Roel van Velzen, WIES, Govert van Brakel en anderen bij MAX op NPO Radio 5

Van zaterdag 9 tot en met vrijdag 15 november staan er weer veel leuke dingen op de planning bij de MAX-programma's op NPO Radio 5. Hieronder een overzicht.
'Wekker-Wakker-Weekend!' – Elke zaterdag van 07.00 tot 10.00 op NPO Radio 5
In 'Wekker-Wakker-Weekend!' blikt Jan Rietman terug op de stemfinaledag van de Evergreen Top 1000. In het kader van 100 jaar radio is Govert van Brakel te gast om te praten over zijn boek Moet je horen. In De liefde voor muziek staat de plaatwaarde van Out of the Blue centraal, het legendarische album van Electric Light Orchestra. Verder introduceert Jan Rietman een gloednieuw spel: 'De Wekker-Wakker-Weekend Kwis'!. In Country Roads is er aandacht voor Ilse de Lange. En omdat het zondag 10 november twee jaar geleden is dat Hans Vermeulen is overleden, besteedt Jan aandacht aan één van de beste zangers die Nederland ooit heeft gekend.
'Je Dag is Goed' – Elke werkdag van 07.00 tot 10.00 uur op NPO Radio 5
Maandag 11 november start Jeroen van Inkel de week met de Muziektombola. Luisteraars bepalen de muziek aan de hand van een thema. Op de elfde van de elfde zoekt Jeroen liedjes met getallen. Verslaggever Joris Kreugel gaat verder met zijn tocht. Kriskras door Nederland gaat hij op zoek naar mooie mensen met echte verhalen. Jack Plooij is er met het laatste Formule 1-nieuws. Cabaretier Roel C. Verburg sluit vrijdag 15 november de week weer af met een zelfgeschreven lied.
'Haandrikman!' – Elke maandag t/m donderdag van 12.00 tot 14.00 uur op NPO Radio 5
Het middagprogramma 'Haandrikman!' is elke maandag tot en met donderdag te horen. Met de mooiste muziek en natuurlijk belt Bert Haandrikman met de jarige van de dag.
'De MAX!' – Elke werkdag van 18.00 uur tot 20.00 uur op NPO Radio 5
Deze week ontvangen de MAX-presentatoren Henkjan Smits en Manuëla Kemp weer een aantal fantastische artiesten. Op maandag 11 november is Roel van Velzen te gast bij De MAX! Kantoorsessie. Hij neemt zijn volledige band mee en brengt zijn nieuwe single Opposite Lover ten gehore.
Op dinsdag 12 november is WIES te gast in studio. De kersverse Nederpop-act WIES maakt momenteel grote sprongen in de muziekwereld.
De Portugese singer-songwriter Maria Mendes komt op woensdag 13 november langs. Maria won in 2018 de Gouden Notekraker. Op haar nieuwe album combineert ze fado en jazz tot een eigen nieuwe sound.
Op donderdag 14 november is er nog een zangtalent te gast: Camilla Blue. Afgelopen week was het de Week van de Pleegzorg. Camilla zet zich hier, als ambassadrice, voor in. Natuurlijk verlaat ze de studio niet, zonder een optreden in De MAX! Kantoorsessie.
En tot slot is vrijdag 15 november Hannah Mae te gast bij De MAX! Kantoorsessie. Het jonge talent heeft een lied gemaakt voor de commercial van een grote supermarktketen. Het lied heeft nu ook de weg naar de nationale radio gevonden.
'TinekeShow' – Elke vrijdag en zaterdag van 12.00 tot 14.00 uur op NPO Radio 5
Zaterdag 9 november ligt de presentatie van de 'TinekeShow' in handen van Manuëla Kemp. Vrijdag 15 november presenteert Jan Rietman 'TinekeShow', tijdens de uitzending is er livemuziek van vocalist en vocal coach Willem de Beer. Ook The Deli Cat treedt live op in de NPO Radio 5-studio.
'Ron Wacht op de Nacht' – Elke vrijdag van 22.00 tot 00.00 uur op NPO Radio 5
Ron Brandsteder presenteert wekelijks het programma 'Ron Wacht op de Nacht'. Elke vrijdag tussen 22.00 en 00.00 uur hoort de luisteraar verhalen, bijzondere herinneringen en natuurlijk de allermooiste muziek. Ron strooit zand in de ogen en muziek in de oren van de luisteraars.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuw seizoen met spraakmakend oud-bekenden in 'Daar Gaan Ze Weer'
- Kijkcijfers: woensdag 8 april 2026
- Dit zijn de hoogst gewaardeerde programma's op NPO Start in het eerste kwartaal van 2026
- BBC Studios lanceert BBC Belgium
- Arjen Lubach wordt Taskmaster in Nederlandse versie van wereldhit 'Taskmaster' bij RTL 4
- Golftoernooi op Augusta National met 's werelds beste spelers live te zien bij Ziggo Sport
- Veiligheidsbediende Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over een gewapende man in het station
- De mantelzorgmakelaar: verdienmodel of onmisbare hulp voor mantelzorgers?
- Donderdag in 'Zembla': Long-covid, tussen patiënt en patent
- Jacques Vermeire klungelt met bladgoud in 'Eenmaal Andermaal'
- Luistercijfers: Qmusic en JOE boeken succes met grote nieuwe acties
- Ontdek de 3 finalisten van MNM Start to dj
- 'A Solitary Reign' van Amenra is opnieuw de nummer 1 in 'De Zwaarste Lijst'
- 3FM-dj's Mark en Mai organiseren experiment: 'Concert voor Kleinere Mensen'
- Dit hoor je zondag in 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal' -
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz -
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'?
Kijktip van de dag

De wedstrijd gaat een nieuwe fase in: de Big Battles. De coaches verdelen hun kandidaten in groepjes die strijden voor een plek in de volgende ronde. Alles kan: één, meerdere of geen winnaars. Na deze ronde blijven er nog zes kandidaten per team over.
'The Voice van Vlaanderen', om 20.35 uur op VTM.



































