Ronald en Frank de Boer in nieuw seizoen 'Het Zijn Net Mensen'

vrijdag 17 maart 2017

Ronald en Frank De Boer maken hun gezamenlijke debuut als kandidaat in een spelshow. In het derde seizoen van 'Het Zijn Net Mensen' strijden ze samen met teamcaptains Philippe Geubels en Najib Amhali om wie van hen de meeste kennis heeft over het dierenrijk.

In het voetbal is de onderlinge strijd nooit beslist, maar in deze quiz wordt wel duidelijk wie van hen de winnaar is op het gebied van kennis over het dierenrijk. 'Als we meedoen willen we winnen. Dat is altijd zo. We laten zelfs onze kinderen nooit expres winnen.' Naast hun kennis over de fauna helpt een zenuwslopend potje hamsterbal te bepalen wie van de twee er vandoor gaat met de winst.


In 'Het Zijn Net Mensen' onderwerpt presentator Humberto Tan BN'ers aan de meest merkwaardige quizvragen over dieren. Met tekst en uitleg van dé ultieme kenner van het dierenrijk Arjen Postma blijkt eens te meer dat het verschil tussen ons eigen gedrag en dat van dieren vaak verrassend klein is. De teams doen onder leiding van hun captains in verschillende spelrondes als 'Hoe Een Koe Een Haas Vangt' en 'Maak Dat De Kat Wijs' hun uiterste best om de juiste antwoorden te geven, zo nodig met behulp van creativiteit, humor en interactie met het publiek.

Gasten
In het nagebouwde leslokaal van natuurwetenschapper Charles Darwin komen naast Ronald en Frank de Boer dit jaar Frans Bauer en Lauren Verster, Britt Dekker en Rick Brandsteder, Peter Pannenkoek en Miljuschka Witzenhausen, Kees Tol en Romy Monteiro en Froukje de Both en Angela Groothuizen langs. 'Het Zijn Net Mensen' wordt geproduceerd door Warner Bros.

'Het Zijn Net Mensen', vanaf 18 maart om 21.40 uur bij RTL 4.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

Een Britse jongen van negentien Jay Slater, wil naar een festival op Tenerife. Tijdens de feestelijkheden raakt hij vermist. Zijn vrienden alarmeren de politie. En dan begint een hele lijdensweg voor de familie. Leeft hij nog? Is hij gestorven? Is er kwaad opzet in het spel of is er een ongeluk gebeurd?

'Telefacts Zomer', om 22.15 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:00
    VRT NWS journaal 13u
    13:25
    Het weer (middag)
  • 13:00
    Lentebeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 12:55
    Mega Mindy
    13:20
    Geitenmeid
  • 13:00
    VTM Nieuws
    13:30
    Het Weer (middag)
  • 12:35
    My Kitchen Rules
    13:55
    Rich Kids Go Skint
  • 09:20
    Geen uitzending
    14:40
    The Goldbergs
  • 13:00
    Geen uitzending
    14:50
    All New Traffic Cops
  • 09:05
    Geen uitzending
    15:45
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:20
    Geen uitzending
  • 12:30
    Oogappels
    13:20
    Lang Leve de Liefde
  • 13:10
    NCIS
    13:50
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 12:40
    Highway Thru Hell
    13:25
    Blue Bloods
  • 12:25
    The Block Australia
    13:20
    Botched
  • 13:10
    Hashtag Homicide
    13:55
    Killer at the Crime Scene
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 13:16
    Tooldokter
    13:55
    Met Nederlandse hits naar het komende uur
  • 12:45
    Open Vuur
    13:20
    Toasted!
  • 13:05
    The Puzzle Lady
    15:00
    Murdoch Mysteries
  • 12:45
    Grey's Anatomy
  • 13:00
    NOS Journaal
    13:25
    Kook mee met MAX
  • 13:00
    NOS Journaal
    13:20
    Op zee gebleven
  • 13:16
    Zin in Zappelin
    13:20
    Biff and Chip