Rob van Someren verlengt contract bij Radio 10

Rob van Someren heeft vandaag zijn contractverlenging bij Radio 10 getekend. De populaire middagshow 'Somertijd' blijft te horen op deze zender.
Radio 10 dj Rob van Someren: 'Ik ben hartstikke blij, voor mijzelf maar ook voor onze luisteraars! Radio 10 is natuurlijk een geweldig radiostation om naar te luisteren, maar het is ook heerlijk om er te werken. Je kunt onmogelijk iedere werkdag een vrolijk programma maken als je het niet naar je zin hebt. Top dat we met 'Somertijd' een bijdrage kunnen blijven leveren aan het succes van Radio 10.'
Dave Minneboo – radio directeur Talpa Radio: 'Rob van Someren maakt een uniek programma op de Nederlandse radio. Met 'Somertijd' is het altijd lachen in de avondspits, het is zo’n programma waarvoor je langer in de auto blijft zitten om nog even door te luisteren. Het bereik van 'Somertijd' is sinds de eerste uitzending op Radio 10 gestegen met 23%, het programma bereikt wekelijks ruim 800.000 unieke luisteraars. We zijn dan ook erg blij dat luisteraars van Radio 10 in de middag kunnen blijven genieten van 'Somertijd'.'
'Somertijd'
Iedere werkdag tussen 16.00 en 19.00 uur is het altijd lachen met 'Somertijd' op Radio 10. Rob loodst, samen met zijn vaste side-kicks Luuk, Cobus en Sven, de luisteraar iedere avond door de avondspits met de leukste moppen, limericks en natuurlijk de grootste hits aller tijden. 'Somertijd' won op 14 november 2013 De Gouden RadioRing, de prijs voor het beste radioprogramma. Ook in 2014 viel Rob weer in de prijzen, hij werd verkozen tot beste radioman en ontving de Zilveren RadioSter.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- NET5 geeft groen licht voor tweede seizoen 'A.S.S. - Anti Survival Show'
- Maïté, Simen en Christophe krijgen tweede kans in gloednieuwe spin-off 'Blind Getrouwd: Second Chance'
- Pinkpop drie dagen lang overal te volgen bij publieke omroep
- MAX zet koers naar nieuw seizoen 'Skûtsje Journaal'
- Kijkcijfers: dinsdag 16 en woensdsag 17 juni 2026
- 'NPO Cultuur' met Rachel Pouwer op Oerol Festival
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Ontdek de zomerprogrammering van de Proximus-zenders
- Zoete triomfen en bittere teleurstellingen in 'The Great British Bake Off'
- Maandag in 'Close Up': Kho Liang Ie, ontwerper van zijn tijd
Multimedia SPOTLIGHT
-
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt'
Kijktip van de dag

Het putje in de veranda stinkt en Victor ergert zich blauw. Jeanne verplicht Jef het meteen op te lossen. Maar Jef maakt het alleen maar veel erger: er ontsnapt nu ook een dikke groene wolk. Victor en Jeanne zijn ervan overtuigd dat het zeer giftig is.
'De Kotmadam', om 18.25 uur op VTM.



































