RTL 4 start zaterdag met gloednieuwe comedy 'Zie Ze Vliegen'

vrijdag 19 augustus 2011

Na het succes van 'De TV Kantine' zijn Carlo Boszhard en Irene Moors vanaf zaterdag 20 augustus met een gloednieuwe comedy, 'Zie Ze Vliegen', te zien bij RTL 4. In deze docu-comedy, gebaseerd op het Britse 'Come Fly With Me', spelen Carlo en Irene, samen met Gordon en Chantal Janzen veertig verschillende types die je doorgaans tegenkomt op een vliegveld.

Zeven weken lang volgt de camera al het personeel en dus kruipt het viertal in de huid van de piloten en stewardessen, de klagende reizigers, de koffiedame, de toiletdame en alle andere bonte types die op het vliegveld werken of aanwezig zijn.

'Zie Ze Vliegen' volgt onder andere Melanie (Carlo) en Kelly (Irene), twee Rotterdamse dames die onder leiding van manager Ellen (gespeeld door Kim van Kooten) achter de Goedkoopair-balies op geheel eigen wijze de klanten incheckt. Goedkoopair is de vliegtuigmaatschappij waarbij het altijd goedkoopair is dan bij een ander. De ietwat vreemde oplossingen die de maatschappij bedenkt om de prijzen zo laag mogelijk te houden, worden allemaal aan het daglicht gesteld. Naast Goedkoopair volgt de serie ook de betrouwbare maatschappij KNL en de Limburgse lowcoast vliegtuigmaatschappij Fly Limburg.

Gordon gaat aan de slag bij Fly Limburg. Hij kruipt in de huid van Eugene, één van de Limburgse stewards die ten koste van alles en iedereen de beste wil zijn in zijn vak. Ook is hij te zien als Samir, de Marokkaanse grondmedewerker van Goedkoopair die de blits maakt op het vliegveld met zijn mobiele karretje. Chantal Janzen schittert onder andere als Irma, die samen met Peter (Carlo) het Groningse koppel vormt, dat wekelijks een klaagzang afsteekt over hun vakantie. Als de 92-jarige Duitse passagier Hetty Wolfe ondergaat Chantal tevens een ware transformatie die heel wat stof doet opwaaien op het vliegveld.

Carlo kruipt ook nog in de huid van Moses Leidsman, de troubleshooter van de KNL, Tommie Kroes, de Limburgse jongen die dolgraag piloot wil worden, Omar Baba, de louche eigenaar van Goedkoopair en Petra Kant, de business class stewardess die vies is van economy reizigers. Irene speelt types als Ingrid Voet, chef vreemdelingenpolitie, die argwanend is tegen iedereen met een buitenlandse naam. Maar ook Ellis, een passagier met een enorme Disney-obsessie en Susan Kegel, een toiletdame die de hele dag door opera zingt zijn karakters die Irene zich eigen maakt. Samen vormen Carlo en Irene het pilotenstel: Hendrik en Jaqcueline, de bagagemedewerkers John en Zwaantje, het paparazzi duo Jaap en Tonnie, douaniers Ben en Ria en nog veel meer.

De camera is overal en altijd aanwezig en volgt dus ook alle mensen die vertrekken en aankomen op het vliegveld. Gastspelers die in 'Zie Ze Vliegen' het vliegveld bezoeken zijn onder meer Jan Kooijman, Tijl Beckand, Willeke Alberti, Loretta Schrijver, Astrid Joosten maar ook Esmee Denters en Nina Storms. Vanaf zaterdag 20 augustus luidt bij RTL 4: leun achterover, maak de riemen vast en 'Zie Ze Vliegen'.

'Zie Ze Vliegen', vanaf zaterdag 20 augustus om 20.00 uur bij RTL 4.



DOSSIER: Najaar 2011: wat krijgt Nederland te zien?

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gene paniek' (VRT 1)

Philippe start als angstcoach een traject met Veronica, die van kinds af aan een panische angst heeft voor water. Hij wil haar laten wennen aan het diepe water én heeft een eerste zwemles voor haar geregeld. Een andere angst die hij wil aanpakken is spinnenangst of arachnofobie. Hiervoor heeft Philippe een groepje samengesteld van zes mensen die hij in enkele korte en krachtige stappen wil helpen hun angst voor spinnen te overwinnen. Hij loodst de deelnemers van een onschuldig lesje over spinnen en voorzichtig contact met een huisspin naar een donkere kelder vol vogelspinnen.

'Gene Paniek!', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:30
    Thuis
    23:55
    Journaallus
  • 22:55
    Daley: Olympic Superstar
    00:35
    Nachtlus
  • 22:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 23:40
    Telefacts
    00:35
    Geen uitzending
  • 23:00
    Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt
    00:10
    Interrogation Raw
  • 23:30
    S.W.A.T.
    01:00
    Geen uitzending
  • 22:30
    The Sting
    00:40
    60 Days In
  • 23:40
    ER
    00:35
    Geen uitzending
  • 23:40
    Zorro
    00:45
    The Golden Girls
  • 23:15
    De Zussen Coorevits
    00:20
    De Tafel van de Week
  • 23:10
    Found
    00:00
    Doc
  • 22:45
    Meg 2: The Trench
    00:55
    American Psycho
  • 23:05
    Bake Off Vlaanderen
    01:35
    Leef!
  • 22:10
    Aurora Teagarden Mysteries: The Disappearing Game
    23:45
    C.S.I. New York
  • 23:35
    Alle Zaken op een Rijtje
    23:54
    City Reports
  • 23:34
    Simple diy
    00:00
    Oh What A Night
  • 23:00
    Becoming Meewis
    23:45
    De Gezonde Goesting
  • 23:00
    Foyle's War
  • 22:55
    Lie to Me
    23:50
    NCIS
  • 23:00
    NOS Studio Voetbal
    23:55
    NOS Journaal Laat
  • 23:40
    Podium Klassiek
    00:45
    Nieuwsuur
  • 23:20
    Louis Theroux: LA Stories - Edge of Life
    00:30
    NOS Olympische Winterspelen