenteren als 'Club Carter' de afgelopen anderhalf jaar!'
Over Sagid Carter
Sagid Carter (1994) presenteerde de afgelopen periode voor de VPRO het zaterdagavondprogramma 'Club Carter' op NPO 3FM. Daarnaast maakte ze voor FunX het op nieuwe releases gefocuste programma 'Base en Jouw Stad', ze werkte bij AT5 en maakt haar eigen wekelijkse podcast Cartish Radio. Door de Volkskrant werd ze uitgeroepen tot Mediatalent van het Jaar 2020 en ze werd genomineerd voor de Marconi Award.
Over '3voor12'
3voor12 is VPRO's crossmediale platform voor alternatieve popmuziek op internet, radio, televisie en in de VPRO Gids. 3voor12 verslaat o.a. Eurosonic-Noorderslag, Best Kept Secret, WOO HAH!, Dekmantel, Lowlands, Into The Great Wide Open, ADE en Le Guess Who en reikt in het najaar de 3voor12 Award uit voor het beste Nederlands album van de afgelopen 12 maanden. Begin december kiezen luisteraars en volgers 3voor12’s Song van het Jaar, die bekend wordt gemaakt tijdens het gelijknamige festival in TivoliVredenburg. Naast een landelijke redactie heeft 3voor12 17 lokaalsites die aandacht besteden aan hun lokale en regionale muziekscene, festivals, optredens en evenementen.
Muzieksamenstelling: Sander Kerkhof
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'De Spor XL: kleine jongens dromen groot' zondag nieuw op Play
- AVROTROS presenteert intiem Prinsengrachtconcert met internationale topmusici
- Tom Waes vertelt de verhalen van de gewone Oekraïners in 'Reizen Waes'
- Nieuw EO-programma 'Nieuw Nederland' laat zien hoe Nederland er in 2126 uitziet
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Indy 500: de mooiste race ter wereld live op Ziggo Sport
- Danny Ghosen onderzoekt de rauwe realiteit achter het WK in Mexico in nieuwe PowNed-documentaire 'WK in Kartelland'
- EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde
- '3 op Reis: De Reis van je Leven' trekt verder doorheen de wereld
- JA21-leider Joost Eerdmans bij Rick Nieman in 'WNL Op Zondag'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Berkel en Rodenrijs
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- De lucht kleurt Q: Berre geeft in luchtballon van Qmusic spectaculaire showcase vanuit de lucht
- K3 keert na ruim 16 jaar terug in de Top 40 met het Foute Anthem van Qmusic 'Schaduw'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp' -
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video -
Het wordt heel heet in de studio van 'So You Think You Can Dance' -
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp' -
'Vanavond Bij Ons' is nieuw op njam! -
Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis'? -
Kijk de trailer van het nieuwe seizoen van 'Rivals' -
Zo klonk Essyla tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival -
Mathieu Terryn geeft exclusieve inkijk in de backstage van 'The Voice' -
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug! -
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht' -
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance' -
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD'
Kijktip van de dag
Ontdek de programma's van vandaag in onze tv-gids.



































