'Roller Coaster' van Danny Vera verovert tweede positie in 'Top 4000'

'Roller Coaster' van Danny Vera heeft een uitzonderlijk hoge positie bereikt in de 'Top 4000' van Radio 10. De hit staat dit jaar op nummer 2 tussen de popmonumenten 'Bohemian Rhapsody' op nummer 1 en 'Hotel California' op nummer 3.
'Roller Coaster' was vorig jaar al de hoogste nieuwe binnenkomer op positie 8 en stoot dit jaar door naar het erepodium. De Zeeuwse zanger, die met Kerstmis zijn eerste kindje verwacht met zijn vrouw Escha, werd vandaag door Gerard Ekdom live op Radio 10 verrast met het geweldige nieuws. De 16e editie van de 'Top 4000' is tot en met 24 december te beluisteren op Radio 10.
Danny Vera: 'Papa is nummer 2 in de 'Top 4000' van Radio 10. Dat is toch niet normaal! Sta ik tussen Queen en The Eagles in? Dit is bizar zeg. Dank je wel mensen, wat bijzonder! Heel erg tof!'
Top 10 'Top 4000':
1. Queen – Bohemian Rhapsody
2. Danny Vera – Roller Coaster
3. Eagles – Hotel California
4. Billy Joel – Piano Man
5. Toto – Africa
6. Led Zeppelin – Stairway To Heaven
7. Phil Collins – In The Air Tonight
8. Guns N’ Roses – November Rain
9. U2 – With Or Without You
10. Michael Jackson – Billie Jean
Meeste noteringen
Michael Jackson is ook dit jaar weer de meest genoteerde artiest in de 'Top 4000'. De King of Pop heeft als soloartiest 38 noteringen bemachtigd en daarnaast nog eens vijf noteringen met de Jackson 5. De Beatles volgen met 41 noteringen en Madonna heeft er 33.
Nederlands product
225 nummers in de 'Top 4000' zijn Nederlandstalig en 24 noteringen daarvan staan op naam van Marco Borsato. Miss Montreal staat met 'Door De Wind' op nummer 13 in de hitlijst en is daarmee de hoogste nieuwe binnenkomer.
Varia
In de 'Top 4000' staan zeven dansjes: de Macarena, de Twist, de Lambada, de Wals, de Mambo, de Vogue en de Samba. Het langst durende liedje in de hitlijst is 'Telegraph Road' van de Dire Straits. Het ruim veertien minuten durende nummer staat op 110. Het kortste nummer in de Top 4000 duurt slechts 1 minuut en 41 seconden en staat op naam van Davina Michelle en Snelle. Hun hit '17 Miljoen Mensen' is terug te vinden op positie 2686.
'Top 4000'
De 'Top 4000' is de grootste en meest complete hitlijst van Nederland. Van grote popklassiekers tot vergeten hits en guilty pleasures: alles staat er in. De lijst is samengesteld door luisteraars en is van 4 tot en met 24 december te horen op Radio 10.
De 'Top 4000' is 4 december om iets voor 9.00 uur bij 'Ekdom in de Morgen' geopend door Sting. De hitlijst is dagelijks van 6.00 uur tot 00.00 uur te horen bij Radio 10. De ontknoping is op kerstavond, dinsdag 24 december, om 19.00 uur.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Claudia de Breij verzorgt Oudejaarsconference 2026
- Omroep MAX herhaalt campagne nepagenten
- ‘Lalalady’ uit Junior Eurosong waagt 14 jaar later haar kans in 'The Voice'
- Metejoor blikt terug op plusouderschap in 'Komen Eten': 'Ik was pluspapa van twee fantastische dochters'
- Elise Schaap speelt hoofdrol in nieuwe BNNVARA-dramaserie 'De Machine'
- Jill zaait chaos in 'De Box': tactisch fluitsignaal zorgt voor blinde paniek
- Nieuw MAX-programma 'Samen Digitaal' geeft ouderen vertrouwen online
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Beleef wilde en energieke jungleavonturen met de gloednieuwe 3D-animatieserie 'De Marsupilami’s' op Nickelodeon
- Paramount Network presenteert 'Transformers Week' en tv-première van 'Transformers One'
- Kawtar Ehlalouch en Wannes Lacroix ruilen schermtijd in voor échte ontmoetingen in 'Clubhuis Kawtar'
- Els Wolterbeek wint Frater Willibrordus Prijs 2026
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live vanuit Hardenberg
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole' -
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten -
Ontdek hier de vibe van 'So You Think You Can Dance' -
Het Verboden Woord is terug bij Qmusic! -
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO -
Koen Wauters zet zijn medecoaches een hak! -
Kijk de emotionele finale van 'Winter Vol Liefde'
Kijktip van de dag

Vandaag draaien we een proefdag in het restaurant. Om zachtjes te starten, zijn de familieleden van de medewerkers de eerste gasten. Voor zowel keuken- als zaalpersoneel is het spannend om voor het eerst in het restaurant te werken. Danny kan al meteen zijn beenhouwershart ophalen. Na de werkdag kunnen de medewerkers samen ontspannen en genieten in de vakantiehuisjes.
'Restaurant Misverstand', om 20.45 uur op VRT 1.



































