RTL 4 start zaterdag met gloednieuwe comedy 'Zie Ze Vliegen'

vrijdag 19 augustus 2011

Na het succes van 'De TV Kantine' zijn Carlo Boszhard en Irene Moors vanaf zaterdag 20 augustus met een gloednieuwe comedy, 'Zie Ze Vliegen', te zien bij RTL 4. In deze docu-comedy, gebaseerd op het Britse 'Come Fly With Me', spelen Carlo en Irene, samen met Gordon en Chantal Janzen veertig verschillende types die je doorgaans tegenkomt op een vliegveld.

Zeven weken lang volgt de camera al het personeel en dus kruipt het viertal in de huid van de piloten en stewardessen, de klagende reizigers, de koffiedame, de toiletdame en alle andere bonte types die op het vliegveld werken of aanwezig zijn.

'Zie Ze Vliegen' volgt onder andere Melanie (Carlo) en Kelly (Irene), twee Rotterdamse dames die onder leiding van manager Ellen (gespeeld door Kim van Kooten) achter de Goedkoopair-balies op geheel eigen wijze de klanten incheckt. Goedkoopair is de vliegtuigmaatschappij waarbij het altijd goedkoopair is dan bij een ander. De ietwat vreemde oplossingen die de maatschappij bedenkt om de prijzen zo laag mogelijk te houden, worden allemaal aan het daglicht gesteld. Naast Goedkoopair volgt de serie ook de betrouwbare maatschappij KNL en de Limburgse lowcoast vliegtuigmaatschappij Fly Limburg.

Gordon gaat aan de slag bij Fly Limburg. Hij kruipt in de huid van Eugene, één van de Limburgse stewards die ten koste van alles en iedereen de beste wil zijn in zijn vak. Ook is hij te zien als Samir, de Marokkaanse grondmedewerker van Goedkoopair die de blits maakt op het vliegveld met zijn mobiele karretje. Chantal Janzen schittert onder andere als Irma, die samen met Peter (Carlo) het Groningse koppel vormt, dat wekelijks een klaagzang afsteekt over hun vakantie. Als de 92-jarige Duitse passagier Hetty Wolfe ondergaat Chantal tevens een ware transformatie die heel wat stof doet opwaaien op het vliegveld.

Carlo kruipt ook nog in de huid van Moses Leidsman, de troubleshooter van de KNL, Tommie Kroes, de Limburgse jongen die dolgraag piloot wil worden, Omar Baba, de louche eigenaar van Goedkoopair en Petra Kant, de business class stewardess die vies is van economy reizigers. Irene speelt types als Ingrid Voet, chef vreemdelingenpolitie, die argwanend is tegen iedereen met een buitenlandse naam. Maar ook Ellis, een passagier met een enorme Disney-obsessie en Susan Kegel, een toiletdame die de hele dag door opera zingt zijn karakters die Irene zich eigen maakt. Samen vormen Carlo en Irene het pilotenstel: Hendrik en Jaqcueline, de bagagemedewerkers John en Zwaantje, het paparazzi duo Jaap en Tonnie, douaniers Ben en Ria en nog veel meer.

De camera is overal en altijd aanwezig en volgt dus ook alle mensen die vertrekken en aankomen op het vliegveld. Gastspelers die in 'Zie Ze Vliegen' het vliegveld bezoeken zijn onder meer Jan Kooijman, Tijl Beckand, Willeke Alberti, Loretta Schrijver, Astrid Joosten maar ook Esmee Denters en Nina Storms. Vanaf zaterdag 20 augustus luidt bij RTL 4: leun achterover, maak de riemen vast en 'Zie Ze Vliegen'.

'Zie Ze Vliegen', vanaf zaterdag 20 augustus om 20.00 uur bij RTL 4.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Najaar 2011: wat krijgt Nederland te zien?

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na een jarenlange, vruchteloze zoektocht naar de ware ontmoet Charlie Cantilini eindelijk de man van haar dromen: chirurg Kevin Fields. Het koppel laat er geen gras over groeien en wil zo snel mogelijk in het huwelijksbootje stappen. Charlies toekomstige schoonmoeder Viola is echter niet te spreken over de verloving. Ze besluit er alles aan te doen om Charlie het leven zuur te maken en krijgt hierbij de hulp van haar vroegere assistente Ruby. Charlie laat zich echter niet afschrikken en vecht vastberaden terug.

'Monster-in-Law', film uit 2005 met oa. Jane Fonda, om 20.35 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:35
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    23:20
    VRT NWS laat
  • 21:25
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    23:00
    Het weer
  • 21:45
    VRT NWS journaal met VGT
    22:30
    VRT NWS Journaal
  • 21:45
    I Can See Your Voice
    23:45
    Chicago Fire
  • 20:30
    Gladiator
    23:10
    Wolf
  • 20:40
    Fifty Shades of Grey
    22:50
    Chloe
  • 22:05
    Tango & Cash
    00:00
    Most Daring
  • 21:45
    Nemesis
    22:35
    ER
  • 21:25
    Coppers
    22:25
    Airwolf
  • 20:35
    Monster-in-Law
    22:40
    Lang Leve de Liefde
  • 22:10
    CIA
    23:50
    Fire Country
  • 20:35
    Edge of Tomorrow
    22:40
    Argo
  • 21:45
    Billion Dollar Playground
    23:45
    Hello Goodbye NL
  • 21:20
    The Body Next Door
    23:10
    Without a Trace
  • 22:02
    Z-Nieuws
    22:13
    Z-Beurs
  • 21:59
    Het perfecte terras
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 21:30
    Open Vuur
    22:20
    Meat Timon
  • 22:10
    Silent Witness
    23:20
    McDonald and Dodds
  • 21:30
    Scandal
    22:25
    Confessions of a Shopaholic
  • 20:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    23:40
    Floortje naar het einde van de wereld
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:35
    Stand van Nederland
  • 20:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    23:05
    De slimste mens België