Robbert-Jan van de Velde nieuwe station director Radio Veronica

donderdag 5 oktober 2023

Vanaf 1 januari 2024 heeft Radio Veronica een nieuwe station director. Robbert-Jan van de Velde (37) is vanaf dan verantwoordelijk voor de programma's, dj's, muziek en acties van het pop en rock radiostation. Daarnaast zal hij ook het zendermanagement voor Sublime op zich nemen.

Van de Velde is al ruim vijftien jaar werkzaam in diverse media- en radiofuncties. Zo was hij onder andere radio-dj, regisseur, eindredacteur en adjunct-zendermanager van 3FM. De afgelopen twee jaar was hij hoofdredacteur en programmaontwikkelaar bij BlazHoffski Productions.


Radio Veronica kreeg eerder dit jaar een nieuwe eigenaar in de vorm van het Vlaamse bedrijf Mediahuis, dat al radiostation Sublime in het portfolio had. Bij de FM-veiling in juli wist het legendarische radiomerk Veronica een landelijke frequentie te bemachtigen voor de komende twaalf jaar, waarbij – in vergelijking met de oude licentie – alle programmarestricties zijn komen te vervallen. Het station met de beste pop en rock hits zal hierdoor de komende tijd stap voor stap wijzigingen doorvoeren om de luisteraars steeds beter te kunnen bedienen.

Robbert-Jan van de Velde kijkt uit naar zijn nieuwe job: 'Het is een eer om voor het meest iconische radiomerk van Nederland aan de slag te gaan. Ik geloof er heilig in dat we Radio Veronica met de juiste energie weer kunnen laten groeien. Rob Stenders en Caroline Brouwer hebben een mooie muzikale basis gelegd waar we verder mee kunnen. Ik heb er ongelooflijk veel zin in om met het team verder te bouwen en de volgende stappen te zetten. Met Sublime staan we voor heel andere uitdagingen. Zonder etherfrequentie moeten we ons volledig gaan richten op een stabiele toekomst. Dankzij de vele trouwe luisteraars heb ik er vertrouwen in dat dit gaat lukken.'

Algemeen directeur Carlo de Boer is verheugd met de komst van Robbert-Jan: 'Met Robbert-Jan wordt ons team versterkt met een ervaren en creatieve radiocollega. We kijken ernaar uit om onder zijn leiding de programmering van Radio Veronica en Sublime verder te versterken en onze groeiambities te realiseren.'


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

VRT NWS logo VRTNWS

Journalist Marijn Trio reist naar Oekraïne, waar na vier jaar oorlog nog elke dag talloze gewonde militairen terugkomen van het front. Velen zijn zwaargehavend, fysiek en mentaal. Elk van hen begint thuis aan een nieuw verhaal, aan een leven ná het front. Marijn volgt enkele Oekraïners in hun persoonlijke strijd en wil weten of Oekraïne wel klaar is voor dit titanenwerk.

'Oekraïne na het Front', om 21.25 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:00
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 01:00
    Nachtlus
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 22:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:00
    Geen uitzending
    02:05
    Gooische Vrouwen
  • 02:20
    Geen uitzending
    07:15
    De alarmcentrale: pech onderweg
  • 00:40
    Geen uitzending
    01:05
    The Big Bang Theory
  • 01:25
    Geen uitzending
    01:00
    Xena: Warrior Princess
  • 00:45
    Geen uitzending
    19:00
    Zorro
  • 01:20
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 03:10
    Geen uitzending
    02:00
    De Tafel van Gert
  • 02:05
    Geen uitzending
    01:10
    FBI
  • 02:50
    Geen uitzending
    01:40
    Swamp People
  • 03:25
    Leef!
    02:00
    Botched
  • 02:15
    Geen uitzending
    01:20
    Big Sky
  • 01:52
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:01
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 03:50
    Bon Appetit
    01:35
    Winterse Kost
  • 03:50
    Rosemary and Thyme
    01:45
    Marie Antoinette
  • 03:25
    Blowing LA
    01:00
    First Dates Australia
  • 03:15
    NOS Journaal
    02:25
    Pauw & De Wit
  • 02:55
    Nieuwsuur
    04:00
    Suhoor Stories
  • 02:05
    NOS Studio Sport Voetbal
    01:25
    Hoodfights